5,0



Na základe 1 hodnotenia
American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Medium Natural 4-5 3 x 40 ml
10,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €-9%
79,17 € / 1kg
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Tónovače na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0395,00 €/1l
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 292,50 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g208,33 €/1l
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Ženy, 90 ml, 1 kusov105,56 €/1l
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Alfaparf Colour Wear 10.13 60ml
422,22 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Prírodná farba na vlasy Voono - Dark Ash blonde
73,67 €/1kg
11,05 €
Predajca: BioCare

Alfaparf Color Wear 5.5 Light Mahogany brown 60ml
87,50 €/1l
8,50 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Majirel, Permanent Hair Dye, 4.3 , 50 ml
255,80 €/1l
12,79 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oral Paris Casting Crme Gloss Polopermanentn farba na vlasy - 400 Brown
98,50 €/1l
9,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tonikum Colour Wear Gloss 010.1 60 ml
141,67 €/1l
8,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Farba na vlasy Joanna Naturia Color v odtieni Black Lilac 243.
14,86 €/1l
3,61 €
Predajca: Hanashop

Lesklé tonikum Colour Wear 09.132 60 ml
116,67 €/1l
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 3 (60 ml)
83,33 €/1l
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Loreal Majirel 4 3x50ml
595,00 €/1l
29,75 €
Predajca: MAGUHAAR

l'oreal professionnel paris permanentná farba na vlasy inoa color no. 5.26 60 g
329,00 €/1l
19,74 €
Predajca: Parfumtoi

Farba Wear 10 Ultra Violet 60 ml
633,33 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Montibello Cromatone P 8.11 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Farba na vlasy Colorsilk Beautiful Color pre ženy 59,1 - 66 Cherry Red - Revlon
81,56 €/1l
4,82 €
Predajca: NutraBestBG

Alfaparf Milano Evolution of the Color 5.32 - 60 ml
152,83 €/1l
9,17 €
Predajca: Tersorte

Colour Wear 6.4 60 ml
120,83 €/1l
7,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Oživuje a zintenzívňuje farbu vlasov, hydratuje vlasy a dodáva im očarujúci lesk. Precision Blend je k dispozícii v štyroch prirodzených farebných odtieňoch: blond, tmavá blond, hnedá a tmavohnedá. Všetky tónovacie prípravky vydržia 4 až 6 týždňov a časom sa jemne vymývajú.
V závislosti od vášho želania a techniky možno prípravok Precision Blend použiť na mužné a individuálne zakrytie 25 %, 50 % alebo 100 % šedín.
[Použitie]
Naneste na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 5 minút, opláchnite. Ako čerstvo od kaderníka!
[Pomer miešania:]
Zmiešajte American Crew Precision Blend a vývojku (4,5 %) v pomere 1:1 v miske na farbu. Na 2,5 cm dlhé vlasy zvyčajne stačí 20 ml zmesi
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Laureth-2, Ethanolamine, Isostearic Acid, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, p-Phenylenediamine, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Erythorbic Acid, Isopropyl Alcohol, Panax Ginseng Root Extract, Panthenol, Polykvaternium-10, polykvaternium-28, octan sodný, chlorid sodný, tetrasodná EDTA, parfum (vôňa), siričitan sodný, chlorid steartrimonný, 2-amino-4-hydroxyetylaminoanizol sulfát, 2-metylrezorcinol, 2,4-diaminofenoxyetanol HCl, m-aminofenol, N,N-bis(2-hydroxyetyl)-p-fenyléndiamín sulfát, p-aminofenol, rezorcinol.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Farbenie značky American Crew z kolekcie boli vytvorené špeciálne pre mužov majúce šedivé vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 3 x 40 ml.
American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage 2-3 Dark Brown 3x40ml. Precision Blend bol špeciálne navrhnutý pre mužov a nevytvára červený odtieň. Farba vydrží 4-6 týždňov a postupne sa z vlasov vymýva. Testy American Crew ukázali, že nie je potrebné čakať na nanesenie tmavšieho odtieňa, ak ste si predtým vlasy tónovali príliš svetlé. Nanášanie farby trvá približne 4 minúty a čas aplikácie je len 5 minút. MIEŠACÍ POMER Zmiešajte American Crew Precision Blend a vývojku (4,5 %) v pomere 1:1 v miske na farbu. Na 2,5 cm dlhé vlasy zvyčajne stačí 20 ml zmesi.
American Crew Classic Precision Blend - 4 - 5 Medium Natural Brown 3 x 40 ml je trojdielna sada tónovacích prípravkov na vlasy v stredne hnedej farbe určená najmä pre mužov a vhodná na prirodzené krytie šedín. Tónovanie je účinné len 5 minút pre optimálne krytie. Farba vydrží 4 až 6 týždňov a ľahko sa vymýva. Výsledkom sú výrazne a viditeľne upravené vlasy s prirodzeným farebným leskom a optimálnym krytím šedín.
- farba vydrží 4-6 týždňov a postupne sa z vlasov opäť vymýva - Testy American Crew ukázali, že na nanesenie tmavšieho odtieňa nie je potrebné čakať Odtieňa, ak ste predtým farbili vlasy príliš svetlým odtieňom - nanášanie farby trvá približne 4 minúty a čas aplikácie je len 5 minút
Popis produktu Počas pouhých niekoľkých minút môžete vyzerať a cítiť sa aspoň o päť rokov mladšia. Farbenie farbami American Crew nevyžaduje zvláštnu návštevu salónu. Väčšina z týchto techník môže byť vykonaná za menej ako štyri minúty. Vlastnosti: Vydrží 4-6 týždňov (24 umytí) Jednoduché použitie a aplikácie 5 minútová aplikácie s prirodzenými výsledkami Použitie: Zmiešajte v miske Precision Blend farbu šedý odtieň a vyvíjač (4,5%) v pomere 1: 1. Na 2,5 cm dlhé vlasy je zvyčajne dostačujúca zmes 20 ml. Vyvíjač peroxid 4,5% nie je súčasťou balenia a je potrebné ho zvlášť.
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 3040 ml
- Zloženie
- Nie je špecifikované
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- American Crew
- EAN kód
- 7386782483480738678248348
- Číslo od výrobcu
- ACPBHC45
- Hmotnosť
- 120 g
- Objem
- 3040 ml
- Zloženie
- Nie je špecifikované
- Farba na vlasy
- Blond
- Výrobca
- American Crew
- EAN kód
- 7386782483480738678248348
- Číslo od výrobcu
- ACPBHC45
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Nie je potrebný žiadny údaj
P103 Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.EUH203 Obsahuje chróm (VI). Môže vyvolať alergickú reakciu.
Hodí sa k tomu

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Medium Ash 5-6 3 x 40 ml
3,13 €/1l
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Dark 3 x 40 ml
3,45 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Hnedá, 4/00, Châtain Naturel, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
157,00 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

American Crew Grooming Spray, Lak na vlasy, Muži, 250 ml, 1 kusov
43,92 €/1l
10,98 €
Predajca: Tersorte

Šampón Softto Plus pre čierne vlasy, 350 ml
71,14 €/1l
24,90 €
Predajca: mk-tronic

Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
361,67 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g
102,78 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

American Crew Firm Hold Styling Gel, Gél na vlasy, Muži, Všetky typy vlasy, 250 ml, Fixačný, Rúra
61,72 €/1l
15,43 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

EMSA 515615, Čierna, Nerezová oceľ, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
50,10 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,16 €
Predajca: TR8

L'Oréal Professionnel Majirel výživný farbiaci krém 4 hnedá 50 ml
205,00 €/1l
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
193,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
312,50 €/1kg
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(614)Počet hodnotení: 614
75,99 €
Predajca: pttonline
759,90 €/1l

Matrix Light Master Pre-Bonded 8 bieliaci prášok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,00 €/1kg

Loreal Majirel 9.3 3x50ml
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
188,33 €/1l

L'Oréal Majirel 5.0 Farba na vlasy Intenzívna svetlo hnedá 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8.0 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
460,00 €/1l

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
395,00 €/1l

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.13 60ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

Milk_Shake Prášok na farbenie, priame farbenie, 100 ml, balenie: 1 ks. Kondicionér na farbenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
92,50 €/1l

Matrix Color Sync 10V Blonde Veľmi veľmi svetlá fialová 90ml
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
85,42 €/1kg

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Medium Ash 5-6 3 x 40 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
3,13 €/1l

Montibello Finalstyle Colour Mousse Silver 320 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
32,03 €/1l

Loreal Majirel Cool Cover Farba do vlasov 5 B7 Svetlý hnedý 50ML
10,25 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR
195,00 €/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Ženy, 90 ml, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(56)Počet hodnotení: 56
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
105,56 €/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
92,50 €/1kg

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 8.34 60ml
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
179,17 €/1l

3 kusy Štetce na farbenie vlasov Kadernícky tónovací hrebeň Štetec na farbenie vlasov na domáce použitie v salóne Modrá
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g bieliaci prášok
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,00 €/1kg

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,64 €/1kg

Montibello In Flashy Colour Pink 150ml
20,96 €
Predajca: Serica
139,73 €/1l