Objem:

20 ml

Acqua di Parma Peonia Nobile parfémovaná voda pre ženy 20 ml

92,55 €

85,42 €-7,13€

4 271,00 € / 1l

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 13. – pi 16. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Peonia Nobile, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Raspberry, Black Pepper, Raspberry Accord, Frézia, Geranium, Pivonka, Ruže
Acqua di Parma Peonia Nobile, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Raspberry, Black Pepper, Raspberry Accord, Frézia, Geranium, Pivonka, Ruže
1 656,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 745,87 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
213,11 €
-7,17 €
205,94 €
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Xerjoff Casamorati 1888 Parfumovaná voda, 100 ml
Xerjoff Casamorati 1888 Parfumovaná voda, 100 ml
1 509,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
154,77 €
-3,87 €
150,90 €
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
1 325,60 €/1l
136,01 €
-3,45 €
132,56 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Rosa Nobile, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, mandarínka, Konvalinka, Pivonka, Ruže, Fialový, ambra, Cédrové drevo, Pižmo
Acqua di Parma Rosa Nobile, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, mandarínka, Konvalinka, Pivonka, Ruže, Fialový, ambra, Cédrové drevo, Pižmo
2 251,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
112,59 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
1 578,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
157,82 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Rosa Nobile, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, mandarínka, Tangerine, Calabrian Bergamot, Pepper, Konvalinka, Pivonka, Ruže, Tuberóza, Fialový
Acqua di Parma Rosa Nobile, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, mandarínka, Tangerine, Calabrian Bergamot, Pepper, Konvalinka, Pivonka, Ruže, Tuberóza, Fialový
1 740,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
174,04 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud Parfém Vody, 20ml
Acqua di Parma Oud Parfém Vody, 20ml
4 271,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
85,42 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 798,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
179,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 281
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Acqua di Parma, Signatures Of The Sun - Lily of the Valley, Eau De Parfum, Unisex, 180 ml
Acqua di Parma, Signatures Of The Sun - Lily of the Valley, Eau De Parfum, Unisex, 180 ml
615,61 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
110,81 €
Predajca: BRASTYGroup
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 180 ml
Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 180 ml
974,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
189,07 €
-13,74 €
175,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud, parfémová voda (50 ml)
Acqua di Parma Oud, parfémová voda (50 ml)
2 380,00 €/1l
130,29 €
-11,29 €
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 20 ml
Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 20 ml
2 979,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
59,59 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Acqua Di Parma Yuzu EDP 20 ml UNISEX
Acqua Di Parma Yuzu EDP 20 ml UNISEX
4 027,00 €/1l
80,54 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Byredo Inflorescence parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Byredo Inflorescence parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 187,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
159,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Lalique Soleil Vibrant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lalique Soleil Vibrant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
505,10 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 13
60,76 €
-16%
50,51 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Salvatore Ferragamo Giungle di Seta parfémovaná voda unisex 100 ml
Salvatore Ferragamo Giungle di Seta parfémovaná voda unisex 100 ml
367,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 16
36,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hamidi Irreverant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Hamidi Irreverant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
131,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,16 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
565,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Peonia Nobile Acqua Di Parma LE NOBILI EDP (20 ml) EDP 20 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Acqua Di Parma!



  • Pohlavie: Dáma
  • Objem: 20 ml
  • Typ: Parfumová voda s vôňou, ktorá je súčasťou balenia: Séria: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Peonia Nobile
  • Typ vône: Nonia Peonia: EDP
Od 534,00 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Acqua di Parma S.r.l
Via Giovanni Spadolini 7 Edificio B
20141 - Milan
+390498599388
[email protected]



Acqua di Parma Peonia Nobile - parfumovaná voda v spreji Sofistikovaná interpretácia kvetu pivonky, ktorá v tejto vôni odhaľuje svoju vznešenú eleganciu. Žiarivé akcenty čierneho korenia sa miešajú s jemnými tónmi malín. Charakter tejto rafinovanej kytice. Intenzívne kvetinové srdce odhaľuje svieže tóny pivonky v kombinácii so sviežou pelargóniou. Obklopujúca harmónia, ktorá sa rozvíja v základe, kde sa zamatové a podmanivé tóny jantáru spájajú s vôňou pačuli. Nadčasová parfumovaná voda, ktorá sa vyznačuje... nezabudnuteľná vôňa



Dámska parfumovaná voda




Parfémovaná voda Peonia Nobile od značky Acqua di Parma bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 20 ml vami vybraté vône.

Parfumovaná voda Acqua Di Parma Peonia Nobile je sofistikovaná a elegantná vôňa inšpirovaná jej charakteristickou zložkou, pivóniou. Úvodné tóny ponúkajú živé akcenty čierneho korenia zmiešané so šťavnatými tónmi malín. Intenzívne kvetinové srdce odhaľuje svieže tóny pivonky v kombinácii s jasom pelargónie, ruže a frézie. V základe zamatové a podmanivé jantárové tóny objímajú roztápajúce sa tóny pačuli, santalového dreva a pižma.

Parfumovaná voda Peonia Nobile od Acqua di Parma bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 20 ml vybranej vône.

PEONIA NOBILE edp vapo 20 ml
Objem
20 ml
Zloženie
V popise
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
8028713400070
Číslo od výrobcu
40007

Objem
20 ml
Zloženie
V popise
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
8028713400070
Číslo od výrobcu
40007
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2042
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 825
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 319
169,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 980
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 113
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 518
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 36
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 167
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Obrázok produktu pre Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 293
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 281
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 114,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 181
100,29 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 91
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 169
109,76 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2419
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 418
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 341,67 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 63
130,25 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
1 060,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
63,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Obrázok produktu pre Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 79
96,95 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 25
299,00 €
-149,01 €
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva
Obrázok produktu pre Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 188
28,00 €
-9%
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 338
38,24 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 430
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Obrázok produktu pre Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 323
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier 2 Eau de Parfum, 100 ml
Jean Paul Gaultier 2 Eau de Parfum, 100 ml
1 799,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 64
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures
Obrázok produktu pre Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 736,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
173,68 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 174
35,94 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
508,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 421
50,82 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 27
179,06 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
950,10 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 50
95,01 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 1. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
ist ok gewesen...
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 4. júna 2024 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 30. mája 2024 na
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 74
100,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 182
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 518
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l