3,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Initio Psychedelic Love EDP 90 ml UNISEX2 512,22 €/1l
226,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka2 471,00 €/1l
74,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Scandal Intense, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov1 255,25 €/1l
100,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Scandal Intense, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusov2 154,67 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Stella McCartney Pop parfumovaná voda pre ženy 50 ml
628,40 €/1l
31,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Dolce, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 004,40 €/1l
50,22 €
Predajca: Denpoli-Venda

The Merchant Of Venice Queen of The Night, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
2 532,70 €/1l
253,27 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
761,50 €/1l
76,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
611,50 €/1l
63,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

DKNY Nectar Love, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
892,00 €/1l
27,79 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,76 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Donna Karan Nectar Love, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
433,60 €/1l
21,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Intenso, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
877,60 €/1l
109,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Dolce&Gabbana Intenso, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
329,65 €/1l
65,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci Bloom, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Zemolez, Tuberóza, Jazmín
637,40 €/1l
63,74 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rabanne Olympéa Aqua, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Jazmín, Vanilka, Sprej, 1 kusov
3 300,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Michael Kors Wonderlust, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
808,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

KENZO World, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Jazmín, Ambroxan
1 390,67 €/1l
41,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Dolce Shine, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
801,47 €/1l
61,62 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Stella McCartney Pop.
Parfumovaná voda pre ženy.
30 ml
Fialový list, mandarínka, paradajkové listy, fialka, frangipani, tuberóza, céder, pižmo, santalové drevo
Parfémovaná voda Pop od značky Stella McCartney bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Stella McCartney POP je kvetinová, drevitá, svetlá, moderná a pozitívna vôňa. Vôňa sa otvára prvými tónmi paradajkových listov, lístkov fialky a zelenej mandarínky. Srdcové tóny fialky, cibule a slivky a dlhotrvajúce tóny santalového, cédrového dreva a pižma umocňujú dojem. Stella McCartney POP je odvážna a autentická vôňa. Vytvára autentický okruh, v ktorom sa ženy môžu inšpirovať, tvoriť a byť samy sebou bez obáv zo spoločenských noriem a straty sofistikovanosti. Je to dokonalá vôňa pre mladé ženy.
Stella McCartney Pop parfumovaná voda v spreji 30 ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Stella McCartney
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0730870171486730870171486
- Číslo od výrobcu
- JTI-110725680
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Stella McCartney
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0730870171486730870171486
- Číslo od výrobcu
- JTI-110725680
Hodí sa k tomu

Stella McCartney Pop parfumovaná voda pre ženy 50 ml
628,40 €/1l
31,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Cerruti Image Woman - Parfumovaná voda, 75ml
252,40 €/1l
18,93 €
Predajca: PerfumTraders

Anthology L'Imperatrice 3 Damenduft - toaletná voda 100 ml
434,90 €/1l
43,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
295,10 €/1l
29,51 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Stella McCartney Pop telové mlieko 200 ml
49,25 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Woda perfumowana, 100 ml
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: NutraBestBG

Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
707,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Gres Cabotine Floralie toaletná voda v spreji 100ml
207,30 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,00 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Escada Joyful Moments parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 553,00 €/1l
46,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamanie
Bohužiaľ, táto vôňa vôbec nesplnila moje očakávania. Neodporúčala by som ju.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l