4,9



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Nuxe, Sun Melting, Sunscreen Lotion, SPF 50, 150 ml160,93 €/1l
24,14 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Collistar Supertanning Concentrate Unguent SPF10127,70 €/1l
25,54 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Sun 360 Gél po opaľovaní 150 ml73,27 €/1l
12,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Eucerin Sun Gel-Cream Oil Contr.Anti-Gl.Eff.Lsf50+ 50 ml
622,80 €/1l
31,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eucerin Sensitive Protect krém na opaľovanie SPF50+ 50 ml
602,40 €/1l
30,12 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
127,57 €/1l
38,27 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sensitive Protect krém na opaľovanie pre suchú pokožku Spf50+ 50 ml
583,20 €/1l
29,16 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sun Protection Oil Control Sun Gel-Cream SPF 50+ 200 ml
128,50 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eucerin Krém na opaľovanie Oil Control Dry Touch Fps50 50ml
455,00 €/1l
22,75 €
Predajca: Glamperfeu

Emulzia proti vráskam Photozing Control SPF 50 (Face Sun Fluid) 50ml
39 350,00 €/1l
39,35 €
Predajca: somnia24

Eucerin Pigment Control Fluid na tvár s ochranným faktorom 50+ – 50 ml
598,00 €/1l
29,90 €
Predajca: somnia24

Nivea Protect & Moisturise SPF50+ Opalania Balm 100ml
75,05 €/1l
15,01 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sun Photoaging Control CC Cream SPF 50+ 50 ml
636,40 €/1l
31,82 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sun Protection opaľovací fluid Hydro Protect Ultra-Light Fluid SPF50+ 50 ml
625,60 €/1l
31,28 €
Predajca: somnia24

NIVEA SUN NIVEA SUN Sonnenspray 200 ml
87,90 €/1l
17,58 €
Predajca: M_plus_L

Eucerin Sun Allergie Gel SPF 50+ 200 ml
120,65 €/1l
24,13 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sebamed Sun Protection Lotion Lsf 50+ 150 ml
62,22 €/1kg
12,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Heliocare 360 Acnimat SPF 50+ 50 ml
550,80 €/1l
27,54 €
Predajca: NutraBestBG

Sebamed Sun Protection Lotion Lsf 30 150 ml
52,37 €/1kg
10,16 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitný lekársky opaľovací krém
- pre citlivú pokožku
- Krém na nanášanie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Beiersdorf AG Eucerin, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 802461
Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml - Prezentácia: Krém - Oblasť: Prípravky na ochranu pred slnkom
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- vysokokvalitný lekársky opaľovací krém
- Výrobca
- Beiersdorf
- Cieľové skupiny
- Deti
- EAN kód
- 400580006550704005800065507
- Číslo od výrobcu
- 00802461
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- vysokokvalitný lekársky opaľovací krém
- Výrobca
- Beiersdorf
- Cieľové skupiny
- Deti
- EAN kód
- 400580006550704005800065507
- Číslo od výrobcu
- 00802461
Hodí sa k tomu

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
127,57 €/1l
38,27 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sensitive Protect krém na opaľovanie SPF50+ 50 ml
602,40 €/1l
30,12 €
Predajca: somnia24

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
24,06 €/1kg
12,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nivea Protect & Moisturise SPF50+ Opalania Balm 100ml
75,05 €/1l
15,01 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sensitive Protect krém na opaľovanie pre suchú pokožku Spf50+ 50 ml
583,20 €/1l
29,16 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sun Protection Oil Control Sun Gel-Cream SPF 50+ 200 ml
128,50 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Eucerin Sun Gel-Cream Oil Contr.Anti-Gl.Eff.Lsf50+ 50 ml
622,80 €/1l
31,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pigment Control SPF 50+ (Pigment Control Sun Fluid) 50 ml
605,00 €/1l
30,25 €
Predajca: PerfumTraders

Emulzia proti vráskam Photozing Control SPF 50 (Face Sun Fluid) 50ml
39 350,00 €/1l
39,35 €
Predajca: somnia24

Eucerin Sun Gel-Cream Oil Contr.Anti-Gl.Eff.Lsf 30 50 ml
619,60 €/1l
30,98 €
Predajca: VISO

Eucerin Sun Kids Spray Lsf 50+ 200 ml
25 490,00 €/1l
25,49 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Krém na opaľovanie Oil Control Dry Touch Fps50 50ml
455,00 €/1l
22,75 €
Predajca: Glamperfeu

Eucerin Denn krm proti pigmentovm kvrnm Lsf 30 50 ml
40 400,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Duálne sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
469,04 €/1kg
63,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
437,80 €/1l
21,89 €
Predajca: VISO

Eucerin Pigment Control Fluid na tvár s ochranným faktorom 50+ – 50 ml
598,00 €/1l
29,90 €
Predajca: somnia24

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Eucerin Pigment Control Spf50+ Medium Colour 50ml
503,00 €/1l
25,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Tefal Easy Fry EY1018, Teplovzdušná fritéza, 1,6 L, 30 min, Čierna, Tlačidlá, Posuvník, 265 mm
115,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Eucerin Sun Oil Control tnovac krm Lsf 50+ hell 50 ml
511,00 €/1l
25,55 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Ph5 Lotion F Sensitive Skin s pumpičkou 400 ml
75,75 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Lancaster Sun Beauty, Opaľovací sprej, Telo, Sprej, Hydratačný, 150 ml, Dospelí
286,67 €/1l
43,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Eucerin Sun Fluid Hydro Protect Face Lsf 50+ 50 ml
24 660,00 €/1l
24,66 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay Lipikar Syndet żel do mycia twarzy i ciała 400ml
38 308,94 €/1kg
23,56 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
S opaľovacím krémom som veľmi spokojná, vždy ho rada použijem znova
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Presne podľa želania
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Všetko je skvelé!
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém ACTIVE SPF 50 - 236ml - vodoodolný - pre aktívny životný štýl
17,49 €
Predajca: Lemonbite
74,11 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: Exporgin
430,00 €/1l

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Austrálsky zlatý bronzujúci gél v spreji SPF30
16,39 €
Predajca: MAGUHAAR
69,16 €/1l