4,8



Na základe 5 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml505,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss, Balzam na holenie, 75 ml484,80 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400ml Šport22,02 €/1l
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Proraso Red Upokojujúci balzam po holení 100 ml120,00 €/1l
12,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Upokojujúci balzam po holení Wood And Spice After Shave Balm 100 ml
18,95 €
Predajca: VISO

Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm 100 ml
130,00 €/1l
13,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Upokojujúci balzam po holení Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso - Sandalwood Sandalwood (After Shave Lotion) 100 ml 100ml
90,70 €/1l
9,07 €
Predajca: barberkosmetik

Ziaja Yego Sensitiv Balsam po goleniu, 75 ml
70 692,31 €/1kg
9,19 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

OWAY Upokojujúci regeneračný balzam po holení 50 ml
804,20 €/1l
40,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Upokojujúci balzam po holení pre mužov 200ml
131,30 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Sebamed, Balzam po holení, 100 ml
115,50 €/1l
11,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Balzam po holení Floid Aftershave Balm Vetyver Splash 100ml
34,62 €/1l
17,31 €
Predajca: somnia24

Upokojujúci balzam po holení Nivea Men Peau Sensible, 100 ml
39,93 €/1kg
12,60 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,98 €
Predajca: Zeitburg

Balzam po holení Floid Aftershave Balm Citrus Spectre 100ml
185,70 €/1l
18,57 €
Predajca: somnia24

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
72,90 €/1l
7,29 €
Predajca: Glamperfeu

Kedma AFTERSHAVE BALM
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: JERICHO

Depot upokojujúci balzam po holení No. 408 Moisturizing After Shave Balm Fresh Black Pepper 100 ml
69,55 €/1kg
13,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Halston Z-14 pleťová voda po holení 125 ml
632,00 €/1l
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
116,90 €/1l
34,00 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,69 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ProrasoZypress a Vetyver | Balzam po holení 100 ml
Proraso Cypress and Vetyver After Shave Balm je osviežujúci balzam po holení pre mužov. Tento jedinečný taliansky balzam po holení, ktorý má hustejšie a mliečnejšie zloženie ako voda po holení z rovnakého radu, dokonale završuje každodenný rituál holenia. Tradičné zloženie balzamu bolo obohatené o eukalyptový olej a mentol, ktoré poskytujú okamžitý pocit upokojenia pokožky, zmierňujú podráždenie a zanechávajú príjemný chladivý pocit.Proraso je talianska značka profesionálnych výrobkov pre mužov. S viac ako 70-ročným pôsobením na talianskom trhu sa tieto výrobky stali kultovými produktmi na starostlivosť o bradu. Krémy a peny na holenie, kolínske vody, oleje na bradu a doplnky značky Proraso sú dokonale prispôsobené potrebám moderného muža. Elegantné, sofistikované, účinné a elegantné - to všetko charakterizuje tieto kultové výrobky zo slnečného Talianska.Výrobok je pre vás, ak:- vaša pleť je normálna, - hľadáte výrobok, ktorý upokojuje pokožku a podráždenie po holení, - máte radi prírodné výrobkyVýsledkom je: - vaša pleť je osviežená, - podráždenie je zníženéNa použitie s:- mydlom na holenie Proraso v tube 150 ml - mydlom na holenie Proraso v nádobke 150 mlObjem:100 ml
- Prípravok naneste na tvár a jemne vmasírujte, kým sa nevstrebe.
Tekutý balzam po holení [After Shave Balm] od spoločnosti Proraso je inovatívnou kombináciou výživného balzamu a klasického prípravku po holení. Aplikuje sa na pokožku bezprostredne po holení a zanecháva na nej svieži a mimoriadne príjemný pocit. Zloženie bez alkoholu upokojuje a zjemňuje pokožku vďaka mnohým hydratačným zložkám, ako je bambucké maslo.
[Proraso Balzam po holení Cypress & Vetyver] vyživuje pokožku a začervenanie po holení. Osviežuje príjemnou vôňou cyprusového bergamotu, drevitého cyprusu a príjemnej sladkosti pižma. Dermatologicky testované.
Bez parabénov, silikónov, minerálnych olejov a umelých farbív. zloženie aqua, dikapryléter, oktyldodekanol, oktenylsukcinát hlinitého škrobu, parfum, tokoferylacetát, akryláty/c10-30 alkylakrylátový krížový polymér, xantánová guma, hydroxid sodný, fenoxyetanol
PRORASO SINGLE BLADE Balzam po holení Cyprus & Vetyver 100ml Nový balzam po holení poskytuje pocit pohody po holení.
Zloženie bez alkoholu oživuje pokožku, okamžite ju upokojuje a osviežuje povzbudzujúcim citrusovým účinkom.
Vďaka hydratačným a vyživujúcim zložkám je pokožka hladšia a jemnejšia.
Vôňa Cypress & Vetyver s tónmi cyprusu, cédrového dreva a vetvičníka umocňuje pocit vitality.
Zloženie (INCI):
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Oil, Parfum (Fragrance), Tokoferyl acetát, akrylát/C10-30 alkyl akrylátový krížový polymér, xantánová guma, hydroxid sodný, EDTA disodná soľ, etylhexylglycerín, kaprylový glykol, fenoxyetanol, benzylalkohol, limonén, linalool
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Proraso sa radí pod holenie pokožky, epilácia, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu.
Proraso Cypress & Vetyver Balzam po holení upokojí vašu tvár a poskytne jej potrebnú príležitosť na regeneráciu.Akcenty cyprusu vedú k srdcu z cédrového dreva a vetyveru pre pocit vitality a dynamiky. začervenanie pleti a upokojuje pokožkuobsahuje hĺbkovú hydratáciuosviežuje unavenú pokožkudodáva pleti príjemnú vôňu
Proraso Zelený balzam po holení 100ml
Balzam po holení AFTERSHAVE BALM CYPRESS & VETYVER Táto extra bohatá, ale ľahká receptúra po holení je ideálnym prípravkom na použitie po holení. Tento balzam má zvlhčujúce a vyživujúce účinné látky, ako je olej z bambuckého masla a glycerín, ktoré zmierňujú podráždenie a suchosť, taktiež pomáhajú regenerovať pokožku po holení. Vôňa Cypress & Vetyver s citrónom, cédrovým drevom a vetiverom zvyšuje pocit vitality. Použitie: aplikujte po holení, jemne vmasírujte, aby sa uľahčila absorpcia.
Proraso Cypress and Vetyver After Shave Balm je osviežujúci balzam po holení pre mužov. Tento jedinečný taliansky balzam po holení, ktorý má hustejšie a mliečnejšie zloženie ako voda po holení z rovnakého radu, dokonale završuje každodenný rituál holenia. Tradičné zloženie balzamu bolo obohatené o eukalyptový olej a mentol, ktoré poskytujú okamžitý pocit upokojenia pokožky, zmierňujú podráždenie a zanechávajú príjemný chladivý pocit.Proraso je talianska značka profesionálnych výrobkov pre mužov. S viac ako 70-ročným pôsobením na talianskom trhu sa tieto výrobky stali kultovými produktmi na starostlivosť o bradu. Krémy a peny na holenie, kolínske vody, oleje na bradu a doplnky značky Proraso sú dokonale prispôsobené potrebám moderného muža. Elegantné, sofistikované, účinné a elegantné - to všetko charakterizuje tieto kultové výrobky zo slnečného Talianska.Výrobok je pre vás, ak:- vaša pleť je normálna, - hľadáte výrobok, ktorý upokojuje pokožku a podráždenie po holení, - máte radi prírodné výrobkyVýsledkom je: - vaša pleť je osviežená, - podráždenie je zníženéNa použitie s:- mydlom na holenie Proraso v tube 150 ml - mydlom na holenie Proraso v nádobke 150 mlObjem:100 ml
- Prípravok naneste na tvár a jemne vmasírujte, kým sa nevstrebe.
Balzam po holení
POPIS
Ľahký ako sérum, účinný a regeneračný ako krém.
VLASTNOSTI
Jeho zloženie s rýchlym vstrebávaním dôkladne regeneruje pokožku po mechanickom pôsobení holiaceho strojčeka a podporuje obnovenie rovnováhy pokožky. Vďaka aktívnym hydratačným látkam a živinám je pokožka pružná, hladká a jemná, pocit pnutia, podráždenia a suchosti. Pokožka je hladšia, kompaktnejšia a neleskne sa. Vôňa bola dávkovaná tak, aby zanechala váš komentár príjemný, trvalý, ale neinvazívny. Po použití balzamu je vždy možné vôňu posilniť použitím kolínskej vody.
Profil
Balzam naneste ľahkou krúživou masážou. Kondicionér na pokožke rýchlo zasychá, pričom sa uvoľňujú mastné látky a zložky, ktoré hydratujú pokožku v rôznych veľkostiach balansu.
Tekutý balzam po holení [After Shave Balm] od spoločnosti Proraso je inovatívnou kombináciou výživného balzamu a klasického prípravku po holení. Aplikuje sa na pokožku bezprostredne po holení a zanecháva na nej svieži a mimoriadne príjemný pocit. Zloženie bez alkoholu upokojuje a zjemňuje pokožku vďaka mnohým hydratačným zložkám, ako je bambucké maslo.
[Proraso Balzam po holení Cypress & Vetyver] vyživuje pokožku a začervenanie po holení. Osviežuje príjemnou vôňou cyprusového bergamotu, drevitého cyprusu a príjemnej sladkosti pižma. Dermatologicky testované.
Bez parabénov, silikónov, minerálnych olejov a umelých farbív. zloženie aqua, dikapryléter, oktyldodekanol, oktenylsukcinát hlinitého škrobu, parfum, tokoferylacetát, akryláty/c10-30 alkylakrylátový krížový polymér, xantánová guma, hydroxid sodný, fenoxyetanol
Balzam po holení Proraso Cypress & Vetyver Aftershave Balm nesmie chýbať vo Vašej rutine starostlivosti o bradu. Balzam vyživuje a hydratuje pokožku po holení. Upokojuje pokožku a má osviežujúci účinok.
Vôňa: drevitá vôňa cyprusov, ázijskej trávy vetyver a tóny sviežeho bergamotu
Hlavné výhody produktu
- Príjemný osviežujúci účinok
- Príjemná vôňa
- Hydratuje a vyživuje pokožku
- Upokojuje pokožku po holení
Použitie: Po oholení naneste na oholenú oblasť.
Proraso CYPRES & VETYVER balzam po holení 100ml
Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm je balzam na fúzy, ktorý účinne upokojujepodráždenie spôsobené holením a má hydratačný účinok.
Kozmetický prípravok urýchľujehojenie pokožky a zabraňuje vzniku zápalov. Zloženie balzamu po holení obsahuje prírodnélátky, ktoré majú regeneračný a antiseptický účinok. Patrí medzi ne hydratačný a protizápalový eukalyptový olej a osviežujúci mantol. Toto zloženie priamo z prírody, ktoré sa vyznačuje vôňou citrónovníka a vetiveru, vám poskytne blahodarný pocit po holení.
Každodenné holenie tváre bez podráždenia a bolesti je možné, tento jemný balzam vyrieši vaše problémy.
Ako používať: Malé množstvo balzamu naneste na tvár ihneď po holení. Neoplachujte, ale nechajte ho vstrebať.
Objem: 100 ml
Ingredients: Aqua (voda/voda), Polysorbate 40, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Parfum (vôňa), Polyquaternium-37, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Eucalyptus globulus Leaf Oil, etylhexylglycerín, mentol, tokoferyl acetát, citrát sodný, kyselina citrónová, limonén, linalool, citral, butylfenyl metylpropón, alfa-sometylón, geraniol, hydroxycitronellal, kumarín
Balzam po holení Proraso Green (100 ml)
- Pohlavie: muži
- Objem: 100 ml
- Typ: Dámske balzamové mlieko na holenie s obsahom 2,5 ml:
- Kozmetika
- Normálna pleť
- Počet kusov: 1 ks
- Odporúčaný vek: Dospelí
Balzam po holení Proraso Green (100 ml) je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Proraso sú presne to, čo hľadáte.
Balzam po holení, ktorý sa používa po holení na upokojenie, hydratáciu a výživu pokožky. Balzam sa okamžite vstrebáva do pokožky a má mužnú drevitú vôňu. Vôňa Cypress Vetyver má živý charakter a obsahuje tóny cyprusového jantáru, vetiveru, cédrového dreva a bergamotu. Použitie: Vložte do vrecka a nechajte ho pôsobiť na pokožku: Aplikujte na pokožku po holení a jemne vmasírujte
PRORASO SINGLE BLADE Balzam po holení Cyprus & Vetyver 100ml Nový balzam po holení poskytuje pocit pohody po holení.
Zloženie bez alkoholu oživuje pokožku, okamžite ju upokojuje a osviežuje povzbudzujúcim citrusovým účinkom.
Vďaka hydratačným a vyživujúcim zložkám je pokožka hladšia a jemnejšia.
Vôňa Cypress & Vetyver s tónmi cyprusu, cédrového dreva a vetvičníka umocňuje pocit vitality.
Zloženie (INCI):
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Oil, Parfum (Fragrance), Tokoferyl acetát, akrylát/C10-30 alkyl akrylátový krížový polymér, xantánová guma, hydroxid sodný, EDTA disodná soľ, etylhexylglycerín, kaprylový glykol, fenoxyetanol, benzylalkohol, limonén, linalool
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Proraso sa radí pod holenie pokožky, epilácia, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu.
Proraso Cypress & Vetyver Balzam po holení upokojí vašu tvár a poskytne jej potrebnú príležitosť na regeneráciu.Akcenty cyprusu vedú k srdcu z cédrového dreva a vetyveru pre pocit vitality a dynamiky. začervenanie pleti a upokojuje pokožkuobsahuje hĺbkovú hydratáciuosviežuje unavenú pokožkudodáva pleti príjemnú vôňu
Proraso Zelený balzam po holení 100ml
Balzam po holení AFTERSHAVE BALM CYPRESS & VETYVER Táto extra bohatá, ale ľahká receptúra po holení je ideálnym prípravkom na použitie po holení. Tento balzam má zvlhčujúce a vyživujúce účinné látky, ako je olej z bambuckého masla a glycerín, ktoré zmierňujú podráždenie a suchosť, taktiež pomáhajú regenerovať pokožku po holení. Vôňa Cypress & Vetyver s citrónom, cédrovým drevom a vetiverom zvyšuje pocit vitality. Použitie: aplikujte po holení, jemne vmasírujte, aby sa uľahčila absorpcia.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), Polysorbate 40, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Parfum (vôňa), Polyquaternium-37, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Linalool.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8004395007820
- Číslo od výrobcu
- 22427
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), Polysorbate 40, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Parfum (vôňa), Polyquaternium-37, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Citrate, Limonene, Linalool.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 8004395007820
- Číslo od výrobcu
- 22427
Hodí sa k tomu

Proraso Shaving Soap Refreshing, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 500 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Rúra
23,94 €/1l
11,97 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso - Sandalwood Sandalwood (After Shave Lotion) 100 ml 100ml
90,70 €/1l
9,07 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso upokojujúci balzam po holení Moisturizing And Nourishing After Shave Lotion 400 ml
27,67 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Aftershave Balm, Balzam po holení, Univerzálne, 100 ml, Upokojujúce, Osviežujúce, Zelený čaj, Ovsené vločky
89,90 €/1l
8,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzálna pleť, 400 ml, Osviežujúce, Tónovanie, Fľaša, Eukalyptus, Mentol
71,60 €/1l
28,64 €
Predajca: somnia24

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydlo na holenie, Muži, Univerzálna pleť, 150 ml, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Hrniec
29,53 €/1l
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Upokojujúci balzam po holení Wood And Spice After Shave Balm 100 ml
18,95 €
Predajca: VISO

Proraso Cypress And Vetiver voda po holení Cologne Spray 100 ml
205,70 €/1l
20,57 €
Predajca: EasoMagno

Proraso Cypress And Vetiver darčeková sada Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml
135,30 €/1l
27,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Proraso Barberské Mydlo na Holenie s Zeleným Čajom a Ovsom, 150ml
59,33 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Revitalizing
22,02 €/1l
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Proraso Wood & Spice, Balzam na fúzy, 100 ml, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Osviežujúce, Fľaša, 1 kusov
99,20 €/1l
9,92 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Cypress And Vetiver Pre-Shave Cream krém pred holením 100 ml
130,00 €/1l
22,06 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,00 €
Predajca: Bugelo

Nautica - Voyage EDT 100ml
179,50 €/1l
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
24 611,11 €/1kg
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm 100 ml
130,00 €/1l
13,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Williams Expert Aqua Velva voda po holení 100ml
118,70 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Proraso Mydło do golenia, 150 ml
25 166,67 €/1kg
4,53 €
Predajca: NutraBestBG

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
283,20 €/1l
28,32 €
Predajca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Proraso darčeková sada Vintage Selection Beard Care Nourishing Kit 100 ml + 100 ml + 150 ml
18,30 €/1kg
18,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Braun Series 3 300s, Planžetový holiaci strojček, Čierna, 2 SensoFoil, LED, Batérie, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
50,99 €
Predajca: esiteo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Top produkt super rýchle dodanie!
Hodnotenie z 26. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
505,00 €/1l

Dior Homme Dermo System, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Vyhladenie, Fľaša, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...
53,43 €
Predajca: PerfumTraders
534,30 €/1l

Hugo Boss, Balzam na holenie, 75 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
484,80 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400ml Šport



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

American Crew MOISTURIZING SHAVE CREAM, Krém na holenie, Muži, Suchá koža, Normálna pleť, 150 ml, Proti podráždeniu, Hydratačný, Ochrana, Rúra
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

AVON care MEN balzam po holení a hydratačný krém 2 v 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,90 €/1l

Jemn hydratan olej na pery Nivea Caring Rose, 5,5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 816,36 €/1l

Upokojujúci balzam po holení pre mužov 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
131,30 €/1l

Proraso Red Upokojujúci balzam po holení 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,00 €
Predajca: Serica
120,00 €/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,16 €
Predajca: PerfumTraders
95,06 €/1l

Banila Co Clean it Zero Original čistiaci balzam, 100 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
123,00 €/1kg

Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm 100 ml
13,00 €
Predajca: Serica
130,00 €/1l

TOŁPA Dermo Men Upokojujúci balzam po holení bez alkoholu, pre citlivú pokožku, 100 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,92 €/1kg

FARMONA Výživné telové mlieko Tango Mango 200ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,95 €/1l

Perwoll Renew Caps Color 472,5 G 35 Sztuk
26,80 €
Predajca: AllYouNeed
51,54 €/1kg

Pánsky balzam po holení 50ml
15,05 €
Predajca: Shoproither
301,00 €/1l

Gél po holení Gillette – upokojenie a hydratácia pre citlivú pokožku, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: ALG-Outlet
4 660,00 €/1l

Sebamed, Balzam po holení, 100 ml
11,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,50 €/1l