5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport mandľové maslo, 350 g28,54 €/1kg
9,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g13,80 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Arašidové maslo - 100 %arašidové maslo - vegánske a bez prídavných látok - Nature's Finest - 250 g5,19 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g14,79 €/1kg
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Skippy arašidové maslo krémové
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
12,00 €/1kg
59,99 €
Predajca: Store-Germany

Calvé Pindakaas Arašidové maslo 650 g – krémové, s vysokým obsahom bielkovín, bez cukru
15,74 €/1kg
10,23 €
Predajca: Pantry_Intl

Jif Krémové arašidové maslo 454 g
48,11 €/1kg
21,84 €
Predajca: AllYouNeed

MyProtein Araidov maslo 1000 g chrumkav / Araidov masl / Prrodn araidov maslo bez pridanho cukru a soli
0,01 €/1l
14,94 €
Predajca: NutraBestBG

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
32,26 €/1kg
11,29 €
Predajca: somnia24

Arašidové maslo - Chrumkavé 500g
12,14 €/1kg
6,07 €
Predajca: taleoo

Krémový arašidový krém s kúskami
9,66 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION 100% Arašidové maslo 1000 g chrumkavé / Arašidové maslá / Lahodné 100% prírodné arašidové maslo bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
23,01 €/1l
23,01 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Krem orzechowy z kawałkami orzechów 500 g
9,66 €/1kg
7,15 €
Predajca: Katomix

Calve pindakaas regular (12x 350 g)
24,75 €/1kg
103,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g
42,47 €/1kg
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed

Pomazánka - Chrumkavé arašidové maslo 250g
8,32 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g
Ako základ pre arašidovú omáčku a sate špízy. Jemný arašidový krém (arašidové maslo) bez kúskov. Ideálny aj na raňajky, na chlieb.
Výrobca / distribútor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf| Obsah: | 500g |
| Zloženie: | Pečené, mleté arašidové jadrá 90%, rastlinné oleje a tuk, cukor, soľ. |
Arašidové maslo PCD obsahuje vyšší podiel arašidov ako akékoľvek iné arašidové maslo dostupné na trhu. Náš výrobný proces arašidových masiel je v súlade s najprísnejšími hygienickými predpismi a smernicami šetrnými k životnému prostrediu. To vám v kombinácii s našimi odbornými znalosťami a skúsenosťami zaručuje prvotriedny výrobok s dokonalou chuťou a krémovou konzistenciou. Naše prvotriedne arašidové maslo je úspešné nielen v Holandsku, ale v súčasnosti si nachádza cestu do celej Európy.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Arašidové jadrá 90% pražené a mleté, slnečnicový olej, hydrogenovaný palmový tuk, cukor, soľ.
- Výživové údaje
- pozri popis
- Alergény
- Arašidy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- PCD Panda Kaas
- Obchodný názov
- Arašidová pasta
- Výrobca
- PCD Panda Kaas
- Označenie množstva
- Arašidové jadrá 90%
- Číslo od výrobcu
- 45655
- EAN kód
- 8710411045003
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Arašidové jadrá 90% pražené a mleté, slnečnicový olej, hydrogenovaný palmový tuk, cukor, soľ.
- Výživové údaje
- pozri popis
- Alergény
- Arašidy a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- PCD Panda Kaas
- Obchodný názov
- Arašidová pasta
- Výrobca
- PCD Panda Kaas
- Označenie množstva
- Arašidové jadrá 90%
- Číslo od výrobcu
- 45655
- EAN kód
- 8710411045003
Hodí sa k tomu

Spielberger Mühle kukuričná múka demeter 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

ORO di Parma cedené a lúpané paradajky plechovka 425g balenie 6
4,82 €/1l
12,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jednorazové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
5,15 €
Predajca: Octoplus

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold The Original | instantná káva | 200g pohár
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Skippy arašidové maslo krémové
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Indomie kuracie instantné rezance 350 g – rýchle, chutné kuracie rezance
20,69 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
12,00 €/1kg
59,99 €
Predajca: Store-Germany

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix

HISENSE DLEDTV 126cm UHD 60Hz DVBT2/C/S SmartTV QuadC HDR G sw
469,85 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

TRS Rote Linsen 500g
7,20 €/1kg
3,60 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g
9,69 €/1kg
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Instantná ázijská polievka s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Bonduelle Goldmais Original chrumkavé a čerstvé 150g 6-pack
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
293,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Multifunkčný sporák BEKO BBIM13300XD 72 L 2500 W A čierny
909,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

JBL Tune 510BT, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 20000 Hz, 160 g, Slúchadlá s mikrofónom, Modrá
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
30,33 €/1kg
13,65 €
Predajca: somnia24

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140 g – Horúce instantné rezance s pikantnou kuracou príchuťou
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Barilla 622212005 Barilla Classica Fusilli 5,0 kg
4,62 €/1kg
23,09 €
Predajca: somnia24

Kokosové mlieko Aroy-D prírodné kokosové mlieko na pečenie a varenie 1000mlJednorazový obal
8,11 €/1l
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
10,59 €/1kg
6,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

10x deti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
61,26 €/1kg
13,17 €
Predajca: somnia24

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
149,00 €
Predajca: edtechnology

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
5,99 €
Predajca: PolleoSport
13,31 €/1kg

Polleo Sport mandľové maslo, 350 g
9,99 €
Predajca: PolleoSport
28,54 €/1kg

Basia Basia Mandľové maslo 195 g Mandľový krém
9,69 €
Predajca: medpak_shop
38,76 €/1kg

Jif Krémové arašidové maslo 454 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,84 €
Predajca: AllYouNeed
48,11 €/1kg

Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed
40,60 €/1kg

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed
42,47 €/1kg

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg

Orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
3 390,00 €/1l

Chrumkavá orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,78 €/1l

Arašidové maslo - 100 %arašidové maslo - vegánske a bez prídavných látok - Nature's Finest - 250 g
5,19 €
Predajca: Nutrisslim

Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,79 €/1kg

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,62 €/1kg

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Krémový arašidový krém s kúskami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,66 €/1kg