4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dermo System, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Vyhladenie, Fľaša, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...534,30 €/1l
53,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml505,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss, Balzam na holenie, 75 ml484,80 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400ml Šport22,02 €/1l
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Proraso Aftershave Balm, Balzam po holení, Univerzálne, 100 ml, Upokojujúce, Osviežujúce, Zelený čaj, Ovsené vločky
89,90 €/1l
8,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Proraso Red Upokojujúci balzam po holení 100 ml
120,00 €/1l
12,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Crema Liq. Dopabarba Verde Rinfrescante Balzam po holení 100ml - Proraso
106,80 €/1l
10,68 €
Predajca: Bugelo

Osviežujúci balzam na vousy Proraso, 100 ml
112,80 €/1l
11,28 €
Predajca: MANADA

Proraso Upokojujúci balzam po holení Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Pre-Shave Cream Refreshing, Krém na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 300 ml, Čistiaci, Osviežujúce, Hrniec
37,53 €/1l
11,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Proraso Pena na holenie Pena na holenie 100 ml
73 800,00 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso - Sandalwood Sandalwood (After Shave Lotion) 100 ml 100ml
90,70 €/1l
9,07 €
Predajca: barberkosmetik

Balzam po holení Floid Aftershave Balm Vetyver Splash 100ml
34,62 €/1l
17,31 €
Predajca: somnia24

OWAY Upokojujúci regeneračný balzam po holení 50 ml
804,20 €/1l
40,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Balzam po holení Floid Aftershave Balm Citrus Spectre 100ml
185,70 €/1l
18,57 €
Predajca: somnia24

Upokojujúci balzam po holení pre mužov 200ml
131,30 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Sebamed, Balzam po holení, 100 ml
115,50 €/1l
11,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pánsky balzam po holení 50ml
301,00 €/1l
15,05 €
Predajca: Shoproither

Kedma AFTERSHAVE BALM
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: JERICHO

Ziaja Yego Sensitiv Balsam po goleniu, 75 ml
70 692,31 €/1kg
9,19 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Propolis Niacinamide Glow Serum
- Krása z Joseonu
30ml
Typ pleti
Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre pleť s akné a rozšírenými pórmi.
Popis produktu
Beauty of Joseon Propolis Glow Serum je medové sérum obohatené o zložky hanbang (tradičná kórejská bylinná medicína) na boj proti akné a minimalizáciu pórov. Toto sérum kombinuje účinné vlastnosti propolisu, niacínamidu a bylín hanbang, ktoré upokojujú, hydratujú a obnovujú zdravý lesk pleti.
Návod na použitie
- Dôkladne si vyčistite tvár a naneste tonikum.
- Vezmite primerané množstvo séra a rovnomerne ho rozotrite po tvári.
- Jemne ho vmasírujte pohybmi smerom nahor, kým sa úplne nevstrebe.
- Následne použite svoj obľúbený hydratačný krém.
Výhody
- Bojuje proti akné: Propolis a výťažky z čajovníka pomáhajú redukovať akné a škvrny.
- Redukcia pórov: Bylinky Hanbang pomáhajú zjemniť póry a zlepšiť štruktúru pleti.
- Rozjasnenie pleti: Niacinamid podporuje čistú a žiarivú pleť.
- Hydratácia: Obsahuje zložky, ako je kyselina hyalurónová a rastlinné výťažky, ktoré poskytujú pleti intenzívnu hydratáciu.
Zloženie
Propolisový extrakt, dipropylénglykol, glycerín, butylénglykol, voda, niacínamid, 1,2-hexanediol, extrakt z kvetov Melia Azadirachta, extrakt z listov Melia Azadirachta, hyaluronát sodný, extrakt z koreňa kurkumy dlhej (Curcuma Longa), extrakt z listov ocimum sanctum, extrakt zo semien kakaovníka Theobroma, extrakt z čajovníka Melaleuca Alternifolia, Centella Asiatica Extract, Corallina Officinalis Extract, Lotus Corniculatus Seed Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Betaine Salicylate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Dextrin, Pentylene Glycol, Octanediol, Tocopherol, Xanthan Gum, Carbomer.
Proraso WOOD & SPICE balzam po holení 100ml
Proraso WOOD & SPICE balzam po holení 100ml
Balzam po holení Wood & Spice je kozmetický prípravok na starostlivosť o bradu, ktorý sa vyznačuje jedinečnými aromatickými tónmi. Odporúča sa najmä mužom, ktorí sú nekompromisní a neboja sa odvážnych riešení, ktorí radi pridávajú do svojej každodennej starostlivosti o pleť niečo navyše.
Klasická vôňa kadidla v kombinácii so sviežimi drevitými a bylinnými tónmi znamená, že balzam môžete používať ako náhradu parfumu - vonia rovnako extravagantne!
Balzam Wood & Spice je typicky jemný výrobok, ktorý sa odporúča najmä pre mužov po holení, je šetrný a dokonale dopĺňa celý rad vôní tohto renomovaného talianskeho výrobcu.
Vonná kompozícia v sebe nesie najmä vôňu korenistého santalového a cédrového dreva, ale aj šafranu, vanilky a fialiek - neznie to výnimočne? Zložky balzamu upokojujúpokožkupodráždenú holením a robia ju jemnejšou a príjemnejšou na dotyk.
Výrobok je uložený v elegantnej 100ml fľaštičke so žltou etiketou, takáto kapacita vám určite dlho vydrží. ak hľadáte balzam, ktorý bude jemný k vašej pokožke, a zároveň máte radi výrazné vône, toto je voľba pre vás!
Objem: 100 ml
Ako používať: Naneste malé množstvo balzamu na suché ruky a rozotrite ho v dlaniach. Jemne vmasírujte do podráždenej pokožky po holení.
Ingredients: Zloženie: Aqua (voda), glycerín, dikapryléter, trilaureth-4 fosfát, oktodekanol, betaín, oktenylsukcinát hlinitého škrobu, olej Butyrospermum Parkii (bambucké maslo), parfum, tokoferyl acetát, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, xantánová guma, hydroxid sodný, EDTA disodná, etylexylglycerín, kaprylový glykol, fenoxyetanol, benzylalkohol, alfa-izometyljón, limonén, kumarín.
Proraso Drevo a korenie Balzam po holení 100ml
Proraso Wood and Spice After Shave Balm je profesionálny balzam po holení. Kozmetický prípravok je súčasťou ikonického produktového radu Proraso PRO a je určený pre holičov a mužov, ktorí očakávajú od vysokokvalitnej kozmetiky ľahkú starostlivosť o svoje fúzy s čo najlepšími výsledkami. Vonná línia Wood and Spice kombinuje drevité akordy s nádychom korenia. Zmes je obklopujúca, hrejivá a plná hĺbky, pripomínajúca jesenné/zimné obdobie. Medzi zložky tejto vône patrí rasca, šafran, cédrové drevo, santalové drevo, vanilka a ruža. Tieto akordy spolu vytvárajú zmes, ktorá je zvodná, silná, mužná, plná triedy a bezkonkurenčnej elegancie. Jedinečný taliansky balzam po holení Proraso Wood and Spice, ktorý je dokonalým návrhom na večer a na dôležité stretnutia, dokonale završuje každodenný rituál holenia. Tradičné zloženie balzamu poskytuje okamžitý pocit upokojenia pokožky, zmierňuje podráždenie a zanecháva príjemne chladivý pocit.obsah: 100 ml
- Prípravok naneste na tvár a jemne vmasírujte, kým sa nevstrebe.
Ľahký ako sérum, účinný a regeneračný ako krém.
Rýchlo sa vstrebávajúce zloženie regeneruje pokožku po mechanickom náraze žiletky a pomáha jej obnoviť rovnováhu. Vďaka aktívnym hydratačným látkam a výživným látkam je pokožka pružnejšia a vláčnejšia a sa jej podráždenie. Parfum bol dávkovaný tak, aby zanechával príjemnú vôňu, ktorá vydrží bez toho, aby bola preplnená.
[Použitie:]
Balzam nanášajte ľahkými krúživými pohybmi. Balzam na pokožke rýchlo zasychá a uvoľňuje hydratačné zložky, ktoré pomáhajú pokožke získať späť rovnováhu.
[Uvedenie výrobku na trh:]
Nový dizajn balenia a fľaštičky! Obrázok sa preto môže líšiť od ho výrobku.
Zloženie
Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum parkii Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Eucalyptus globulus Leaf oil, Menthol, Akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, xantánová guma, hydroxid sodný, EDTA disodná, etylhexyglycerín, kaprylový glykol, fenoxyetanol, benzylalkohol, alfa-izometylionón, limonén, kumarín
Balzam po holení
POPIS
Ľahký ako sérum, účinný a regeneračný ako krém.
VLASTNOSTI
Jeho zloženie s rýchlym vstrebávaním dôkladne regeneruje pokožku po mechanickom pôsobení holiaceho strojčeka a podporuje obnovenie rovnováhy pokožky. Vďaka aktívnym hydratačným látkam a živinám je pokožka pružná, hladká a jemná, pocit pnutia, podráždenia a suchosti. Pokožka je hladšia, kompaktnejšia a neleskne sa. Vôňa bola dávkovaná tak, aby zanechala váš komentár príjemný, trvalý, ale neinvazívny. Po použití balzamu je vždy možné vôňu posilniť použitím kolínskej vody.
Profil
Balzam naneste ľahkou krúživou masážou. Kondicionér na pokožke rýchlo zasychá, pričom sa uvoľňujú mastné látky a zložky, ktoré hydratujú pokožku v rôznych veľkostiach balansu.
Proraso Wood and Spice After Shave Balm (100 ml) je krémový balzam po holení pre mužov. Balzam po holení hydratuje podráždenú pleť po holení a zabraňuje jej začervenaniu a podráždeniu. Aplikuje sa na oholenú oblasť tváre a krku. Vďaka elegantnému tvaru fľaše je pleťová voda vynikajúcim darčekom pre štýlových mužov.
Balzam po holení s drevom a korením od talianskej značky pánskej kozmetiky Proraso je určený pre všetky typy pleti. Neobsahuje alkohol, takže nezaťažuje pokožku, zmierňuje podráždenie a poskytuje potrebnú starostlivosť. S hrejivou a výraznou vôňou exotického dreva a korenia.
Balzam po holení Proraso Yellow (100 ml)
- Pohlavie: muži
- Objem: 100 ml
- Typ: kozmetika
- Počet kusov: 1 ks
- Odporúčaný vek: Dospelí
Balzam po holení Proraso Yellow (100 ml) je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Proraso sú presne to, čo hľadáte.
Balzam po holení, ktorý sa používa po holení na upokojenie, hydratáciu a výživu pokožky. Balzam sa okamžite vstrebáva do pokožky a vyžaruje fantasticky mužnú vôňu. Vôňa Wood and Spice obsahuje silné tóny škorice, šafranu, cédrového dreva, jantáru, vanilky a pižma. Použitie Naneste na pokožku po holení a jemne vmasírujte.
Proraso Balzam po holení Wood & Spice 100 ml
Nový balzam po holení zaisťuje pohodu po holení. Zloženie bez alkoholu oživuje pokožku, okamžite ju upokojuje a osviežuje povzbudzujúcim citrusovým účinkom.
Vďaka hydratačným a vyživujúcim zložkám je pokožka hladšia a jemnejšia. Wood & Spice ponúka originálnu vôňu s klasickou vôňou vzácnych drevín.
Taliansku
Bez pridania umelých farbív, parabénov, silikónov a minerálnych olejov.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Proraso je zaradený do kategórie holenie pokožky, odstraňovanie chĺpkov, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Proraso Drevo a korenie Balzam po holení špeciálne vyvinutý na upokojenie a regeneráciu pokožky po holení. dambiroVyživujúci a hydratačný vďaka zloženiu, ktoré zanecháva pokožku hladkú a jemnú a s vôňou teplého dreva, rasce a šafranu.neobsahuje parabény, SLS sulfáty, silikóny, minerálne oleje, syntetické farbivá.dermatologicky testované.
Proraso Yellow Balzam po holení 100ml
Balzam po holení AFTERSHAVE BALM WOOD & SPICE Upokojujúci balzam po holení Proraso s aktívnymi zložkami výborne vyživuje a hydratuje pokožku podráždenú pri holení. S obľúbenou vôňou cédrového dreva s jemnými tónmi jantáru. Zanecháva pokožku sviežu a jemnejšiu. Balzam neobsahuje alkohol. Použitie: Aplikujte po holení, jemne vmasírujte, aby sa uľahčila absorpcia.
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- Wood and Spice
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8004395007806
- Číslo od výrobcu
- 22371
- Rozmery
- 100 ml
- Model
- Wood and Spice
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8004395007806
- Číslo od výrobcu
- 22371
Hodí sa k tomu

Crema Liq. Dopabarba Verde Rinfrescante Balzam po holení 100ml - Proraso
106,80 €/1l
10,68 €
Predajca: Bugelo

Proraso Cypress And Vetiver Pre-Shave Cream krém pred holením 100 ml
130,00 €/1l
22,06 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,00 €
Predajca: Bugelo

Proraso - Sandalwood Sandalwood (After Shave Lotion) 100 ml 100ml
90,70 €/1l
9,07 €
Predajca: barberkosmetik

Osviežujúci balzam na vousy Proraso, 100 ml
112,80 €/1l
11,28 €
Predajca: MANADA

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Proraso Cypress & Vetyver krém na holenie 275 ml
54,82 €/1l
15,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Proraso Holičský štetec s diviakom, 1 kus
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Blackview Shark 8 smartphone mobilný telefón bez zmluvy 16GB+256GB 120Hz 2.4K 6,78" FHD+, Helio G99 Android 13 mobilný telefón bez zmluvy, 64MP+13MP fotoaparát, 5000mAh
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Súprava na holenie Merkur s nastaviteľnou britvou, chrómová, v darčekovom balení
109,90 €
-11,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,32 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pánske hodinky Timex Expedition TW4B01900 (zt106c)
130,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Aftershave Balm, Balzam po holení, Univerzálne, 100 ml, Upokojujúce, Osviežujúce, Zelený čaj, Ovsené vločky
89,90 €/1l
8,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Proraso Mydło do golenia, 150 ml
25 166,67 €/1kg
4,53 €
Predajca: NutraBestBG

Proraso Red Upokojujúci balzam po holení 100 ml
120,00 €/1l
12,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 150 ml, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Hrniec
29,53 €/1l
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzálna pleť, 400 ml, Osviežujúce, Tónovanie, Fľaša, Eukalyptus, Mentol
71,60 €/1l
28,64 €
Predajca: somnia24

Proraso upokojujúci balzam po holení Moisturizing And Nourishing After Shave Lotion 400 ml
27,67 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
24 611,11 €/1kg
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

ZELLE - Krémová starostlivosť 1000ml
46,83 €/1kg
46,83 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Proraso Upokojujúci balzam po holení Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Osviežujúci profesionálny krém pred holením s eukalyptovým olejom a mentolom 300 ml
45,00 €/1l
13,50 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Proraso Professional Voda po holení Sandalwood-Shea 400ml
76,00 €/1l
30,40 €
Predajca: somnia24

Proraso - Firenze Pre-Shaving Cream - Pre-shave cream 100ml
7,38 €/1kg
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Proraso Wood & Spice, Balzam na fúzy, 100 ml, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Osviežujúce, Fľaša, 1 kusov
99,20 €/1l
9,92 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt! Top!
Tento balzam používam už niekoľko rokov. Veľmi príjemne vonia, je príjemný na pokožke a je mimoriadne úsporný.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
505,00 €/1l

Dior Homme Dermo System, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Vyhladenie, Fľaša, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...
53,43 €
Predajca: PerfumTraders
534,30 €/1l

American Crew MOISTURIZING SHAVE CREAM, Krém na holenie, Muži, Suchá koža, Normálna pleť, 150 ml, Proti podráždeniu, Hydratačný, Ochrana, Rúra
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400ml Šport



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

Hugo Boss, Balzam na holenie, 75 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
484,80 €/1l

AVON care MEN balzam po holení a hydratačný krém 2 v 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,90 €/1l

Jemn hydratan olej na pery Nivea Caring Rose, 5,5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 816,36 €/1l

Proraso Red Upokojujúci balzam po holení 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Serica
120,00 €/1l

Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm 100 ml
13,00 €
Predajca: Serica
130,00 €/1l

Upokojujúci balzam po holení pre mužov 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
131,30 €/1l

Banila Co Clean it Zero Original čistiaci balzam, 100 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
123,00 €/1kg

FARMONA Výživné telové mlieko Tango Mango 200ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,95 €/1l

TOŁPA Dermo Men Upokojujúci balzam po holení bez alkoholu, pre citlivú pokožku, 100 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,92 €/1kg

Perwoll Renew Caps Color 472,5 G 35 Sztuk
26,80 €
Predajca: AllYouNeed
51,54 €/1kg

Sebamed, Balzam po holení, 100 ml
11,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,50 €/1l

Pánsky balzam po holení 50ml
15,05 €
Predajca: Shoproither
301,00 €/1l

Gél po holení Gillette – upokojenie a hydratácia pre citlivú pokožku, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: ALG-Outlet
4 660,00 €/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,16 €
Predajca: PerfumTraders
95,06 €/1l