Gél na holenie Gillette Series Sensitive Gillette (200 ml
) Gél na holenie Gillette Series Sensitive Gillette (200 ml) je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Gillette sú presne to, čo hľadáte.
Odporúčané použitie: citlivá pokožka
Textúra: Gél
Pohlavie: muži
Typ: gél
Názov parfému: Fragancia Masculina
Pena na holenie Gillette Series Sensitive pre citlivú pokožku 200 ml
Sú muži, ktorí sa holia denne, čo môže byť trochu komplikované a spôsobovať nepríjemné pocity na tvári, najmä ak má muž citlivú pokožku. Aby sa tejto situácii predišlo, bol vyvinutý tento gél na holenie s aloe, ktorý chráni pokožku pred trením čepieľok, uľahčuje a upokojuje sklz po tvári a dodáva pocit sviežosti.
Gillette Series Sensitive, Holiaci gél, Muži, Citlivá pokožka, 200 ml, 1 kusov
4,48 €
22,40 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
st 30. septembra – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Gély na holenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Vichy Homme, Żel do golenia łagodzący podrażnienia, 150ml
115,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,34 €
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
Pianka do golenia Gillette Series Sensitive 200 ml
9,99 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Ďalšie informácie o reklame
Gillette Series Moisturising hydratační gel na holení pro muže 200 ml
44,40 €/1l
8,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Ďalšie informácie o reklame
Gillette | Gél na holenie - chladivý - 200 ml - s Aloe Vera - jemná a upokojujúca starostlivosť pre citlivú pokožku
45,15 €/1l
9,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Gillette Series gél na holenie pre citlivú pokožku, 200 ml (1 kus); 710618
26,75 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,35 €
Predajca: LAVONIO
Gillette Series gél na holenie pre citlivú pokožku 200 ml, balenie 6 kusov (6 x 200 ml)
20,57 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Gillette Series - Gél na holenie - Sensitive - Aloe Vera - Pre citlivú pleť - 200 ml - Hodnotné balenie - 24 kusov
34,78 €/1l
166,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
SERIES osviežujúci gél na holenie pre citlivú pleť 200 ml
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,83 €
Predajca: Di-Life
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Typ produktu:
Holiaci gél
Vhodné pre:
Muži
Hodí sa pre typy pleti:
Citlivá pokožka
Hlasitosť:
200 ml
Počet priložených produktov:
1 kusov
Pánský gel na holení pro citlivou pokožku
Gél na holenie Gillette Series Sensitive Gillette (200 ml
) Gél na holenie Gillette Series Sensitive Gillette (200 ml) je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Gillette sú presne to, čo hľadáte.
Odporúčané použitie: citlivá pokožka
Textúra: Gél
Pohlavie: muži
Typ: gél
Názov parfému: Fragancia Masculina
Pena na holenie Gillette Series Sensitive pre citlivú pokožku 200 ml
Sú muži, ktorí sa holia denne, čo môže byť trochu komplikované a spôsobovať nepríjemné pocity na tvári, najmä ak má muž citlivú pokožku. Aby sa tejto situácii predišlo, bol vyvinutý tento gél na holenie s aloe, ktorý chráni pokožku pred trením čepieľok, uľahčuje a upokojuje sklz po tvári a dodáva pocit sviežosti.
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Informácie o likvidácii batérií: V súvislosti s predajom batérií alebo doručením zariadení obsahujúcich batérie sme povinní upozorniť na nasledujúce skutočnosti: Koncový užívateľ je zo zákona povinný vrátiť použité batérie. Použité batérie, ktoré máme alebo sme mali v ponuke ako nové batérie, môžete bezplatne vrátiť do nášho expedičného skladu (adresa odosielateľa). Na tento účel môžete vo svojom zákazníckom účte vytvoriť štítok na vrátenie tovaru. Symboly uvedené na batériách majú nasledovný význam: Symbol preškrtnutého koša na odpadky znamená, že batéria sa nesmie vyhadzovať do bežného domového odpadu. Pb = batéria obsahuje viac ako 0,004 hmotnostných percent olova, Cd = batéria obsahuje viac ako 0,002 hmotnostných percent kadmia, Hg = batéria obsahuje viac ako 0,0005 hmotnostných percent ortuti. Prosíme vás, aby ste dodržiavali vyššie uvedené pokyny.
Hodí sa k tomu
Gillette Series gél na holenie pre citlivú pokožku, 200 ml (1 kus); 710618
26,75 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
Navaris 2,2 litra Fitness fľaša na pitie - XXL fľaša do posilňovne - športová fľaša na vodu Džbán na vodu - robustná športová fľaša z nehrdzavejúcej ocele - bez BPA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(24)Počet hodnotení: 24
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
457,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(72)Počet hodnotení: 72
175,47 €
Doprava zdarma
Predajca: AnmedPlus
Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(33)Počet hodnotení: 33
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(134)Počet hodnotení: 134
199,00 €
Predajca: G-Electronics
Lehátko SONGMICS, skladacie lehátko, 193 x 53 x 29 cm, max. nosnosť 150 kg, s ochranou proti slnku, opierkou hlavy a nastaviteľným operadlom, na záhradu, k bazénu, na terasu, tmavosivé GCB19UV1
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(155)Počet hodnotení: 155
96,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-38%
59,80 €
Predajca: Jurhan
GOURMETmaxx nádoby na skladovanie potravín klick-it sada 7 nádob bez BPA na skladovanie v umývačke riadu, mikrovlnnej rúre a mrazničke vzduchotesné nepriepustné stohovateľné
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
77,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-75%
18,69 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Pena na holenie Gillette Series Sensitive 250 ml
9 037,04 €/1kg
2,44 €
Predajca: LAVONIO
Obdĺžniková dóza Lock & Lock 600 ml 151x108x69 mm HPL811 Sada 6 dóz
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,09 €
Predajca: NeuertsShop
Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(31)Počet hodnotení: 31
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2034)Počet hodnotení: 2034
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(71)Počet hodnotení: 71
436,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-25,00 €
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
RedOne Silver holiaci gél s dávkovačom – profesionálny holiaci gél pre mužov – 1000 ml
9,31 €
Predajca: Royal_Gold_Care
9,31 €/1l
Vichy Homme, Żel do golenia łagodzący podrażnienia, 150ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,34 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
115,60 €/1l
Nivea Men, Sensitive Żel do golenia, 200 ml
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
44,95 €/1l
GOLDDACHS Pflege-Tonic, 100 ml,
22,22 €
Predajca: PerfumTraders
222,20 €/1l
DENIM Original Rasiercreme 100 ml tuba
9,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
99,90 €/1l
Gillette | Gél na holenie - chladivý - 200 ml - s Aloe Vera - jemná a upokojujúca starostlivosť pre citlivú pokožku
9,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
45,15 €/1l
Gillette Series Moisturising hydratační gel na holení pro muže 200 ml
8,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
44,40 €/1l
Pianka do golenia Gillette Series Sensitive 200 ml
9,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
NIVEA 81772, Krém na holenie, Muži, Univerzálne, 100 ml, Aloe vera, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1