HEINZ 2807932007 HEINZ TOMATO SALSA 2,15 l, 1 St.
17,16 €
7,98 € / 1l
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Grilovacie omáčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
D&L Belgická koktailová omáčka Gourmet 2000ml12,23 €/1l
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hamkerova poľovnícka omáčka6,81 €/1kg
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
8,44 €/1l
18,15 €
Predajca: somnia24

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml
10,14 €/1l
20,28 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 4459114008 HEINZ Süßsauer-Sauce 100x 25,0 g, 1 St.
14,62 €/1l
30,70 €
Predajca: somnia24

HEINZ 2125036003 HEINZ Knoblauchsauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24

HEINZ 755815007 HEINZ BARBECUE SAUCE 2,15 l, 1 St.
11,33 €/1l
48,71 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

HEINZ 816884007 HEINZ Barbecuesauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24

HEINZ 2467961001 HEINZ BURGER RELISH 2,15 l, 1 St.
10,90 €/1l
23,44 €
Predajca: somnia24

La Costena Original mexicanische Salsa Casera scharf Dose 2950g
97,60 €/1l
24,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff paradajková omáčka č. 4 All Arrabbiata fruchtig tomato 200ml
25,10 €/1l
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka - Salsa 250ml
16,72 €/1l
4,18 €
Predajca: taleoo

La Costena Salsa Chiptole
18,71 €/1l
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz 5000157073020, 150 ml
70,27 €/1l
10,54 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Develey sladkokyslá omáčka 875ml
7,30 €/1l
6,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 189942007 Develey Mittelscharfer SENF 5,0 l, 1 St.
4,83 €/1l
24,17 €
Predajca: somnia24

PASSATARAJČINOVÁ OMÁČKA 680 g - LAIDEA
6,12 €/1kg
4,16 €
Predajca: Biogo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Heinz Tomato Salsa chunky sauce can sweet and sour 2150ml
Heinz Tomato Salsa sa hodí k: mexickým jedlám - nachos, tacos, burritos; hamburgerom, hot-dogom, šalátom, morským plodom, občerstveniu na piknik. Hustá, riedka omáčka je charakteristická mletým koriandrom, cibuľou a paradajkami s jemným nádychom sušeného chilli a poskytuje sladkokyslú chuť.
Vlastnosti
- vhodná pre vegánsku a bezlepkovú diétu
- bez umelých farbív
Zamów teraz Heinz Tomato Salsa i dodaj smaku swoim potrawom! Nie czekaj, spróbuj już dziś!
HEINZ 2807932007 HEINZ TOMATO SALSA 2,15 l, 1 St.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2.15 l
- Zloženie
- Paradajkový pretlak 28 %, liehový ocot*, paradajky 14 % (spevňovadlo: chlorid vápenatý), cibuľa, cukor, červená paprika 8,8 %, zelená paprika 3,1 %, modifikovaný škrob, soľ, korenie, bylinky, extrakty korenia, konzervačná látka (sorban draselný), arómy *Rakúsko: liehový ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 300 kj Energia kcal 70 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukor 13GRM Bielkoviny 0,9GRM Soľ 1,53GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 2350 g
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Obchodný názov
- Paradajková salsa
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s50258
- EAN kód
- 5000157071736
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 2.15 l
- Zloženie
- Paradajkový pretlak 28 %, liehový ocot*, paradajky 14 % (spevňovadlo: chlorid vápenatý), cibuľa, cukor, červená paprika 8,8 %, zelená paprika 3,1 %, modifikovaný škrob, soľ, korenie, bylinky, extrakty korenia, konzervačná látka (sorban draselný), arómy *Rakúsko: liehový ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 300 kj Energia kcal 70 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 15GRM Sacharidy, z toho cukor 13GRM Bielkoviny 0,9GRM Soľ 1,53GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 2350 g
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Obchodný názov
- Paradajková salsa
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s50258
- EAN kód
- 5000157071736
Hodí sa k tomu

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
8,44 €/1l
18,15 €
Predajca: somnia24

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml
10,14 €/1l
20,28 €
Predajca: AllYouNeed

Omáčka salsa Homann
8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ostrá omáčka - 145 ml - La Costena Würzsauce
6,00 €/1kg
2,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sweet Chilli Sauce pikantná sladká omáčka vo fľaši s hlavou 875 ml
5,61 €/1kg
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
18,35 €/1l
8,35 €
Predajca: LAVONIO

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml
14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantná omáčka Ochucovacia omáčka 568ml
23,17 €/1l
13,16 €
Predajca: LAVONIO

HEINZ 2467961001 HEINZ BURGER RELISH 2,15 l, 1 St.
10,90 €/1l
23,44 €
Predajca: somnia24

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr cesnaková omáčka jemná krémová ideálna na grilovanie 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MBG Henderson and Sons Dip Hot Salsa Hot Chilli v pohári na namáčanie 315g
119,55 €/1kg
39,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantná omáčka stláčacia fľaša 875ml
14,63 €/1l
12,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

Omáčka Hoi Sin 730ml - Flying Goose
20,47 €/1l
14,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Painmaker Sweet und Hot Whiskey BBQ Sauce Old School US Style 195ml
22,82 €/1l
4,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haynes Gourmet Candied Jalapeno Cranberry - sladké a pikantné jalapeños s príchuťou brusníc
50,00 €/1kg
9,50 €
Predajca: FeineHeimat

Zillertalský syr Graukäse, približne 1 kg. - Fankhauser
38,39 €/1kg
38,39 €
Predajca: italia-genuss

Händlmaier steaková omáčka s vybranými druhmi papriky a horčicou 200ml
8,70 €/1l
1,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
27,28 €/1l
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mama Zula Divoká africká grilovacia omáčka Hot Harissa Style im Glas 320ml
9,00 €/1l
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff paradajková omáčka č. 4 All Arrabbiata fruchtig tomato 200ml
25,10 €/1l
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g
9,60 €/1kg
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fontána BK851 Vodopád s osvetlením Záhradná fontána Vnútorná fontána Skalná kaskádová fontána s LED diódou pre interiér a exteriér
109,99 €
Predajca: Arnusa-Shop

Omáčka na grilovanie a korenie - cesnaková 210ml
20,43 €/1l
4,29 €
Predajca: taleoo

Paradajková omáčka s bazalkou, 250 ml. - L'albero dei golosi
27,28 €/1l
6,82 €
Predajca: italia-genuss
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Schwartau dezertná omáčka s lahodnou karamelovou príchuťou 1530ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,64 €/1l

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Wiberg Dip Sauce Barbecue Fľaša na stláčanie ovocné chilli 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Homann Burger omáčka s jemnými kúskami uhorky stlačiteľná fľaša 875ml
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,34 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Old Texas Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,33 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
99,63 €/1l

Originálna austrálska pálivá a korenistá omáčka na grilovanie mit Raucharoma 355ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,45 €/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,13 €/1l