5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Curasept ústna voda ADS 212 - 200 ml370,00 €/1l
74,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Ústna voda Complete Care 400 ml32,47 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Ústna voda s chlórhexidínom 300 ml57,83 €/1l
17,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lacalut Sensitive Mentholyptus Micelárna ústna voda 500 ml11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

RETTERSPITZ ústna voda a kloktadlo, 140 ml roztok
68,79 €/1l
9,63 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ústna voda Aftex 150 ml
32,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Oroben Ústna voda 150 ml
83,87 €/1l
12,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

CB12 Ústna voda, 500 ml roztok
26,13 €/1kg
14,92 €
Predajca: AbisZ-Markt

ultraDEX ústna voda, 500 ml roztok
23,74 €/1kg
13,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

parodur Tekutá ústna voda, 200 ml roztok
55,52 €/1kg
13,99 €
Predajca: AbisZ-Markt

CB12 Ústna voda, 250 ml roztok
29,40 €/1kg
8,79 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kamillan ústny sprej 30 ml
175,00 €/1l
5,25 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cb12 Ústna voda 1000 ml
44,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Ústna voda Halita 500 ml
36,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hydrogélové ústne vody Gengigel 150 ml
129,33 €/1l
19,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Listerine - ústna voda Coolmint - 500 ml
61,90 €/1kg
35,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Lacalut, ústna voda Altiv, 300 ml
19 250,00 €/1kg
3,85 €
Predajca: AbisZ-Markt

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
33,80 €/1kg
6,32 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ústna voda koncentrát Bombastus 500 ml
45,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ústna voda Lacer Clorhexidina (500 ml)
29,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Roztok na výplach úst
- na cielenú starostlivosť
- Roztok na použitie v ústnej dutine
- Zdravotnícka pomôcka z lekárne
- Výrobca: Výrobca: B. Braun Melsungen AG, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 795270
Prontorálna ústna voda 250 ml - Prezentácia: Roztok - Oblasť použitia: Rôzne
- Hmotnosť
- 307 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Ústna voda PRONTORAL 250 ml
- Výrobca
- B. Braun Melsungen AG
- Počet kusov
- 250
- EAN kód
- 040392395180134039239518013
- Číslo od výrobcu
- 00795270
- Hmotnosť
- 307 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Ústna voda PRONTORAL 250 ml
- Výrobca
- B. Braun Melsungen AG
- Počet kusov
- 250
- EAN kód
- 040392395180134039239518013
- Číslo od výrobcu
- 00795270
Hodí sa k tomu

CB12 Ústna voda, 500 ml roztok
26,13 €/1kg
14,92 €
Predajca: AbisZ-Markt

Biely úsmev po bielení 1Spr
17,01 €
Predajca: Jasado

Curasept ADS 220 Ústna voda - 200 ml Intenzívna ochrana 0,20% Chx
174,75 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

BIONIQ Repair Tooth Milk ústna voda 400ml PZN 17206639
6,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ústna voda Elmex Opti - enamel Professional 400 ml balenie 4 ks
23,39 €/1l
37,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ústna voda Complete Care 400 ml
32,47 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sunstar Gum Paroex 0,12%, 300 ml
23,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

ultraDEX ústna voda, 500 ml roztok
23,74 €/1kg
13,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Curaprox perio Plus+ Regenerate ústna voda.Chx 0,09% 100 ml
49,05 €/1kg
6,18 €
Predajca: AbisZ-Markt

Homeopatická zubná pasta Rose Rio 65 ml
4,62 €/1l
3,00 €
Predajca: Rosaimpex

Eludril, Mundwasser, prípravok proti zubnému povlak, 500 ml
34,40 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvis Mouthwash Płyn do płukania jamy ustnej Spearmint, 120ml
82 555,55 €/1kg
14,86 €
Predajca: MANADA

Kokosová ústna voda 180ml
93,17 €/1l
16,77 €
Predajca: taleoo

Listerine - Ústna voda Naturals - 500 ml
61,90 €/1l
36,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Dezaftan Med, żel, 8g - Długi termin ważności!
3 000 000,08 €/1kg
30,00 €
Predajca: Bugelo

Thun 1794 Krtko s pastelkami, hrnček
15,52 €/1kg
6,21 €
Predajca: PorcelanovySvet

Meridol Parodont-Expert ústna voda 400 ml
10 440,00 €/1l
10,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cb12 Ústna voda 1000 ml
44,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Nupure Probadent pastilky na ústnu hygienu, 90 kapsúl
40,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aptačná orálna sprej Anaftin, 15ml
1 110,67 €/1l
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

(DE) Riečny humánny, Riečny výplach ústnej dutiny, 500 ml
12,66 €/1l
6,33 €
Predajca: AbisZ-Markt

CB12 Ústna voda, 250 ml roztok
29,40 €/1kg
8,79 €
Predajca: AbisZ-Markt

GUM Hydral, 50 ml, 1 kusov
270,40 €/1l
13,52 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vademecum Med, koncentrát na ústnu vodu, 75 ml
64 625,00 €/1kg
5,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Odol-med 3, Všetko v Jednom, Kvapalina na výplach úst, 500 ml
27,02 €/1l
13,51 €
Predajca: M_plus_L

Panasonic WEW0983X503, Dýza pre ústnu sprchu, Priehľadná, Panasonic, EW1511W503, 2 kusov, Blistr
12 745,00 €/1kg
25,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Angelika sprej 20 ml
199,00 €/1l
19,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ústny výplach Lacalut Flora 300ml
46,63 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ústna voda Sensodyne Cool Mint (500 ml)
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Biotene Gel Oralbalance - 50GR
7,43 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusov
11,07 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,71 €
Predajca: Lemonbite
80,92 €/1l

Ústna voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnému kazu a citlivým zubom - Mätová príchuť
9,99 €
Predajca: Lemonbite
19,98 €/1l

Curasept ústna voda ADS 212 - 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
74,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
370,00 €/1l

Biomed bieliaca ústna voda 0,5
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
13,98 €/1l

Elmex výplach na ochranu zubov pred zubným kazom 12 balení 4800ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
88,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,51 €/1l

20 ks ústnej vody, prenosná, jemná mätová vôňa, osviežuje dych, starostlivosť o ústnu dutinu, čistenie zubov, ústna voda
23,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: Ladenza
91,96 €/1kg

Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
34,50 €/1l

Eludril Klasický ústny výplach, 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
42,70 €/1l

Ústna voda Complete Care 400 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
32,47 €/1l

Ústna voda Perio-Aid Intensive Treatment 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
141,00 €/1l

Sunstar GUM ActiVital, Płukanka 6060, 500 ml - Długi termin ważności!



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
15 250,00 €/1l

Zubná niť 340 balení medzizubných tyčiniek v tvare Y modro-zelená
44,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Medený čistič jazyka 2 kusy pre svieži dych a lepšiu ústnu hygienu
45,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Ústny výplach Lacalut Flora 300ml
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,63 €/1l

Lacalut Bieliaca ústna voda 500 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant

Ústna voda s chlórhexidínom 300 ml
17,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
57,83 €/1l

Curaprox perio Plus+ zero ústna voda bez Chx 200 ml
23,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,50 €/1l

Listerine, Cool Mint, ústna voda, 500 ml
11,48 €
Predajca: Serica
11 480,00 €/1l

Klasický ústny výplach Eludril, 200 ml
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
74,75 €/1l

Curaprox, Perio Plus + Regenerate Citrox Chx 0,09% Ústna voda 200 ml
21,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
106,50 €/1l