4,8



Na základe 10 hodnotení
Objem:
200 ml- 200 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov555,25 €/1l
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Maska L'oreal Professionnel Vitamino Color 250ml - Pre Farbené Vlasy80,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme pre platinové blond a šedivé vlasy 200 ml342,95 €/1l
68,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml
62,50 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 200ml
62,50 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
41,50 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Maska na vlasy pre blondínky Stapiz Sleek Line s jemným hodvábom, intenzívne hydratačná a poskytujúca platinový odtieň, 1000 ml
12,01 €/1l
12,01 €
Predajca: AllYour

Montibello rozjasňujúca maska na odfarbené a blond vlasy, 200 ml
82,44 €/1kg
20,61 €
Predajca: Tersorte

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
7,22 €/1l
10,83 €
Predajca: Tersorte

Fanola Botugen Botolife Rekonštručná maska pre poškodené a lámavé vlasy, 300ml
24 400,00 €/1kg
9,76 €
Predajca: MANADA

Gliss 4-in-1 Maska nadająca blasku, 400ml
23 320,00 €/1kg
11,66 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals Wzmacniająca maska do włosów zniszczonych, 400ml
63,52 €/1l
25,41 €
Predajca: EasoMagno

Alfaparf Milano Pigments Nutritive Mask 200ml
272,15 €/1l
54,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 2.21
194,00 €/1l
19,40 €
Predajca: NutraBestBG

We Are Paradoxx Detox regeneračná maska na vlasy 200ml
89,00 €/1l
17,80 €
Predajca: NutraBestBG

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml
54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml
73,66 €/1l
36,83 €
Predajca: Glamperfeu

Pantene Miracle Rescate Capilar Mascarilla 300ml
54,43 €/1l
16,33 €
Predajca: somnia24

Morfose Maska do włosów zniszczonych, 500ml
13 533,33 €/1kg
8,12 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell Dualsenses
Farba 60sec Treatment 200ml
Goldwell Dualsenses Color 60 sec Treatment je veľmi rýchla intenzívna kúra pre jemné, farbené a poškodené vlasy. Chráni farbu vlasov a reštrukturalizuje vlasy. Ošetrenie poskytuje intenzívnu starostlivosť a chráni farbu pred vyblednutím. Pre viditeľne väčší lesk farby.
Použitie:
- Vmasírujte kúru do mokrých, umytých vlasov
- nechajte pôsobiť 60 sekúnd
- potom dôkladne opláchnite
Všeobecné informácie:
- Vhodné pre jemné až normálne vlasy.
- Poskytuje nový farebný jas pre farbené a prírodné vlasy.
- Salónne farby sú žiarivo zachované.
- Najlepší Dualsenses vôbec! Nový dizajn a nová technológia a ešte lepší účinok.
- Vďaka kombinácii najmodernejších technológií dosahuje Dualsenses profesionálne a okamžite účinné riešenia.
Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Dipropylene Glycol, Panthenol, Myristyl Myristate, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexylglycerin, Stearoxypropyl Dimethylamine, Kyselina mliečna, tridecet-12, cetrimoniumchlorid, quaternium-80, propylénglykol, disodný distyrylbifenyl disulfonát, stearylalkohol, C11-15 pareth-7, laureth-9, kyselina citrónová, glykoproteíny, kyselina octová, chlorid sodný, fenoxyetanol, benzoan sodný, vôňa / parfum, limonén, linalool, amylcinnamal, červená 33 / C.I. 17200
GoldwellDualSenses Color | Maska na farbené vlasy 200 ml
Maska obsahuje výťažok z granátového jablka a zaručuje maximálnu extrakciu a zvýraznenie farby. Už za 60 sekúnd sú vaše vlasy zdravé, obnovené a zregenerované. Maska je ideálna aj pre husté a odolné vlasy. Technológia mictoPROtec complex dodáva vlasom živiny. Farba sa počas umývania nevymýva a technológia Luminescine nádherne odráža svetlo pre žiarivú farbu.Pre koho je určená- Ideálna pre každého, kto má farbené vlasy. 5 skutočných výsledkov - Zaručená dlhotrvajúca a intenzívna farba, - Ochrana, - Žiadne vymývanie farby, - Žiadne problémy s rozčesávaním, - Zdravé a lesklé vlasy.obsah200 ml
- Masku naneste na vlhké vlasy.
- nechajte pôsobiť 60 sekúnd.
- Dôkladne opláchnite.
Aktívne zložky:
- S technológiou Luminescine, ktorá premieňa neviditeľné ultrafialové svetlo na viditeľné a zaisťuje výnimočný lesk.
- Integrovaná ochrana farby vďaka inovatívnemu komplexu microPROtec.
Zloženie: Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Dipropylene Glycol, Panthenol, Myristyl Myristate, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexylglycerin, Stearoxypropyl Dimethylamine, Kyselina mliečna, trideceth-12, cetrimoniumchlorid, quaternium-80, propylénglykol, disodium distyrylbifenyl disulfonát, stearylalkohol, C11-15 pareth- 7, laureth-9, kyselina citrónová, glykoproteíny, kyselina octová, chlorid sodný, fenoxyetanol, benzoan sodný, parfum / vôňa, limonén, linalool, amylcinnamal, červená 33 / C.I. 17200.
Goldwell New Dualsenses Colour 60sec Treatment Mask pre jemné až normálne vlasy, obohatená o komplex microPROtec a Luminescine. Okamžite regeneruje vlasy až o 100 % za 60 sekúnd. Zintenzívňuje farebný lesk a poskytuje vyživujúcu starostlivosť. Použitie: Aplikujte na vlhké vlasy. nechajte pôsobiť 60 sekúnd Dôkladne opláchnite
Goldwell Dualsenses Colour 60Sec kondicionér 200ml
Pre jemné až normálne farbené alebo nefarbené vlasy.
- Okamžite regeneruje
- Zintenzívňuje farebný lesk
Ako používať
Naneste na uterákom vysušené vlasy. Nechajte pôsobiť a dôkladne opláchnite.
Technológia
komplex microPROtec
Nový, inovatívny komplex microPROtec zabezpečuje rýchlu a rovnomernú distribúciu základných ošetrujúcich zložiek, a tak prináša okamžite viditeľné a zreteľné výsledky.
Luminescine
Nová technológia Luminescine premieňa neviditeľné UV svetlo na viditeľné svetlo, čím vytvára ohromujúci farebný jas.
Maska na jemné a normálne vlasy poskytuje vlasom regeneráciu, zvyšuje ich lesk a vyživuje ich do hĺbky. Zanecháva vlasy zamatovo hebké a lesklé.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Masky na vlasy Goldwell z kolekcie Dualsenses boli vytvorené na farbené vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 200 ml.
Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml
Mimoriadne rýchlo pôsobiaca intenzívna kúra na farbené, normálne až jemné vlasy, ktorá je šetrná k farbe vlasov a reštrukturalizuje ich. Vlasová kúra je vhodná najmä pre poškodené alebo namáhané vlasy. Špeciálne vyvinutý systém Brilliance s antioxidačným výťažkom z granátového jablka, porciou extra starostlivosti a UV filtrom dodáva vlasom viditeľne väčší farebný lesk a pocit poddajnosti a výživy. Nová technológia Luminescine premieňa neviditeľné UV svetlo na viditeľné svetlo a vytvára tak ohromujúci farebný žiarivý efekt. - Ultra rýchly účinok - reštrukturalizuje - UV filter - farebný lesk - pružný, vyživený pocit vlasov
Objavte kvalitnú starostlivosť o vlasy, ktorá zabezpečí zdravý, silný a upravený vzhľad. Od každodennej čistenia a ošetrenia až po intenzívne procedúry – naše starostlivo vybrané produkty poskytujú vlasom a pokožke hlavy cenné látky, hydratujú ich a podporujú ich prirodzenú vitalitu. Vhodné pre všetky typy vlasov a individuálne potreby – aby vaše vlasy boli každý deň jemné, lesklé a plné života.
Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 200ml Maska na farbené vlasy Uľahčuje rozčesávanie a dodáva farbeným aj nefarbeným vlasom okamžitý lesk. Unikátna luminiscenčná technológia. Nová generácia farebného lesku. Zabraňuje vymývaniu farby. Nová luminiscenčná technológia premieňa neviditeľné UV žiarenie na viditeľné svetlo pre nádherne žiarivú farbu vlasov. Použitie: Aplikujte na umyté, vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 3-5 minút a potom dôkladne opláchnite.
GW DS COL 60 sek. Ošetrenie 200ml Dualsenses Color
Goldwell Dualsenses Color 60 sec Treatment 200 ml okamžite regeneruje zintenzívňuje farebný lesk 200 ml Okamžite regeneruje. Zintenzívňuje farebný lesk
/ Pre farbené, jemné a prírodné vlasy / Poskytuje novú žiarivosť farby / Predlžuje trvanlivosť farby
Goldwell Dual Senses Color 60S liečba Luminosity pre jemné až normálne vlasy 206102XA-DMA12XA / 206102XS - DMA12XS DUITSLAND karton @ 1 stuk x 200 ml
GOLDWELL_Dualsenses Color 60s Treatment lesklá maska na farbené vlasy 200ml
- Model
- Default Title
- Hmotnosť
- 0.3 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609061021
- Číslo od výrobcu
- 55721123348863
- Model
- Default Title
- Hmotnosť
- 0.3 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml
- Výrobca
- EAN kód
- 4021609061021
- Číslo od výrobcu
- 55721123348863
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
27,15 €/1l
27,15 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sekundová kúra pre poškodené vlasy, 200ml
70,00 €/1l
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml
62,50 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60-sekundová kúra pre vlasy, 200 ml
90,65 €/1l
18,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Goldwell Color Intenzívna Výživná Kondicionér Pre Vlasy Po Odfarbení, 200ml
52,50 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba
26,00 €/1l
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.20 Pearl Silver, 300ml
66 825,00 €/1kg
26,73 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell DS Color Shampoo 1000ml + Goldwell DS Color Conditioner 1000ml
43,75 €/1l
43,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilňujúci šampón na suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Dámske spodné prádlo pre ženy so stredným pásom Elastické jednofarebné jednoduché mäkké nohavičky pre staršie dievčatá 5 kusov (pás od 66-76 cm)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
23,50 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Bestif Dámske Vodné Topánky BBW04 Čierno-Tyrkysové Veľkosť 39 – Pohodlie a Ochrana pri Vode
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ABA-Grupa

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Sprej
80,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Biotiva jačmenná tráva v prášku 500g z ekologického poľnohospodárstva
111,56 €/1kg
55,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér
19,88 €/1l
39,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml
41,00 €/1l
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro 60sec. Ošetrujúca posilňujúca maska na suché a lámavé vlasy 500 ml
71,56 €/1l
35,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos
142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dual Senses Colour Brilliance kondicionér pre jemné až normálne vlasy 50ml
181,80 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml
23,50 €/1l
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Goldwell Color Rozžiarujúci kondicionér pre farbené vlasy, 1000 ml.
22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml
46,80 €/1l
23,40 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super šampón
Objem 0,2 l
Šampón bol dodaný dobre zabalený, skvelý pre moje vlasy, dáva farbe nový lesk
Hodnotenie z 5. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie. Malé balenie, málo odpadu! Skvelé!
Objem 0,5 l
Najlepší kondicionér na vlasy - stačí 60 sekúnd! Vlasy sú potom ako nové :)
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektná liečba vlasov
Objem 0,2 l
Špičková kvalita
Hodnotenie z 6. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 7. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Hodnotenie z 10. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 20. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 5. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg