DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornútky na zmrzlinu 8 kusov 112g
Perfektné oplátkové kornútiky pre neodolateľný pôžitok zo zmrzliny
De Beukelaer balené kornútky na zmrzlinu sú ideálnym základom pre milovníkov zmrzliny a dezertných kreácií. Vďaka ich chrumkavej štruktúre a mierne sladkej chuti sú dokonalým doplnkom zmrzliny, sorbetu alebo kreatívnych nápadov na dezerty.
Ideálne na každú príležitosť
Ideálne na domácu zmrzlinu alebo dezerty so šľahačkou, ovocím a polevami
Chrumkavé, zlatohnedé a mierne sladké - pre dokonalú zmrzlinovú pochúťku
Praktická veľkosť porcie - ideálna na večierky, rodinné oslavy a leto
De Beukelaer - kvalita a tradícia
Vyrobené podľa osvedčenej receptúry pre optimálnu chrumkavosť
Bez umelých farbív a konzervačných látok pre čistú chuť
Ideálne pre všetkých, ktorí milujú klasické zmrzlinové kornútky s jemnou chuťou
De Beukelaer balené zmrzlinové kornútiky - chrumkavé potešenie pre dokonalý pôžitok zo zmrzliny!
Griesson - de Beukelaer GmbH & Co KGAugust-Horc...
DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornútky na zmrzlinu 8 kusov 112g
BAZKO Vafľové košíčky na dezerty | sladké vafľové košíčky na zmrzlinu 4 cm / 13,5 cm | 144 ks | chrumkavé vafľové košíčky na zmrzlinové poháre, zmrzlinové dezerty, zmrzlinové guľôčky | vegánske
5,76 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
109,40 €
Predajca: Bazko
Ďalšie informácie o reklame
BAZKO classic wafer cup | polosladké kornútky na zmrzlinu 7 cm / 6,6 cm | 340 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu mäkké kornútky na zmrzlinu, sorbet | vegánske
3,86 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
54,00 €
Predajca: Bazko
Ďalšie informácie o reklame
Zmrzlinové poháre BAZKO veľké | polosladké kornútky na zmrzlinu 6,5 cm / 9 cm | 135 kusov | chrumkavé kornútkové poháre na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
3,76 €/1kg
64,00 €
Predajca: Bazko
Ďalšie informácie o reklame
BAZKO klasické kornútiky na zmrzlinu | polosladké kornútiky na zmrzlinu 14,2 cm / 6 cm | 270 kusov | chrumkavé kornútiky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
12,58 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
50,30 €
Predajca: Bazko
Špaldové vafle - čerstvé vajce 165g
18,97 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Lima pohánkové oplátky s ľanovým semienkom130g
20,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,71 €
Predajca: taleoo
Honigwaffeln 175g
17,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
oplatkové rožky "Konafetto" s krémovou náplňou s príchuťou lieskových orieškov 140g
135,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Chrumkavé vafle s maslom 165g
43,03 €/1kg
7,10 €
Predajca: taleoo
Loacker Citrónová zmrzlina v kornútku Chrumkavé oblátky s citrónovým krémom 150g
26,07 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Dinkel Waffelröllchen - Zartbitter 150g
36,60 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,58 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-53%
1,43 €
Predajca: Megasam24PL
Špaldové oplátky - horká čokoláda 125g
37,60 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo
E. Wedel Wafle s mliečnou čokoládou a arašidovou náplňou, 45 g
30 800,00 €/1kg
2,12 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-27%
1,54 €
Predajca: Katomix
Dinkel Waffelröllchen - Vollmilch 150g 12er Pack
36,60 €/1kg
65,88 €
Predajca: taleoo
Rosengarten Waffeln, Dinkel-Nougat, 100g (12)
39,90 €/1kg
47,88 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornútky na zmrzlinu 8 kusov 112g
Perfektné oplátkové kornútiky pre neodolateľný pôžitok zo zmrzliny
De Beukelaer balené kornútky na zmrzlinu sú ideálnym základom pre milovníkov zmrzliny a dezertných kreácií. Vďaka ich chrumkavej štruktúre a mierne sladkej chuti sú dokonalým doplnkom zmrzliny, sorbetu alebo kreatívnych nápadov na dezerty.
Ideálne na každú príležitosť
Ideálne na domácu zmrzlinu alebo dezerty so šľahačkou, ovocím a polevami
Chrumkavé, zlatohnedé a mierne sladké - pre dokonalú zmrzlinovú pochúťku
Praktická veľkosť porcie - ideálna na večierky, rodinné oslavy a leto
De Beukelaer - kvalita a tradícia
Vyrobené podľa osvedčenej receptúry pre optimálnu chrumkavosť
Bez umelých farbív a konzervačných látok pre čistú chuť
Ideálne pre všetkých, ktorí milujú klasické zmrzlinové kornútky s jemnou chuťou
De Beukelaer balené zmrzlinové kornútiky - chrumkavé potešenie pre dokonalý pôžitok zo zmrzliny!
Griesson - de Beukelaer GmbH & Co KGAugust-Horch-Str. 23,56751 Polch
Energia kj 1580 kj Energia kcal 373 kcal Tuky 4,7GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,3GRM Sacharidy 76GRM Sacharidy, z toho cukor 33GRM Bielkoviny 5,7GRM Soľ 0,14GRM
Energia kj 1580 kj Energia kcal 373 kcal Tuky 4,7GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,3GRM Sacharidy 76GRM Sacharidy, z toho cukor 33GRM Bielkoviny 5,7GRM Soľ 0,14GRM
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
NUR DIE Podprsenka s košíčkami z bavlny – čierna – 85 C
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Philips Sonicare DiamondClean 9000 series HX9914/57, Dospelý, Sonická zubná kefka, Gum starostlivosť, Bielenie, 62000 pohybov za minútu, Čierna, iPhone with Bluetooth 4.0 and above ; Android phones with Bluetooth 4.0 and above
325,83 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
289,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Barová stanica pre prípravu dvojitých koktailov
2 299,98 €
Predajca: MonsterShop
Držiak na sklo držiak na sklo z nehrdzavejúcej ocele stojany na víno držiak na sklo so 4 radmi na 12 pohárov pre bar, kuchyňu, kaviareň
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,32 €
Predajca: odsellingaaa
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(425)Počet hodnotení: 425
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark
Relaxdays Naberák na zmrzlinu z nehrdzavejúcej ocele, s tlačidlom, na zmrzlinu, ovocie, sušienkové cesto, veľké guľôčky ∅ 53 mm, formička na zmrzlinu, strieborná
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(137)Počet hodnotení: 137
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(51)Počet hodnotení: 51
302,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
95 x 52 x 124 cm - Skladací mechanický bežecký pás na chôdzu a ľahký bežecký tréning doma
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obliečky v cene Spider-man Pop 140x200, 70x90 cm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,17 €
Predajca: VISO
Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (5 kg – na 150 m2)
9,00 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer
Unold 2in1-Slush und Softeismaschine Sofie 48956, 1400 L, Čierna, LED, Čierna, 435 mm, 226 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
334,88 €
Predajca: Shop-Mediarado
Erdbeer Topping Sauce 1 kg für Eis Desserts Waffeln Pancakes
6,19 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
6,19 €
Predajca: Hopser-Funfood
Outsunny dvojitý slnečník s ručnou kľukou, 455 x 270 cm, kávovo hnedý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(46)Počet hodnotení: 46
117,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
BAZKO klasické kornútiky na zmrzlinu | polosladké kornútiky na zmrzlinu 14,2 cm / 6 cm | 270 kusov | chrumkavé kornútiky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
12,58 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
50,30 €
Predajca: Bazko
Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(121)Počet hodnotení: 121
140,51 €
Predajca: Dragtek-com
Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(211)Počet hodnotení: 211
79,99 €
Predajca: Bestlivings
ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(1724)Počet hodnotení: 1724
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(583)Počet hodnotení: 583
129,99 €
Predajca: FunLife
Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(871)Počet hodnotení: 871
12,49 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 3 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
BAZKO Vafľové košíčky na dezerty | sladké vafľové košíčky na zmrzlinu 4 cm / 13,5 cm | 144 ks | chrumkavé vafľové košíčky na zmrzlinové poháre, zmrzlinové dezerty, zmrzlinové guľôčky | vegánske
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
109,40 €
Predajca: Bazko
5,76 €/1kg
BAZKO oplátkové poháriky malé | s dvojitým okrajom | polosladké kornútky na zmrzlinu 6 cm / 5,6 cm | 570 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu na jemnú zmrzlinu, gelato | vegánske
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
67,40 €
Predajca: Bazko
5,62 €/1kg
BAZKO classic wafer cup | polosladké kornútky na zmrzlinu 7 cm / 6,6 cm | 340 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu mäkké kornútky na zmrzlinu, sorbet | vegánske
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
54,00 €
Predajca: Bazko
3,86 €/1kg
BAZKO Kanadský oplátkový pohár strednej veľkosti | polosladké kornútky na zmrzlinu 7,8 cm / 5,6 cm | 450 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
57,80 €
Predajca: Bazko
5,78 €/1kg
BAZKO Kanadský oplátkový pohár strednej veľkosti | polosladké kornútky na zmrzlinu 7,8 cm / 5,6 cm | 450 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,90 €
Predajca: Bazko
5,45 €/1kg
Stredne veľké zmrzlinové poháre BAZKO | polosladké zmrzlinové kornútky 6,2 cm / 7,6 cm | 204 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky na jemnú zmrzlinu, gelato, sorbet | vegánske
69,90 €
Predajca: Bazko
3,88 €/1kg
Zmrzlinové poháre BAZKO veľké | polosladké kornútky na zmrzlinu 6,5 cm / 9 cm | 135 kusov | chrumkavé kornútkové poháre na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
64,00 €
Predajca: Bazko
3,76 €/1kg
BAZKO oplátkové poháriky veľké | polosladké zmrzlinové kornútky 7,8 cm / 7,5 cm | 192 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky | zmrzlinové poháriky na zmrzlinu, sorbet | vegánske
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
50,60 €
Predajca: Bazko
3,89 €/1kg
BAZKO klasické kornútiky na zmrzlinu | polosladké kornútiky na zmrzlinu 14,2 cm / 6 cm | 270 kusov | chrumkavé kornútiky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
50,30 €
Predajca: Bazko
12,58 €/1kg
BAZKO Európsky kornútok na zmrzlinu | chrumkavý kornútok so zvlneným okrajom 13 cm / 6,6 cm | 260 kusov | polosladké kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet |
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
50,90 €
Predajca: Bazko
16,97 €/1kg
Sonko Ryžové vafle v jogurtovej polevy 65 g (4 ks)