5,0



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HERBA Tee Kräuter-Mischung 7676 25St0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Waldbeere 7035 80St68,17 €/1kg
12,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Zimtschnecke ovocný čajový koláč s príchuťou škorice 45 g
76,22 €/1kg
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g
114,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Škorica Slivka 20 vrecúšok Ovocný čaj so slivkou a škoricou 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
220,80 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Teekanne Magic Winter kolekcia ovocných a zeleninových čajov (30ks), 103634
84,35 €/1kg
6,01 €
Predajca: Megasam24PL

Goldmännchen Tea 4482 Black Cherry 20 ks / bal.
890,83 €/1kg
42,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
308,40 €/1kg
12,49 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 6311 Čajník Little Sin 20 Bt.
52,00 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
308,40 €/1kg
12,49 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 7503 Taliansky sladký čerešňový čaj - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajník 6992 Čajník Pers.Granata. 20 Bt
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g
84,69 €/1kg
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čajová kanvica sladké pečené jablko zimný ovocný čaj 50g
Aromatická zimná čajová explózia. S čajom Teekanne Sweet Baked Apple získate lahodný ovocný čaj s príchuťou jablka, škorice a šípok pre výnimočné chvíle potešenia v zime.
Teekanne GmbH & Co KG Kevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
Teekanne Tee Süßer Bratapfel Früchtetee 20 Btl./Pack.
Sladký pečený jablkový čajPolyuretán= 20 vrecúšok x 2,5 g
V zime, keď sa vonku ochladí a dni sa skrátia, konečne opäť prichádza ten čas. Ovocná, sladká vôňa zrelých jabĺk a škorice sa rozlieha po miestnostiach a prebúdza sa očakávanie lahodnej chuti TEEKANNE Sweet Baked Apple. Vychutnajte si tento lahodný ovocný čaj s typickou chuťou sladkého pečeného jablka, ktorý očarí vaše zmysly.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Jablká (48 %), šípky, škorica (13 %), aróma (pečené jablko) (9 %), pomarančová kôra, sladké listy, okysľujúca látka: kyselina citrónová.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Ovocný čaj s príchuťou pečeného jablka
- Výrobca
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 7234
- EAN kód
- 4009300013631
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Jablká (48 %), šípky, škorica (13 %), aróma (pečené jablko) (9 %), pomarančová kôra, sladké listy, okysľujúca látka: kyselina citrónová.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Ovocný čaj s príchuťou pečeného jablka
- Výrobca
- Počet kusov
- 25
- Číslo od výrobcu
- 7234
- EAN kód
- 4009300013631
Hodí sa k tomu

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 vreciek
356,29 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
344,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Čajová kanvica 6576 Turecké jablko 20 ks / bal.
226,73 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Meßmer Zimtschnecke ovocný čajový koláč s príchuťou škorice 45 g
76,22 €/1kg
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g
114,00 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Škorica Slivka 20 vrecúšok Ovocný čaj so slivkou a škoricou 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
308,40 €/1kg
12,49 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
308,40 €/1kg
12,49 €
Predajca: somnia24

Meßmer zimný punč ovocný čaj s príchuťou vareného vína 20 vreciek 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 7503 Taliansky sladký čerešňový čaj - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Meßmer Ovocný čaj s príchuťou jablka a vanilky 50g
71,45 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajník 6992 Čajník Pers.Granata. 20 Bt
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
220,80 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajový dom ostružina malina ovocný čaj ovocná čerstvá príchuť 90g
29,00 €/1kg
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 6171 Čajové jablko - 20 Btl. à 3g
60,50 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Goldmännchen Tea 4482 Black Cherry 20 ks / bal.
890,83 €/1kg
42,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.
220,80 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

Teekanne Magic Winter kolekcia ovocných a zeleninových čajov (30ks), 103634
84,35 €/1kg
6,01 €
Predajca: Megasam24PL

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare

Aigostar 4-zásuvková napájacia lišta s vypínačom Prepäťová ochrana Stolná zásuvka Detsky odolný 5 m kábel Biela
49,57 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,01 €
Predajca: TR8

Čajová kanvica 7502 Švédsky čučoriedkový čaj - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 6311 Čajník Little Sin 20 Bt.
52,00 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaTASTE Apple - výmenná fľaša CO2 bez cukru až na 60 litrov ochutenej perlivej vody (POZOR: potrebná prázdna fľaša)
15,99 €
Predajca: SodaTASTE

Balenie 20 vákuových vriec na oblečenie so vzduchotesným ventilom a ručnou pumpou - STORAGEBAG
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle...
Halt Teekanne, bezpečné a dobre zabalené. Všetky 3 príchute ma opäť potešili a presvedčili ma. Ďakujem
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé!
Rýchle dodanie a príjem! A skvelý produkt! Som naozaj šťastný. Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi pekné
super
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čajník
Všetko je v poriadku!
Hodnotenie z 11. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Dobrý
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,92 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Meßmer Classic Moments Mätový čaj 100 čajových vrecúšok 225g
14,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
63,11 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg

Čajová kanvica 6255 Ovocný čaj Premium Wild Berries 20 vreciek x 3,0 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,50 €/1kg

Čajová kanvica Rooibos krémová príchuť karamel 20 dvojkomorových vreciek 35g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
109,43 €/1kg

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
78,44 €/1kg

Loyd Med a vanilka Rooibos čaj 20 vreciek
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS