5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maggi Gemüse Cremesuppe3,68 €/1l
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml6,84 €/1kg
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bonduelle cícer 150g11,27 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka w sosie barbecue Heinz 390 g
8,13 €/1l
4,20 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,17 €
Predajca: Katomix

Steinhaus Frucht Wucht malina z jabĺk a malín 2650ml
5,42 €/1l
14,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hráškový guláš pripravený na konzumáciu
9,92 €/1kg
7,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nowka zelené strúhané uhorky, plne ochutené 2260g
3,70 €/1kg
8,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka 5 Rodzajów Fasoli w Sosie Pomidorowym Heinz 415 g
5,17 €/1kg
4,26 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,43 €
Predajca: Megasam24PL

Hofgut Schatten Morellen sladké ovocie bez kôstok 370ml
9,86 €/1l
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cirio paradajková dužina v kúskoch 400 g
5,44 €/1kg
3,64 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

Bonduelle červená fazuľa strukoviny konzervovaná zelenina 800g
4,47 €/1kg
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pikantná remuláda Hamker s príchuťou čerstvých jabĺk a uhoriek
5,92 €/1l
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladkokyslé uhorky 680g
9,24 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Pudliszki Fasolka v paradajkovej omáčke 450 g
6,24 €/1kg
5,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,24 €
Predajca: Katomix

Dittmann paprika zelená pálivá
19,25 €/1kg
3,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Guláš – hráškové, 380 g | KIEBITZHOF
13,76 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Hesco hovädzí bujón na varenie Korenie do polievok a omáčok 1000g
19,92 €/1kg
19,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst sladké čerešne ovocné dusené čerešne 850ml
5,02 €/1l
4,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená na pare v kúskoch typická balkánska 4040ml
- Typický balkánsky
- Bez konzervačných prísad
- Bez zvýrazňovačov chuti
| Obsah: | 4040g / 4250ml |
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 4.04 l
- Zloženie
- Paprika 35%, paradajková šťava 20%, paradajky 15%, cibuľa 10%, mrkva 6%, zelená fazuľka 5%, baklažán 4%, hrášok 2%, slnečnicový olej, petržlenová vňať, soľ.
- Výživové údaje
- Veľkosť porcie 100 gramov Energia (kJ) 186,00 kJ Energia (kcal) 44,454 kcal Tuky 1,4 gramu, z toho: - nasýtené mastné kyseliny 0,5 gramu Sacharidy 5,1 gramu, z toho: - cukor 3,9 gramu Bielkoviny 1,4 gramu Soľ 1,25 gramu
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 4250 g
- Potravinársky podnik
- Franc Soba GmbHAm Mittleren Moos 2 86167 Augsburg
- Obchodný názov
- Djuwetsch, dusená miešaná zelenina
- Výrobca
- Franc Soba
- Číslo od výrobcu
- 22007
- EAN kód
- 4008194351041
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 4.04 l
- Zloženie
- Paprika 35%, paradajková šťava 20%, paradajky 15%, cibuľa 10%, mrkva 6%, zelená fazuľka 5%, baklažán 4%, hrášok 2%, slnečnicový olej, petržlenová vňať, soľ.
- Výživové údaje
- Veľkosť porcie 100 gramov Energia (kJ) 186,00 kJ Energia (kcal) 44,454 kcal Tuky 1,4 gramu, z toho: - nasýtené mastné kyseliny 0,5 gramu Sacharidy 5,1 gramu, z toho: - cukor 3,9 gramu Bielkoviny 1,4 gramu Soľ 1,25 gramu
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 4250 g
- Potravinársky podnik
- Franc Soba GmbHAm Mittleren Moos 2 86167 Augsburg
- Obchodný názov
- Djuwetsch, dusená miešaná zelenina
- Výrobca
- Franc Soba
- Číslo od výrobcu
- 22007
- EAN kód
- 4008194351041
Hodí sa k tomu

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml
6,84 €/1kg
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantné a chutné ryžové jedlo na balkánsky spôsob 400g
7,52 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob s 21% zeleniny 2500g
7,28 €/1kg
18,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s údeným bravčovým mäsom a extra uhorkami 1200g
5,62 €/1kg
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 800ml
10,89 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sauerbraten v plechovke (400 g)
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: artbook-service

Erasco Srbská fazuľová polievka s množstvom kvalitnej zeleniny 750ml 3-pack
7,24 €/1l
16,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
16,68 €/1kg
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninová polievka s kuracím mäsom, 400 g | ÖKOLAND
10,45 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Mestemacher slnečnicový celozrnný chlieb cca 13 plátkov plechovka 500g
6,66 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajkový pretlak Oro di Parma dvojnásobne koncentrovaný v plechovke 70g
22,57 €/1kg
1,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľkami v paradajkovej omáčke 800g
6,04 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
14,80 €/1kg
11,84 €
Predajca: somnia24

Hengstenberg Mildessa vínna kyslá kapusta v plechovke vegánska 810g
3,73 €/1kg
2,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Kühne uhorkový nálev pikantný z brandy octu koncentrovaný 750ml
3,40 €/1l
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmársky hrniec s mletým mäsom
35,13 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné a pikantné
Konečne veľká porcia feferóniek. Na varenie alebo ako malé občerstvenie (pozor na pálivosť!) na desiatu alebo večer k sendvičom. Jednoznačné odporúčanie na kúpu
Hodnotenie z 23. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller

Doprava zdarma
Doprava zdarma
















Zimmermann 4 typické mníchovské biele párky ATG 250g Classic 530g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1l

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,90 €/1l

Bonduelle obedová miska Bulgur 250g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
61,50 €/1kg

Mutti Aromatická omáčka na pizzu 210g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
90,43 €/1l

Divoké brusnice Valenzi 220g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,45 €/1kg

Oro di Parma omáčka na pizzu z paradajok dozrievajúcich na slnku s oreganom 425g



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,00 €/1kg

Diamond ovocné plátky mango s cukrom 425g 6-pack



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Heinz BAKED BEANZ, 415 g, Beans, 78 kcal, 329 kJ, 4,7 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,96 €/1l

El Faro Konzervované zelené olivy s celým chilli 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,77 €/1kg

Zimmermann Pravá bavorská pečeňová polievka spaetzle koncentrovaná 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Zimmermann polievka so smaženými knedličkami Zeleninový vývar so smaženými knedličkami 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,20 €/1l

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,84 €/1kg

Saupiquet tuniaková nátierka s cesnakovou príchuťou 115g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,87 €/1kg

Böklunder Knacker klobásy 8 kusov osušené hmotnosť 720g nádoba 1400g
12,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,87 €/1kg

Risso Chanty Duo Náhrada smotany na varenie Vegetarian Kosher Halal 1000ml
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,67 €/1l

Delikatesy Dittmann Červená paprika na macedónsky spôsob 250g
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,24 €/1kg

Jürgen Langbein Gourmet Humria pasta do polievok a omáčok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
8,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,94 €/1kg

Fazuľa Hofgut mladá a jemná, nakrájaná v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,24 €/1l

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,28 €/1l

Hofgut mladý hrášok a mrkva mladá a jemná predvarená 370ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l