5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 408,33 €/1l
162,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 065,67 €/1l
125,22 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačný krém Moisturising Cream Refill 454 g23 970,00 €/1l
23,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
SVR Topialyse Palpebral, Balsam do twarzy i okolice oczu, 30 ml440 400,01 €/1kg
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
830,80 €/1l
41,54 €
Predajca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 345,20 €/1l
135,00 €
-67,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,26 €
Predajca: VISO

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
840,20 €/1l
42,01 €
Predajca: VISO

Novexpert Hydro-Biotický krém 30 ml
2 063,33 €/1l
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Rozjasňujúci krém Thalgo Lumiére Marine Cream 50 ml
1 286,80 €/1l
64,34 €
Predajca: VISO

EUCERIN DERMOPURE Oil Control Treatment 40ML
703,75 €/1l
28,15 €
Predajca: somnia24

Emulzia The Ordinary Retinal 0,2 %
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Bioliq 35+, Krem przeciwstarzeniowy, cera mieszana, 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: MANADA

Murad Invisiscar Resurfacing Treatment
2 462,00 €/1l
36,93 €
Predajca: MANADA

Novaclear, Retinol Pianka do mycia twarzy, 100 ml
198,50 €/1l
19,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hydratačná a spevňujúca emulzia Skin CAVIAR 70 ml
4 560,00 €/1l
319,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Uriage Hyséac Mat matujúca emulzia 40ml
839,50 €/1l
33,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Murad Clarifying Water Gel - tuba
702,50 €/1l
42,15 €
Predajca: Tersorte

Purito Bezzapachowy krem regenerujący na bazie wąkroty azjatyckiej, 50ml
169 100,00 €/1kg
16,91 €
Predajca: NutraBestBG

7x2ml koncentrátov Babor Perfect Glow Ampoule
2 942,86 €/1l
41,20 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pleťový fluid so zmatňujúcimi účinkami redukuje nadbytočný kožný maz a minimalizuje vzhľad rozšírených pórov. Fluid je vhodný pre zmiešanú až mastnú pleť.
Vlastnosti:
- pleťový fluid,
- vhodný pre zmiešanú a mastnú pleť,
- zmatňujúci účinok,
- redukuje nadbytočný kožný maz,
- minimalizuje vzhľad rozšírených pórov.
Ako používať
Aplikujte ráno a/alebo večer na celú tvár.
Zmatňujúci fluid pre normálnu až mastnú pleť
Kombinovaná až mastná pleť Thalgo Purete Marine Perfect Matte Fluid
Thalgo Perfect Matte Fluid Combination To Oily Skin VT14031 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 40 ml
- Hmotnosť
- 40 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3525801651154
- Číslo od výrobcu
- 49661
- Hmotnosť
- 40 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3525801651154
- Číslo od výrobcu
- 49661
Hodí sa k tomu

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
830,80 €/1l
41,54 €
Predajca: VISO

Thalgo Pureté Marine Absolute Purifying Mask 40 ml
657,75 €/1l
26,31 €
Predajca: VISO

Thalgo Imperfector Corrector 15ml
1 550,00 €/1l
23,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Thalgo vyživujúci balzám Post-Peeling Marin Soothing Repairing Balm 50 ml
690,80 €/1l
34,54 €
Predajca: VISO

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 345,20 €/1l
135,00 €
-67,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,26 €
Predajca: VISO

Mentolová krabička mentolový kameň, migrénový kameň, osviežujúci a chladivý mentolový macaron na roztieranie na čelo a krk 2x6g
10 150,00 €/1kg
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Podkladový krém Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
1 190,25 €/1l
47,61 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo Éveil Á La Mer peelingový krém Gentle Exfoliator 50 ml
627,20 €/1l
31,36 €
Predajca: VISO

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
840,20 €/1l
42,01 €
Predajca: VISO

Thalgo Lumiere Marine sérum Brightening Correcting Serum 30 ml
2 970,00 €/1l
89,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Thalgo Spa sprchový olej pre ženy Mer Des Indes Aromatic Shower Oil 150 ml
126,45 €/1l
25,29 €
Predajca: VISO

Peelingová maska pre žiarivú pleť Spiruline Boost (Radiance Peeling Pro Mask) 50 ml
621,20 €/1l
31,06 €
Predajca: VISO

Séra Thalgo Prodige Des Oceans Serum
4 943,00 €/1l
148,29 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo vyživujúci balzám Cold Cream Marine Deeply Nourishing Hand Cream 50 ml
406,00 €/1l
20,30 €
Predajca: VISO

Novexpert Hydro-Biotický krém 30 ml
2 063,33 €/1l
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,11 €/1kg
21,99 €
Predajca: Tersorte

Thalgo Exception Marine Redensifying Rich Cream 50 ml
1 693,80 €/1l
84,69 €
Predajca: VISO

Thalgo Prodige Des Océans vyživujúca maska Le Masque 50 ml
2 238,00 €/1l
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

60 očných vankúšikov, zlaté kolagénové gélové očné vankúšiky na vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, znižuje opuchy, zmierňuje únavu
58,00 €/1kg
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Thalgo krém na opaľovanie Age Defence Sun Lotion SPF15 150 ml
281,87 €/1l
42,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Thalgo Silicium Marin Liftingová a spevňujúca nočná starostlivosť 50 ml
1 436,60 €/1l
71,83 €
Predajca: VISO

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
1 693,80 €/1l
84,69 €
Predajca: VISO

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
999,80 €/1l
99,98 €
Predajca: Glamperfeu

Thalgo Cold Cream Marine Hĺbkovo vyživujúci krém na nohy 75 ml
331,60 €/1l
24,87 €
Predajca: NutraBestBG

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Thalgo Spiruline Boost Anti-Fatique Eye Care 15 ml
3 604,67 €/1l
54,07 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Thalgo Lumiére Marine korekčný krém Brightening Fluid 50 ml
1 410,80 €/1l
70,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku. Rýchle odoslanie. Ďakujem
Podľa očakávania, dobrá kvalita. Ďakujem
Hodnotenie z 5. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Annemarie Börlind ABSIGIPK50, 18 ml, Ženy, Univerzálne, Hydratačný, regeneračné, Posilnenie, Hrniec, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 610,00 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
23,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,18 €
Predajca: PerfumTraders
1 545,33 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,88 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,33 €
Predajca: PerfumTraders
426,60 €/1l

Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,94 €
Predajca: HAIRSALE
418,80 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
291,89 €
Predajca: PerfumTraders
4 864,83 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

Kozmetický nočný krém s mandľovými kvetmi - 50ml
8,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
165 200,00 €/1kg

Schwarzkopf Fibreplex 1 Booster 500ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
39,50 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,22 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,97 €
Predajca: PerfumTraders
4 065,67 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

ACCOJE Anti Aging Volume Capsule Cream



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: SuperMerchant
899,80 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l