Instituto Espanol Urea Cream Tube High Hydration 150 ml
Krémové ošetrenie na nohy s 20% močovky od Instituto Espanol je vhodné pre intenzívnu starostlivosť o unavené a suché nohy. S jemnou textúrou a vysokým obsahom močoviny (20%), tento krém poskytuje intenzívnu hydratáciu a zmierňuje hrubú pokožku na pätoch a chodidlách. Ľahko sa vstrebe do pokožky, čím zanecháva nohy hladké a hodové. Vďaka svojim účinným zložkám prispieva k obnove pokožky a dodáva jej potrebnú výživu. Si zaslúžite jemnú starostlivosť o svoje nohy s týmto krémom od renomovanej značky Instituto Espanol.
Krémové ošetrenie na nohy s 20% močovky od Instituto Espanol, 150ml
7,93 €
52,87 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
so 3. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Krémy na nohy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
VezoLax, osviežujúci gél na nohy – 30 ml
1 799,67 €/1l
56,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
53,99 €
Predajca: WR-Products
Ďalšie informácie o reklame
EkzoDermin – Revitalizačná krém na nohy – 30 ml
1 700,00 €/1l
54,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
51,00 €
Predajca: WR-Products
Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
624,00 €/1l
9,36 €
Predajca: HAIRSALE
Ďalšie informácie o reklame
Farmona Professional Zjemňujúci krém-maska na nohy s kyselinami, 150 ml
73,27 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite
Sebamed regeneran krm na nohy Urea 10% 100ml
108,90 €/1l
10,89 €
Predajca: VISO
Neutrogena krm na nohy, okamite sa vstrebva, 100 ml
135,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Zeitburg
Krém na starostlivosť o nohy a nohy Gehwol, 125 ml
Eveline Cosmetics Revitalum – krém na nohy, hydratácia, regenerácia
50,00 €/1l
3,75 €
Predajca: MANADA
Gehwol med hydratačný krém na nohy s lipídmi 20ml
168,50 €/1l
3,37 €
Predajca: Dermes
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
TUBO CREMA UREA AL 20%, 150ml
Instituto Espanol Urea Cream Tube High Hydration 150 ml
Krémové ošetrenie na nohy s 20% močovky od Instituto Espanol je vhodné pre intenzívnu starostlivosť o unavené a suché nohy. S jemnou textúrou a vysokým obsahom močoviny (20%), tento krém poskytuje intenzívnu hydratáciu a zmierňuje hrubú pokožku na pätoch a chodidlách. Ľahko sa vstrebe do pokožky, čím zanecháva nohy hladké a hodové. Vďaka svojim účinným zložkám prispieva k obnove pokožky a dodáva jej potrebnú výživu. Si zaslúžite jemnú starostlivosť o svoje nohy s týmto krémom od renomovanej značky Instituto Espanol.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Brother ADS-1200, 215 x 863 mm, 600 x 600 DPI, 1200 x 1200 DPI, 48 bit, 24 bit, 25 str. za minútu
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1 305,61 €
Predajca: Technology-Germany
Vrchný matrac 100x200cm na pohodlné ležanie na tvrdých matracoch
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1053)Počet hodnotení: 1053
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(128)Počet hodnotení: 128
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 Graphite
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
542,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
SONGMICS DIY regál na topánky policový systém rozdeľovač izieb so 16 kockami policová skriňa 123 x 31 x 123 cm z kovového drôtu DIY skrinka zásuvná policová sieťová polica s drôteným rámom čierna LPI44H
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
102,99 €
Predajca: Lumarko
Svetelný panel monitora počítače Mi
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(67)Počet hodnotení: 67
50,08 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Batna24
Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(63)Počet hodnotení: 63
194,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Lenovo Tab M10 , 26,2 cm (10.3"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 9.0, Šedá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(28)Počet hodnotení: 28