5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUAM Inthenso telové maslo – vyživujúce a spevňujúce 250 ml39 080,00 €/1l
39,08 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Nechtíkové maslo na popraskané nohy319,90 €/1l
42,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Olivový olej a bambucké maslo 250 ml
14,76 €/1l
3,69 €
Predajca: AbisZ-Markt

Herbolive Arganové telové maslo, 200 ml
74,95 €/1l
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Telové maslo s olivovým olejom 200 ml
35,60 €/1l
7,12 €
Predajca: NutraBestBG

Organické bambucké maslo, 200 ml
0,11 €/1l
21,02 €
Predajca: NutraBestBG

Granátové jablko - telový krém 250ml
62,92 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

LABOR8, maslo na telo s konopím, 250 ml
76,88 €/1l
19,22 €
Predajca: somnia24

Hroznové bambucké maslo 60 ml s hroznovým olejom a vitamínom E
283,17 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Biobaza telový krém s bambuckým maslom
27,60 €/1l
6,90 €
Predajca: Trendery

Bambucké maslo z fazule tonka - telové maslo 200ml
14,95 €/1l
3,28 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Shea Vanille – telové maslo
325,30 €/1l
32,53 €
Predajca: taleoo

Bambucké maslo 100% Alteya Organics 1000 ml
29,38 €/1l
29,38 €
Predajca: Emerosa

Bambucké maslo, 100 g
57,04 €/1kg
9,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické bambucké maslo, prírodné, 45 ml
400,44 €/1l
18,02 €
Predajca: taleoo

PLANTANA Bambucké telové maslo s vitamínom E, 500 ml krém
14,39 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kikaboni organické bambucké maslo na pokožku a vlasy, 180 ml
84,94 €/1l
15,29 €
Predajca: medpak_shop

Bambucké maslo Unraf 100% čisté, 100 g
65,97 €/1kg
10,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Výživné obnovujúce maslo, 250 ml
89,75 €/1kg
24,95 €
Predajca: Friseurtotal

SHEA Butter Mango 60 ml s mangovým maslom a rakytníkovým olejom a vitamínom E
283,17 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Telové maslo olivový olej, jogurt a granátové jablko
Herbolive Body Butter Yoghurt & Pomegranate je obohatené o olivový olej a bambucké maslo. Spoločne vytvárajú jedinečné ošetrujúce zloženie. Pokožka je chránená a vyživovaná, získava dostatok vlhkosti a stáva sa jemnou a pružnou.
Použitie: Po osprchovaní jemne vmasírujte do pokožky.
BEZ : parabénov, vazelíny, parafínu, minerálneho oleja
90 % zložiek prírodného pôvodu
- Rozmery
- 90x90x90mm
- Model
- 40412
- Hmotnosť
- 380 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Punica Granatum* Fruit Extract, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Yogurt Powder, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Parfum (Fragrance)**, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Coco-Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin
- Výrobca
- MADIS S.A. GREECE
- EAN kód
- 5200310404122
- Číslo od výrobcu
- 40412
- Rozmery
- 90x90x90mm
- Model
- 40412
- Hmotnosť
- 380 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Punica Granatum* Fruit Extract, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Yogurt Powder, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Parfum (Fragrance)**, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Coco-Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin
- Výrobca
- MADIS S.A. GREECE
- EAN kód
- 5200310404122
- Číslo od výrobcu
- 40412
Hodí sa k tomu
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6







4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2122)Počet hodnotení: 2122

Herbolive Telové maslo olivový olej a krétsky ditian 250ml/ 40413
49,97 €/1kg
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive telové maslo olivový olej, avokádo a med 250ml
49,97 €/1kg
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive telové maslo olivový olej, ruža a mlieko 250 ml
53,30 €/1kg
15,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive Telové maslo Olivový a arganový olej 250ml
49,97 €/1kg
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive telové maslo vanilka a zelený čaj 250 ml
49,97 €/1kg
14,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive Telové mlieko Olivový olej a granátové jablko 200 ml
45,41 €/1kg
9,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive Telové mlieko Olive Oil Classic 200ml
45,41 €/1kg
9,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

Herbolive Telové mlieko Olivový olej a arganový olej 200 ml
54,50 €/1kg
11,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Výrobca MADIS S.A. GREECE
Krém je veľmi výživný a dobre vyživuje pokožku.
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok na starostlivosť o pleť
Výrobca MADIS S.A. GREECE
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Výrobca MADIS S.A. GREECE
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Výrobca MADIS S.A. GREECE
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Výrobca MADIS S.A. GREECE
Hodnotenie z 15. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUAM Inthenso telové maslo – vyživujúce a spevňujúce 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,08 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
39 080,00 €/1l

Alfaparf Žlté kučery Leave In Buttercreme 500 ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

Nechtíkové maslo na popraskané nohy
42,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
319,90 €/1l

AVON Planet Spa Rituálne telové maslo Tranquility
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
74,95 €/1l

Depilflax 100 biely parafín s bambuckým maslom 500 g
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
29,98 €/1l

Keramická nádrž na maslo Viacúčelová veľkokapacitná bezpečná ekologická keramická nádrž na maslo
48,99 €
Predajca: Zanjo24