La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilżający, 40 ml
24,46 €
489 200,01 € / 1kg
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml1 014,21 €/1kg
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml9 637,33 €/1l
289,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 30ml4 820,33 €/1l
144,61 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome, Krem nawilżający, 40 ml
388 600,01 €/1kg
19,43 €
Predajca: somnia24

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay Mela B3 Krem przeciw przebarwieniom na dzień SPF30, 40 ml
568 666,68 €/1kg
34,12 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay Toleriane Sensitive Fluid Moisturiser 40 ml
762,50 €/1l
30,50 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
416 428,56 €/1kg
29,15 €
Predajca: VISO

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche Posay, Redermic Retinol, krem, 30 ml
1 051 750,03 €/1kg
42,07 €
Predajca: VISO

Dermacol Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy na dzień, 50ml
135 700,00 €/1kg
13,57 €
Predajca: NutraBestBG

Topicrem Hydra+ Ultranawilżający krem rozświetlający do twarzy, 40ml
371 000,01 €/1kg
22,26 €
Predajca: somnia24

Lierac Arkskin Tagescreme 50 ml
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay, Hydraphase HA Rich, Krem, 50 ml
821 333,35 €/1kg
49,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nivea Men Nawilżający krem, 150 ml
57 705,88 €/1kg
9,81 €
Predajca: MANADA

Dermacol Odmładzający krem na dzień z kawiorem, 50ml
151 600,00 €/1kg
15,16 €
Predajca: VISO

Eucerin Ph5 Cream F Sensitive Skin 75 ml
336,67 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Endocare Tensage Spf 30 50 ml
25 420,00 €/1l
25,42 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prebiotický hydratačný krém Toleriane Sensitive na zmiernenie citlivosti pokožky zachováva prirodzenú mikrobiálnu bariéru pokožky a zmierňuje jej citlivosť a nadmernú reaktivitu. Krém hydratuje pokožku až 48 hodín, upokojuje ju a poskytuje jej dlhotrvajúci komfort. Neobsahuje parfumáciu a alkohol.
Prebiotický hydratačný krém na zníženie citlivosti pokožky
La Roche Posay Toleriane Sensitive denný krém 40 ml pre normálnu pleť
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne unisex. Toto balenie obsahuje 40 ml vámi vybraného produktu.
La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilżający, 40 ml
La Roche-Posay Toleriane Sensitive Crème Sensitive Skin 40ml
LRP Toleriane Sensitive Cream
Roche Toleriane Sensitive Cr PNM 40 ml
Hydratuje až 48 hodín, obnovuje a chráni kožnú bariéru, intenzívne upokojuje a zmierňuje podráždenie.
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilżający, 40 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3337875578486
- Číslo od výrobcu
- 58782
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilżający, 40 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3337875578486
- Číslo od výrobcu
- 58782
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Roche Posay Toleriane Mleczko do demakijażu twarzy i oczu, 400 ml
21,28 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Toleriane Výživný ochranný čistiaci krém Caring-Wash 400 ml
30,55 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
84 782,61 €/1kg
19,50 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kovový vešiak WISFOR, voľne stojaci vešiak s mramorovým podstavcom v tvare stromu, vešiak s 3 policami a 9 háčikmi, vstupný priestor
58,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
373,75 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips GC026/80, Čierna, AA, Alkalický, 123 mm, 80 mm, 58 mm
17,32 €
Predajca: DataElCom

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

La Roche-Posay Cicaplast ukľudňujúca emulzia Baume B5+ 40 ml
194,73 €/1kg
14,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
634 600,02 €/1kg
31,73 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
662 500,02 €/1kg
66,25 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
843 000,02 €/1kg
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: Tersorte

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Olej - Egyptský olej z čiernej rasce 100ml
104,80 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
101,87 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions, Serum regenerujące, 30 ml
706 750,02 €/1kg
28,27 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay, Toleriane Sensitive Riche, Krem, 40 ml
460,50 €/1l
18,42 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Cicaplast regeneračný krém Baume B5+ SPF 50 40 ml
266,17 €/1kg
15,97 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
890 200,02 €/1kg
44,51 €
Predajca: VISO

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l