5,0



Na základe 1 hodnotenia
Hawaiian Tropic Glowing Protection Lotion – opaľovací krém s ochranným faktorom 15, 180 ml
15,00 €
83,33 € / 1l
plus 5,29 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
13h 05m 44s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Krémy na opaľovanie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný71,99 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Hawaiian Tropic Ochranný suchý olej v spreji SPF30 200ml98,75 €/1l
19,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Guinot, Hydrazone, hydratačný krém, ochranné mlieko proti slnečnému žiareniu, SPF 30, 150 ml304,00 €/1l
45,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
SVR Cicavit Krém upokojujúco-regeneračný s ochranným faktorom SPF 50+ 40 ml19,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Krém na opaľovanie Hawaiian Tropic Satin Protection LTN SPF 30 180ml
107,61 €/1l
19,37 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Protect Dry Spry Oil SPF 20 200ml
69,05 €/1l
13,81 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Silk AirSoft Face SPF 30 50ml
300,00 €/1l
15,00 €
Predajca: TanningParadise

Hawaiian Tropic Silk Hydration Protective Sonnenlotion LSF 15, 180 ml
107,06 €/1l
19,27 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Saténový opaľovací sprej SPF 50, 180 ml – vysoká UVA/UVB ochrana a žiarivý finiš
125,00 €/1l
22,50 €
Predajca: TanningParadise

Hawaiian Tropic - Hydrating Protection Lotion SPF 30 180ml
19,32 €/1kg
19,32 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic 5099821001933, Opaľovací olej, Telo, Fľaša, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 177 ml
117,12 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic ochranný sprej SPF15 200ml
97,00 €/1l
19,40 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Silk Hydration Spray SPF50 220ml
74,32 €/1l
16,35 €
Predajca: Glamperfeu

Opalovací krém Hawaiian Tropic Glowing Protection Lotion SPF50, 75 ml
211,73 €/1l
15,88 €
Predajca: NutraBestBG

Opaľovací krém Hawaiian Tropic Glowing lotion SPF 30 75 ml
142,27 €/1l
10,67 €
Predajca: NutraBestBG

Sebamed Sun Protection Lotion Lsf 50+ 150 ml
62,22 €/1kg
12,07 €
Predajca: AbisZ-Markt

Piz Buin Intenzívny Ochranný Krém na Spočkanie SPF 15 150 ml
74,47 €/1l
11,17 €
Predajca: Glamperfeu

Nivea SUN Protection & Opalovací krém na opaľovanie SPF 50, 200 ml
88,40 €/1l
17,68 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Glowing Protection Face Cream SPF50 50ml
362,00 €/1l
18,10 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Ochranné Hydratačné Mlieko na Opalovanie SPF 15 180ml
75,00 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Opaľovací krémHawaiian Tropic Glowing Protection chráni pokožku pred UVA a UVB žiarením s faktorom SPF 15. Tento ochranný krém je vodovzdorný, zaručuje dlhotrvajúce opaľovanie a vďaka tropickej vôni ťa prenesie do exotického raja na Havaji. Vďaka bambuckému maslu a vitamínu E tento opaľovací krém chráni a vyživuje pokožku a dodáva jej krásny, transparentný vzhľad bez toho, aby to ovplyvnilo jeho účinnosť. Zažite nú ochranu pre vašu pokožku – inšpirovanú tropmi.
Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion SPF15 180ml
Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion poskytuje trojitú podporu pre žiarivú pokožku; chráni, zjemňuje a dodáva pokožke lesk. Toto zloženie má nádych lesku a zanecháva pokožku jemnú a žiarivú. Opaľovacie emulzie Hawaiian Tropic Satin Protection poskytujú širokospektrálnu UVA a UVB ochranu v nemastnom a nemastnom zložení bez obsahu oleja. Toto mimoriadne ošetrujúce zloženie obsahuje vitamíny C a E, výťažok z plodov manga a komplex bambuckého masla, ktoré poskytujú pokožke príjemnú starostlivosť, ktorej môžete dôverovať. Okrem starostlivosti o vašu pokožku so širokospektrálnou ochranou UVA a UVB pomáha Hawaiian Tropic starať sa aj o planétu vďaka opaľovaciemu krému šetrnému k útesom a bez krutosti.
Výhody
Zloženie Ultra-Radiance zanecháva pokožku žiarivú
Bez oleja, nemastný vzhľad a pocit
Obsahuje vitamíny C a E, ktoré sa starajú o pokožku
Vodoodolný až 80 minút
Neobsahuje oxybenzón ani oktinoxát
PETA Cruelty free - nikdy netestujeme na zvieratáchŠiroké spektrum ochrany UVA a UVB
Návod na použitie
Aplikujte hojne 15 minút pred vystavením sa slnku
Opätovne naneste:
Po 80 minútach plávania alebo potenia
Ihneď po osušení uterákom
Najmenej každé 2 hodiny
Deti mladšie ako 6 mesiacov: Poraďte sa so svojím lekárom
Nezabudnite si natrieť uši, kolená, lýtka, lakte a špičky chodidiel opaľovacím krémom. Zdá sa, že na tieto oblasti si vždy spomenieme, až keď je neskoro!
Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion SPF 15, 180 ml, 1 ks
Havaj na dosah ruky Hawaiian Tropic je jediná značka, ktorá rozmaznáva vaše zmysly a zároveň vám poskytuje potrebnú ochranu pred slnkom.
filozofia "Aloha Therapy"
Váš "aloha pocit" - cíťte to najlepšie vo vás
-Nabitý energiou a bezstarostný
-Upokojujúci zážitok
Výrobky inšpirované havajskou kuchyňou - ochrana pred UV žiarením a UVB žiarením
-Tropická vôňa
-Zložky inšpirované havajskou kuchyňou
Starostlivosť a udržiavanie krásnej pokožky -ochrana pokožky
-Zintenzívnenie krásy
Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion SPF 15 obsahuje exotické rastlinné látky a pokročilú UVA a UVB ochranu. Zvodne vonia po kokosovom orechu. Malá a praktická 180 ml fľaštička je ideálnym doplnkom každej plážovej tašky.
Obsahuje exotické rastlinné látky
S pokročilou UVA a UVB ochranou
So zvodnou kokosovou vôňou
Chcete sa fantasticky opáliť a mať dobre upravenú pokožku? Potom je opaľovacie mlieko Satin Protection Ultra Radiance Hawaiian Tropic presne to, čo ste hľadali! Teraz si môžete vychutnať opaľovací krém Hawaiian Tropic a ďalšie samoopaľovacie mlieka alebo oleje na opaľovanie od našich 100 % originálnych značiek.
- Ochrana: UVA/UVB
- Hydratačný
- Odolný voči vode
- Ideálny pre všetky typy pokožky
Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sonnenlotion Spf15 180 ml
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 15
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 180 ml
- Zloženie
- {{ Process.Attributes.Global.JTL-Shop.tab1_content.German }}
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 5099821001810
- Číslo od výrobcu
- 52067
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 15
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 180 ml
- Zloženie
- {{ Process.Attributes.Global.JTL-Shop.tab1_content.German }}
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 5099821001810
- Číslo od výrobcu
- 52067
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hawaiian Tropic After Sun Cool Aloe Vera Gel 200ml
62,70 €/1l
12,54 €
Predajca: NutraBestBG

Hawaiian Tropic Silk HYDRATATION Ultraľahké mlieko po opaľovaní 180 ml
86,61 €/1l
15,59 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Telové maslo po opaľovaní 250ml
75,68 €/1l
18,92 €
Predajca: somnia24

Krém na opaľovanie Hawaiian Tropic Satin Protection LTN SPF 30 180ml
107,61 €/1l
19,37 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic - Hydrating Protection Lotion SPF 30 180ml
19,32 €/1kg
19,32 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Coconut y Mango Aceite Spf30 180ml Sprej
109,83 €/1l
19,77 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Silk Hydration Protective Sonnenlotion LSF 15, 180 ml
107,06 €/1l
19,27 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Protect Dry Spry Oil SPF 20 200ml
69,05 €/1l
13,81 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Silk AirSoft Face SPF 30 50ml
300,00 €/1l
15,00 €
Predajca: TanningParadise

Hawaiian Tropic Tropical Coconut 200ml
67,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Hawaiian Tropic Satin Protection LTN SPF 50 180ml
125,00 €/1l
22,50 €
Predajca: TanningParadise

Hawaiian Tropic Saténový opaľovací sprej SPF 50, 180 ml – vysoká UVA/UVB ochrana a žiarivý finiš
125,00 €/1l
22,50 €
Predajca: TanningParadise

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
71,99 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Hawaiian Tropic Silk Hydration Spray SPF50 220ml
74,32 €/1l
16,35 €
Predajca: Glamperfeu

Hawaiian Tropic 5099821001933, Opaľovací olej, Telo, Fľaša, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 177 ml
117,12 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Hawaiian Tropic Ochranný suchý olej v spreji SPF30 200ml
98,75 €/1l
19,75 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Kpictiah

CARROTEN Intenzívny gél na opaľovanie 150ml
146,67 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Hawaiian Tropic ochranný sprej SPF15 200ml
97,00 €/1l
19,40 €
Predajca: somnia24

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Hawaiian Tropic Silk Hydration Spray SPF30 177ml
123,28 €/1l
21,82 €
Predajca: somnia24

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Bestway 5612Z, 19480 L, Rámový bazén, Dospelý a dieťa, Rebrík, Šedá, Biela, 67,4 kg
476,54 €
-26,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
450,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

VR okuliare OCULUS Meta Quest 3S 128GB
413,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultraľahký kompaktný nylon s podkladom Retoo
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
73,39 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Rýchle dodanie, špičkový produkt. Všetko perfektné.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém ACTIVE SPF 50 - 236ml - vodoodolný - pre aktívny životný štýl
17,49 €
Predajca: Lemonbite
74,11 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: Exporgin
430,00 €/1l

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Austrálsky zlatý bronzujúci gél v spreji SPF30
16,39 €
Predajca: MAGUHAAR
69,16 €/1l