BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...

90,90 €

909,00 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Dostupná množstevná zľava:

Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...
1 937,64 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
531,26 €
-46,85 €
484,41 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
2 274,52 €/1l
568,63 €
Predajca: PerfumTraders
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
1 813,60 €/1l
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
466,30 €
-12,90 €
453,40 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
3 442,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 90 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 90 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
1 299,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
116,96 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...
BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...
1 272,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Jasmin Noir, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Salicylate; Benzyl...
BVLGARI Splendida Jasmin Noir, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Salicylate; Benzyl...
1 701,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
85,05 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
594,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
59,43 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Parfém Bvlgari Omnia Floral 65 ml
Parfém Bvlgari Omnia Floral 65 ml
1 830,77 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
159,00 €
-40,00 €
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 30 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 30 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
2 363,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
70,89 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Bvlgari Splendida Patchouli Tentation Woda perfumowana, 50ml
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation Woda perfumowana, 50ml
1 001,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
50,08 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
852,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
42,61 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight Parfémovaná Voda, 50ml
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight Parfémovaná Voda, 50ml
1 348,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
67,42 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Woda perfumowana, 65 ml
Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Woda perfumowana, 65 ml
1 868,62 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
121,46 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bvlgari Splendida Patchouli Tentation Eau De Parfum 100 ml (žena)
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation Eau De Parfum 100 ml (žena)
920,30 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
92,03 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute Eau de Parfum 30ml
Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute Eau de Parfum 30ml
2 633,33 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1132
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2042
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre BVLGARI Eau Parfumée Au Thé Vert, Unisex, 75 ml, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Aqua (Water); Parfum (Fragrance); Limonene; Ethylhexyl..., 1 kusov
BVLGARI Eau Parfumée Au Thé Vert, Unisex, 75 ml, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Aqua (Water); Parfum (Fragrance); Limonene; Ethylhexyl..., 1 kusov
2 653,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
249,00 €
-50,00 €
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Obrázok produktu pre BVLGARI Goldea The Roman Night, Ženy, 75 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;..., 1 kusov
BVLGARI Goldea The Roman Night, Ženy, 75 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;..., 1 kusov
2 333,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
175,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml
Typ dávkovača:
Sprej
Zloženie:
Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate; Hexyl Cinnamal; Limonene; Benzyl Alcohol; Citronellol; Ethylhexyl Methoxycinnamate; Isoeugenol; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Ethylhexyl Salicylate; Geraniol; Benzyl Benzoate; Citral; Farnesol; Anise Alcohol; Hydroxycitronellal; Bht


Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom EDP Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Bvlgari!



  • Pohlavie: Vllglari je na výber z dvoch druhov výrobkov, ktoré sa vyznačujú vysokou úrovňou kvality: Dámske
  • Objem: 100 ml
  • Typ: Vlgárie s objemom 5 ml: Sada: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Splendida Magnolia Sensuel
Od 135,70 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Bulgari España, S.A.
Serrano, 16, 4.º derecha
28001 - Madrid
+34934677065
[email protected]
es-es/


Splendida Magnolia Sensuel je parfumovaná voda od značky Bvlgari. Svieža, kvetinová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2018. Vôňa, ktorá zdôrazňuje prirodzenú krásu a eleganciu ženy.


Tóny vône:

Hlava vône: kvet pomarančovníka, mandarínka
Srdce vône: jazmín, kvet pomarančovníka, magnólia
Základ vône: pižmo, pačuli, tahitská vanilka



Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel je bohatý kvetinový parfém pre ženy. Vôňa sa začína sladko mandarínkou a pomarančovým kvetom. Srdce tvorí opojné trio bielych kvetov so sviežou magnóliou, pomarančovým kvetom a jazmínom.



Parfumovaná voda Splendida Magnolia Sensual od značky Bvlgari bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Parfémovaná voda Splendida Magnolia Sensuel od značky Bvlgari bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Splendida Magnolia Sensuel je kvetinová vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône sú pomarančový kvet a mandarínka. Srdcové tóny sú magnólia, pomarančový kvet a jazmín. Základné tóny tvoria pižmo, tahitská vanilka a pačuli. Táto vôňa bola vydaná v roku 2018. Parfumérom tejto vône je Jacques Cavallier.

Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel Woda parfumovaná, 100 ml
Hmotnosť
0.1 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
783320977343
0783320977343
Číslo od výrobcu
97734

Hmotnosť
0.1 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
783320977343
0783320977343
Číslo od výrobcu
97734
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 178
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 154
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
594,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
59,43 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1132
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 239,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
61,97 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 90 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
BVLGARI Rose Goldea, Ženy, 90 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Citronellol;..., 1 kusov
1 299,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
116,96 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
265,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 22
26,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
886,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 91
66,48 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
38,06 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
A black Samsung fast charger and USB-C cable are displayed against a white background.
Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1217
12,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 281
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...
BVLGARI Splendida Magnolia Sensuel, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Linalool; Benzyl Salicylate;...
1 272,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Jasmin Noir, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Salicylate; Benzyl...
BVLGARI Splendida Jasmin Noir, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Salicylate; Benzyl...
1 701,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
85,05 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 825
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2042
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
2 071,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
62,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
852,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
42,61 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
779,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
89,00 €
-12%
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Prada Prada La Femme Intense Woda perfumowana, 100 ml
Prada Prada La Femme Intense Woda perfumowana, 100 ml
1 131,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
113,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
400,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 143
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
2 990,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 18
299,05 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 191
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Obrázok produktu pre Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
1 305,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
65,26 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Dior Poison Girl Unexpected, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zázvor, Ruže, Damascus rose
Dior Poison Girl Unexpected, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zázvor, Ruže, Damascus rose
1 291,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
129,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Bvlgari - Splendida Patchouli Tentation EDP 100ml
Bvlgari - Splendida Patchouli Tentation EDP 100ml
489,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
65,85 €
-25%
48,92 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre BVLGARI Omnia Crystalline, Ženy, 100 ml, Bambusové listy, Lotus, White peony, Pižmo, Sprej
BVLGARI Omnia Crystalline, Ženy, 100 ml, Bambusové listy, Lotus, White peony, Pižmo, Sprej
960,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
96,05 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
751,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 29
75,17 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 391
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
991,87 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 84
74,39 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Magnólia
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júna 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 74
100,22 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 182
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,91 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 518
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l