5,0



Na základe 4 hodnotení
Gloria Vanderbilt Jardin A New York Parfémovaná Voda, 100ml
10,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,34 €-5%
103,40 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Casamorati 1888 Parfumovaná voda, 100 ml1 680,50 €/1l
176,70 €
-8,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
168,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY Parfumovaná voda Elige Eau de Parfum for her 50ml1 112,40 €/1l
55,62 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda Mary Kay Confidently You1 151,40 €/1l
57,57 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
VERSET Nela 100ml376,40 €/1l
37,64 €
Predajca: Pharmacygreek

Vanderbilt Minuit A New York parfumovaná voda v spreji 100ml
140,40 €/1l
14,04 €
Predajca: PerfumTraders

Gloria Vanderbilt In Red, toaletná voda, 100 ml, sprej
130,60 €/1l
13,06 €
Predajca: Bugelo

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Katy Perry 's Indi, Ženy, 30 ml, Bergamot, Slivka, Čaj, Cédrové drevo, Cyklámen, Muguet, Jantár, Pižmo, Vanilka, Sprej
505,00 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
312,93 €/1l
23,47 €
Predajca: MANADA

Mauboussin A la Folie parfémovaná voda pre ženy 100 ml
270,50 €/1l
27,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Obelisk Edp 50 ml
1 699,80 €/1l
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Gloria Vanderbilt In Red Edp Spray 30 ml
973,33 €/1l
29,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jennifer Lopez - Live Luxe EDP 15ml
600,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MANADA

JETTE Dream Eau de Parfum Vôňa - vysnívané zvýraznenie 30 ml
505,00 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums Grès Cabotine de Grès, Ženy, 100 ml, Zázvor, Mandarínka, Ylang-ylang, Zázvor, hyacint, ľalia, Tuberóza, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Ružové korenie, Green mandarin,Pink pepper, Oranžový kvet
482,00 €/1l
36,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Gloria Vanderbilt Vanderbilt Jardin A New York Eau de Parfum, sprej, 100 ml – pre ženy
Vanderbilt Jardin à New York Eau de Parfum je kvetinovo-svieža vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016 značkou Gloria Vanderbilt. Zachytáva živú atmosféru mesta New York a je určená pre ženy, ktoré vyžarujú eleganciu a sebavedomie. Kompozícia spája jemné kvetinové tóny so teplou základnou notou a je vhodná ako na každodenné nosenie, tak aj na špeciálne príležitosti.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Petitgrain, gardenia
- Stredné tóny: Jasmín, neroli, pivonka
- Základné tóny: Cedrové drevo, ambra
Podrobnosti o produkte
- Značka: Gloria Vanderbilt
- Produkt: Vanderbilt Jardin A New York Eau de Parfum Spray 100ml
- Určené pre: Ženy
- Objem: 100 ml
- EAN: 3600550949292
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Základné tóny: ambra, céder
- Srdcové tóny: jazmín, neroli, pivonka
- Vrchné tóny: gardénia, petitgrain
- Typ: Eau Fraîche
- Určenie: Pre ženy
- Objem: 100 ml
Dámská parfémová voda
petitgrain,gardénie
jasmín,pivoňka,neroli
cedr,jantar
Jardin A New York je kvetinová vôňa pre ženy. Hlava obsahuje esencie listov horkého pomaranča (petitgrain) a gardénie. Srdce rozkvitá pomarančovým jazmínom spolu s pivóniou a esenciou z kvetov horkého pomaranča (neroli). Na trh bola uvedená v roku 2016.
Dámsky parfém Vanderbilt
Jardin
à New York EDP (100 ml)Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym parfémom Vanderbilt Jardin à New York EDP (100 ml) a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte výrobky Vanderbilt!
- Objem: 100 ml
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Jardin a New York
- Pohlavie: Ženy
Vanderbilt Jardin A New York uviedla na trh v roku 2016 Gloria Vanderbilt a je to ženská vôňa, ktorú navrhla parfumérka Dora Baghriche. Je to skvelý denný parfém a možno ho používať po celý rok. Parfém je svieži a kvetinový s úvodnou vrstvou gardénie a vrchných tónov petitgrain
Gloria Vanderbilt Jardin A New York Parfémovaná Voda, 100ml / / Inovatívny a osviežujúci parfum Gloria Vanderbilt Jardin A New York prinesie do Vašej dennej rutiny jemnú a elegantnú vôňu. Táto ženská vôňa s kvetinovými a ovocnými tónmi vyjadruje sofistikovanosť a šarm. S kvetinovým srdcom a pikantným základom je určená pre sebaisto vystupujúce ženy, ktoré radi očaria svoje okolie. / / Objem: 100 ml / / Obohaťte svoju zbierku vôní o túto špeciálnu vôňu Gloria Vanderbilt Jardin A New York a dotykom elegancie a štýlu si zabezpečte neodolateľný dojem.
Gloria Vanderbilt Jardin a New York Eau de Parfum (100 ml) je klasická vôňa pre ženy. Svieža kvetinová vôňa zaujme jazmínom, neroli a cédrom. Vďaka svojej klasickej sviežej vôni je vhodná pre ženy všetkých vekových kategórií na každodenné použitie. Flakón vo svojej priamočiarosti s jednoduchou labuťou ako symbolom je diskrétny a ideálny aj ako darček.
Parfumovaná voda Jardin a New York od Glorie Vanderbilt bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybranej vône.
Gloria Vanderbilt Jardin A New York Edp Spray
JARDIN À NEW YORK edp vapo 100 ml
Vanderbilt Jardin A New York parfumovaná voda v spreji 100ml
- Model
- Jardin à New York
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ingrediencie: růžová, bergamot, frezia, vetiverová, pižmo, morské tóny, vanilka, santalové drevo, cedr, pačuli, grapefruit, zelený jablkový, švestka, citrusové, jasmin, tuberóza, ylang-ylang, muškátový orech, ambra, cistrová.
- Výrobca
- Gloria Vanderbilt
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 3600550949292
- Číslo od výrobcu
- 104390
- Model
- Jardin à New York
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ingrediencie: růžová, bergamot, frezia, vetiverová, pižmo, morské tóny, vanilka, santalové drevo, cedr, pačuli, grapefruit, zelený jablkový, švestka, citrusové, jasmin, tuberóza, ylang-ylang, muškátový orech, ambra, cistrová.
- Výrobca
- Gloria Vanderbilt
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 3600550949292
- Číslo od výrobcu
- 104390
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Vanderbilt Minuit A New York parfumovaná voda v spreji 100ml
140,40 €/1l
14,04 €
Predajca: PerfumTraders

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
109,40 €/1l
10,94 €
Predajca: MANADA

Gloria Vanderbilt In Red, toaletná voda, 100 ml, sprej
130,60 €/1l
13,06 €
Predajca: Bugelo

Vanderbilt Eau De Toilette Spray 30ml
425,00 €/1l
12,75 €
Predajca: PerfumTraders

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Predlžovací kábel 3 metre plochý napájací kábel Euro zástrčka Schuko zástrčka predlžovací kábel napájanie
3,70 €/1m
11,09 €
Predajca: M_plus_L

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gloria Vanderbilt Miss Vanderbilt Woda toaletowa, 100 ml
151,50 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Sunflowers Sunlight Kiss EDT 100ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Ma Vie parfumovaná voda 50 ml
705,00 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
168,80 €/1l
16,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
509,11 €/1l
45,82 €
Predajca: PerfumTraders

Być Może, Perfumka Paryż, 10 ml
651,00 €/1l
6,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega rýchle dodanie
Super úžasná vôňa
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l