4,9



Na základe 7 hodnotení
Objem:
75 ml- 40 ml
- 75 ml
Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Kardamon, Muškátový orech, Levanduľa, Santalové drevo, Jantár, Pižmo, Tonka, Vetiver
29,88 €
398,40 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Borievky, Citrón, Oranžová, Jantár, Čili paprička, šalviový olej, Geranium, Levanduľa, Cédrové drevo, Pačuli, Vetiver395,50 €/1l
84,36 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,10 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo1 453,33 €/1l
87,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka520,05 €/1l
104,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka891,44 €/1l
80,23 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Kardamon, Muškátový orech, Levanduľa, Santalové drevo, Jantár, Pižmo, Tonka, Vetiver
372,96 €/1l
46,62 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
313,92 €/1l
39,24 €
Predajca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Blu di Roma Uomo toaletná voda v spreji 125ml
1 272,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
222,20 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma 25ml, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Cassis, Sicily Bergamot, Mint, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza
1 112,40 €/1l
27,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Salvatore Ferragamo Uomo, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, čierne korenie, Kardamon, Oranžový kvet, Kašmírové drevo, Santalové drevo, Tonka
645,50 €/1l
64,55 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Laura Biagiotti RomamoR, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, bobule, Blackberry, Jazmín, Magnólia, Oranžový kvet, Kašmírové drevo, Pačuli, Vanilka
499,60 €/1l
49,96 €
Predajca: Katomix

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
623,80 €/1l
31,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Grapefruit, Laurel, Bazalka, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
268,32 €/1l
33,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Lacoste L'Homme 50ml, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Rebarbora, čierne korenie, Zázvor, Cédrové drevo
659,20 €/1l
32,96 €
Predajca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo F, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Levanduľa, čierne korenie, Labdanum
305,40 €/1l
30,54 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
864,00 €/1l
21,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 75 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- čierne korenie, Kardamon, Muškátový orech
- Poznámky k srdcu vône:
- Levanduľa, Santalové drevo
- Poznámky k základu vône:
- Jantár, Pižmo, Tonka, Vetiver
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Kapacita: 75 ml
- Určené použitie: Pre mužov
- Typ: toaletná voda
- Vrchné tóny: grapefruit, kardamón, vetiver, zázvor, čierne korenie
- Srdcové tóny: céder, figy, levanduľa, muškátový oriešok
- Základné tóny: ambra, fazuľa tonka, kadidlo, pižmo, santalové drevo
- GPSR - bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
Romamor Uomo by Laura Biagiotti je drevito-korenistá toaletná voda pre mužov. Taliansky šarm a dynamický spôsob života zachytený vo flakóne. Pikantná, úplne podmanivá vôňa zázvoru a čierneho korenia sa v úvode mieša s osviežujúcou stopou grapefruitu a intenzívnymi akordmi vetiveru. V srdci sa ukrýva sladká esencia figy v harmonických akordoch levandule, ktoré sú zahalené kombináciou cédru a muškátového orieška. Pižmo, ambra, santalové drevo, fazuľa tonka a kadidlo završujú túto veľmi mužnú vôňu, ktorá je ideálna na každodenné nosenie. Tvorcom vône Romamor Uomo je Guillaume Flavigny a vôňa bola uvedená na trh v roku 2018 spolu s dámskou verziou.
RomamoR je výnimočná vôňa v každom ohľade. Je moderným odrazom ikonickej vône ROMA, ktorú vytvorila Laura Biagiotti v roku 1988 a ktorá je celosvetovo uznávaná ako esencia talianskej kultúry. VôňaČasť vône ROMA je elegantnou kombináciou korenistých aróm kardamónu, čierneho korenia, muškátového orieška s jedinečným a typicky mužným charakterom vetiveru a zamatového pižma. Vyjadruje nepremožiteľnú a majestátnu silu Večného mesta. Strana AMOR je naopak prekvapivou zmesou romantickej levandule, zmyselného santalového dreva, sladkých pražených tonkových bôbov a podmanivého jantáru Nóty Evokuje tichú silu šťastného okamihu, keď sa ruka v ruke prechádzate s milovanou osobou úzkymi uličkami Trastevere.
Parfém Laura Biagiotti - 75 ml
Kozmetické výrobky značky Laura navrhnuté tak, aby vás rozmaznávali, starali sa o vás a aby ste sa cítili krásne každý deň v roku.
Size: 75 ml (1 pack)
Brand: Laura Biagiotti
Fragrance: Floral
Ingredients:
Rozmery výrobku: 6,5 x 8,5 x 9,5 cm; 320 gramov
Objem výrobku: 75 mililitrov
Pánska toaletná voda
kardamón, korenie, grapefruit, vetiver, zázvor
levanduľa, muškátový oriešok, figy, céder
fazuľa tonka, jantár, santalové drevo, pižmo, kadidlo
Laura Biagiotti Romamor Uomo toaletná voda v spreji 75ml
Toaletná voda Romamor Uomo od značky Laura Biagiotti bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Romamor Uomo: pocta láske, Rímu a mužnosti. Tak ako sú rímske stavby symbolom sily, zvláštnych hodnôt a veľkých okamihov, muž Romamor predstavuje sebavedomie, charizmu a modernú eleganciu. Vo svete, ktorý sa tak rýchlo mení, sa orientuje na to, čo pretrváva. Nečaká na príležitosti, on ich vytvára. Koná samostatne, namiesto toho, aby sa nechal unášať prúdom. Je silný, ale nebojí sa ukázať slabosť. Žije pre chvíle, ktoré zostávajú.
Toaletná voda Romamor Uomo od Laury Biagiotti bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
Vrchné tóny: Zázvor, vetiver, grapefruit, čierne korenie, kardamón: Stredné tóny: Stredné tóny: céder, figy, muškátový oriešok, levanduľa: Základné tóny: Zloženie: kadidlo, pižmo, santalové drevo, jantár, fazuľa tonka
Laura Biagiotti Romamor Uomo Edt Spray
- Model
- Romamor Uomo
- Hmotnosť
- 0.327 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM, AQUA, LINALOOL, LIMONÉN KUMARÍN, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, ETYLHEXYLSALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN GERANIOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, CINNAMAL BENZYLBENZOÁT, HEXYLCINNAMAL, FARNESOL, EUGENOL -BHT
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8011530005047
- Číslo od výrobcu
- F11T002
- Model
- Romamor Uomo
- Hmotnosť
- 0.327 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, PARFUM, AQUA, LINALOOL, LIMONÉN KUMARÍN, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, ETYLHEXYLSALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN GERANIOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, CITRAL, CINNAMAL BENZYLBENZOÁT, HEXYLCINNAMAL, FARNESOL, EUGENOL -BHT
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8011530005047
- Číslo od výrobcu
- F11T002
Hodí sa k tomu

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Kardamon, Muškátový orech, Levanduľa, Santalové drevo, Jantár, Pižmo, Tonka, Vetiver
372,96 €/1l
46,62 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
313,92 €/1l
39,24 €
Predajca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
212,10 €/1l
46,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 75ml
340,53 €/1l
25,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Apple Watch Ultra Titan
Použité
370,38 €
Predajca: preiswertePC

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Kardamon, Muškátový orech, Levanduľa, Santalové drevo, Jantár, Pižmo, Tonka, Vetiver
727,25 €/1l
29,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 40ml
513,00 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Laura Biagiotti Roma Uomo toaletná voda 75 ml
408,67 €/1l
30,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
426,00 €/1l
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo, Muži, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
492,13 €/1l
44,36 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,91 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
520,75 €/1l
20,83 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Grapefruit, Laurel, Bazalka, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
268,32 €/1l
33,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

RASASI FS178001, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Oranžová, Broskyňa, Heliotrope, Muguet, Orchidea, Tuberóza
175,20 €/1l
17,52 €
Predajca: Glamperfeu

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
222,20 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
805,00 €/1l
40,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Objem 0,075 l
Výrobok je v súlade s opisom. Preprava bola veľmi rýchla!!! Opäť s radosťou. Úplná spokojnosť!
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Objem 0,075 l
Skvelé
Hodnotenie z 27. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka je načas a výrobok je dobrý, ako som nechal
Objem 0,075 l
Sher good
Hodnotenie z 5. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena/výkon v poriadku
Objem 0,075 l
Ak sa vám páči vôňa, naozaj trochu ako uhorka, ale nie je naozaj nepríjemná, je to dobrá voľba. Nie je to môj vkus, ale často počúvam, že vonia dobre. Zvedavý.
Hodnotenie z 22. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 1. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Hodnotenie z 21. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,075 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(584)Počet hodnotení: 584
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l