5,0



Na základe 2 hodnotení
GREVEN krém na ochranu/ošetrovanie pleti LINDESA PROFESSIONAL 100ml rýchlo sa vstrebáva, bez silikónu
4,67 €
46,70 € / 1l
plus 19,29 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Ostatná starostlivosť o telo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 910% poukaz




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1






4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4









5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2

Ďalšie informácie o reklame
CARROTEN Intenzívny gél na opaľovanie 150ml146,67 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
Końska Maść z pszczelim jadem, 150 ml141,93 €/1l
21,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Konopné maslo na zahriatie SwissMedicus, 500 ml34,18 €/1l
17,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci Emulzia Octenisan 500ml19,08 €/1l
9,54 €
Predajca: Shoproither

LINDESA O mierne mastný ochranný krém na pokožku 50
72,00 €/1l
3,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

LINDESA krém na ochranu pokožky 13644003 100ml
113,22 €/1kg
13,02 €
Predajca: somnia24

FAGRON Vaselinum masť na ochranu namáhanej pokožky, 100 g masť
22,98 €/1kg
2,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

NEURODERM ošetrujúci krém s glycerínom, 250 ml krém
12,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

atrix 82081 atrix PROFESSIONAL Repair Handcreme 100,0 ml
97,70 €/1kg
9,77 €
Predajca: M_plus_L

Sorion Creme, 10 g Creme
300,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

ReAm Panthenol pleťový sprej vyživuje a upokojuje, 150 ml roztok
33,53 €/1l
5,03 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cetaphil Hydratačný krém, 85 ml Krém
100,59 €/1l
8,55 €
Predajca: AbisZ-Markt

Esenta Sprej na ochranu pokožky 50 ml
20 430,00 €/1l
20,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bepanthen Sensiderm, krém proti svrbeniu, zmierňuje svrbenie pri začervenanej a podráždenej pokožke, 50 g
678,50 €/1l
13,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Allergika umývací krém na ruky 500 ml
23,18 €/1kg
17,08 €
Predajca: AbisZ-Markt

DERMASENCE Polaneth Lotion, 200 ml Lotion
187,00 €/1l
18,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Coloplast Paste vypĺňa hlbšie nedokonalosti pleti a vrásky, 60 g krému
24,91 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šilajit a propolis masť na pokožku 30 ml
350,00 €/1l
10,50 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bombastus Urea masť 3 % krém na pokožku, 100 ml krém
98,90 €/1l
9,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vagisan Ochranná masť, 75 ml Masť
174,00 €/1l
13,05 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
s prírodným včelím voskom - mierne mastný - rýchlo sa vstrebáva - neobsahuje silikón - parfumovaný - poskytuje ochranu pred látkami rozpustnými vo vode - Použitie: pred začatím práce a po prestávkach starostlivo naneste na vopred očistenú pokožku, malé množstvo krému dôkladne a rovnomerne rozotrite, pri dlhších pracovných intervaloch aplikáciu opakujte Ďalšie technické informácie: - Obal: tuba - Čistiaca plocha: nízka záťaž Technické údaje: - Rýchlo sa vstrebáva, neobsahuje silikón:
- Obsah: 100 ml
- Značka: GREVEN
Upozornenie: Dekorácia nie je súčasťou balenia.
LINDESA PROFESSIONAL, 100 ml TUB PZN: 14366414
[b]Lindesa Professional krém na ochranu a starostlivosť o pokožku rúk[/b][br][br]Lindesa je rýchlo sa vstrebávajúci, mierne mastný krém na ochranu a starostlivosť o pokožku[br]Posilňuje obranyschopnosť pokožky, zabraňuje poškodeniu pokožky spôsobenému vonkajšími vplyvmi a má normalizujúci účinok na podráždené miesta pokožky.[br]Dodáva pokožke pružnosť a vláčnosť vďaka špeciálnej ošetrujúcej látke alantoínu.[br][br][b]Obsah:[/b][br][br]- 5 x 100 ml krém na ochranu a starostlivosť o pokožku rúk
Krém na ochranu/ošetrovanie pokožky LINDESA® PROFESSIONAL 100 ml rýchlo sa vstrebáva, bez silikónu
Lindesa Professional Skin Protection and Care Cream Tube 100 ml - Prezentácia: Tuba - Téma: Starostlivosť o pleť a telo
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Aqua, Glyceryl Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone.
- Výrobca
- Peter Greven Physioderm
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 426002917354304260029173543
- Číslo od výrobcu
- 13640008
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Aqua, Glyceryl Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone.
- Výrobca
- Peter Greven Physioderm
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 426002917354304260029173543
- Číslo od výrobcu
- 13640008
Hodí sa k tomu

SONGMICS Skladovací regál s 5 policami, 200 x 100 x 50 cm, nosnosť do 875 kg (120 kg na policu), vysoko odolný regál, výškovo nastaviteľné police, zosilnený oceľový rám, strieborná GLR050E01
Použité
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

LINDESA Hautschutzpflegecreme 13640010 50ml
150,00 €/1l
7,50 €
Predajca: M_plus_L

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Great-Paddle-Board

LINDESA K krém na ochranu pokožky, 50 ml
65,20 €/1l
3,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Detská posteľná súprava 100 x 135 + 40 x 60 cm – deka a vankúš s prešívaným vzorom medvedíkov
19,99 €
Predajca: Bestlivings

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

SoBuy kúpeľňová skrinka vysoká skrinka so zásuvkami kúpeľňová skrinka úzka priestorovo úsporná kúpeľňový nábytok vysoká skrinka úzka skrinka 32x170x30cm FRG236-W
91,95 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: sobuy

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

tillvex markíza na balkón 300 cm sivá markíza so sklopným ramenom markíza so svorkou markíza na balkón bez vŕtania
122,99 €
-3,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

AREBOS Skladací ručný vozík so strechou Sivý | so sieťovinou a vonkajšími vreckami
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Parná žehliaca stanica Tefal Express Essential SV6111
Použité
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

Babynest cocoon novorodenec 90 x 50 cm - Ručne vyrobené hniezdočko na maznanie hniezdočko z bavlnených sovičiek svetlošedá
101,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

7dreams® Matracový topper 90 x 200 x 4,5 cm Vlnitý prešívanie ÖKO-TEX Pre alergikov Jadro Komfortná pena Extra hrubá výplň Vysoký komfort spánku Vyrobené v Európe
54,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a spoľahlivé dodanie
Objem 0,05 lPočet kusov 9
Produkt je, ako som zvyknutý na od Lindesa SUPER a periswert. V prípade potreby rada využijem znova :-)
Hodnotenie z 20. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1000kg Rastlinný glycerín 99,5 %. Glycerol. Glycerín. Farmaceutická kvalita. Vhodný na široké použitie v domácnosti, kozmetike a pri čistení
2 900,00 €
Predajca: FRANCLEAN
2,90 €/1kg

Silikónový sprchový masážny prístroj, podložka na chrbát a nohy, kefa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

GUAM Klasická kúpeľná sada s bahnom z morských rias FIR, 1 kg bahna + 200 ml gélu
91,14 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
91 140,00 €/1l

Natureza Cosméticos Photo-Ion Set 3X300Ml - Ozónová Terapia
51,99 €
Predajca: Keratinshop
57,77 €/1l

Nádoba na prístroje, objem 10 litrov
44,99 €
Predajca: Jasado
4,50 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml - 3 dávky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
67,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
223,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 5 Szt



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
124,00 €
Predajca: VitaminTrade
248,00 €/1l

Bodyotics Sada 5 silikónových dilatátorov pre ženy - Intímny wellness, odstupňované veľkosti, telu bezpečný silikón s diskrétnym puzdrom
59,90 €
Predajca: eBrandsGlobal

PONDS | Odličovací krém - 172 g - Čistiaci krém na tvár - jemné čistenie - na každodennú starostlivosť
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Liftingový pás na tvár V-line, redukcia dvojitej brady, tvarovanie kontúr tváre, pohodlné nosenie – LiftFace
7,99 €
Predajca: Netscroll

Samolepiace chrániče stehien 2 ks neviditeľná ochrana proti odieraniu opakovane použiteľné vodoodolné - AntiChafing
8,99 €
Predajca: Netscroll
449,50 €/1kg

Fleboxin krém - 100 ml - 2 dávky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
260,00 €/1l

Maslo na starostlivosť o tetovanie Elaimei - 75 g
12,90 €
Predajca: Aliver
87,76 €/1kg

PRIJA sprchový šampón so ženšenom 6 × 100 ml – vegánsky, prírodný, na telo aj vlasy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(39)Počet hodnotení: 39
37,55 €
Predajca: Provantis
98,82 €/1l

Flexosamine Forte Krém - 100 ml - 3 Szt



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
260,00 €/1l

Prenosná ručná odsávačka hlienov, núdzová odsávačka hlienov na domáce použitie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: Zanjo24
60,51 €/1kg

CARROTEN Intenzívny gél na opaľovanie 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
22,00 €
Predajca: Pharmacygreek
146,67 €/1l

Sada 30 kusov samolepiacich podložiek so senzorom – ľahké, protišmykové a vodotesné, ochrana pri behu, chôdzi, plávaní a kúpaní
15,99 €
Predajca: Zanjo24
347,61 €/1kg

Kwan Loong olej s čínskymi prírodnými bylinami - 57 ml
29,57 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
518,77 €/1l

Artodip Gel – Gél na podporu zdravia kĺbov a svalov – 50 ml
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
760,00 €/1l