5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Objem:
0.1 l- 0.1 l
- 250 ml
Moroccanoil Thickening Lotion, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Riedke vlasy, Lesk, arganový olej, slnečnicový olej
92,45 €
924,50 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml107,15 €/1l
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel Šampón pre blond vlasy s oživujúcim leskom, 300ml44,83 €/1l
13,45 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Aliver rozmarínový posilňujúci šampón na vlasy - 300 ml46,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 1000 ml47,80 €/1l
47,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby
99,60 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TotesMeerProdukte

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
64,85 €/1l
64,85 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
64,53 €/1l
64,53 €
Predajca: Tersorte

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Kallos KJMN Volumizing Shampoo, 500 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Riedke vlasy, Oslabené vlasy, Zväčšenie objemu
10,74 €/1l
5,37 €
Predajca: T3S_Shop

Sunsilk Šampón s arganovým a mandľovým olejom, 250 ml
18,20 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Kallos KJMN Vyživujúci šampón 500 ml
7,84 €/1l
3,92 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo vyživujúci šampón na hydratáciu vlasov 1000 ml
27,57 €/1l
27,57 €
Predajca: Tersorte

Davines Energizing Shampoo, 250 ml, Šampón, Ženy, Riedke vlasy, Hydratačný, Lesk, Fľaša
160,04 €/1l
40,01 €
Predajca: Katomix

Garnier Loving Blends šampón s avokádovým olejom a bambuckým maslom (300 ml)
99,83 €/1l
34,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Wella Professionals Oil Reflections Shampoo vyživujúci šampón pre hebkosť a lesk vlasov 250 ml
47,04 €/1l
11,76 €
Predajca: Glamperfeu

Sunsilk 8720182541352, 250 ml, Šampón, Unisex, Krepovité vlasy, Vysušené vlasy, Výživný, Lesk, Hydratácia
21,84 €/1l
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Lador - Zzran olej na vlasy - 100 ml
174,90 €/1l
17,49 €
Predajca: medpak_shop

KERASILK 4021609850229, 250 ml, Šampón, Ženy, Kučeravé vlasy, Všetky farby, Vyhladenie
117,96 €/1l
29,49 €
Predajca: PerfumTraders

Farmavita Argan Sublime Výživný šampón s arganovým olejom, 250ml
36,36 €/1l
9,09 €
Predajca: Tersorte

KATIVA ARGAN OIL Shampoo, 500 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Suché vlasy, Vysušené vlasy, Všetky farby
41,46 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Olej na vlasy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Riedke vlasy
- Vplyv starostlivosti o vlasy:
- Lesk
- Pomocná zložka:
- arganový olej, slnečnicový olej
- Zloženie:
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED QUINOA, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, CITRIC ACID, GLUCOSE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, STEARAMINE OXIDE, OLEALKONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES POLYGLYCERYL-10 ESTERS, XYLITYLGLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ANHYDROXYLITOL, GLYCERYL STEARATE SE, CINNAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, XYLITOL, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-11, C12-13 PARETH-9, CETRIMONIUM CHLORIDE, ARGININE HCL, SERINE, THREONINE, ALGIN, CHITOSAN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL. MOLIC01
- Ako použiť:
- Apply a quarter-sized amount of Moroccanoil Thickening Lotion between palms. Distribute through damp hair from root to tip and blow-dry as usual.
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Moroccanoil Volume Thickening Lotion 100ml
Moroccanoil Volume Thickening Lotion je ľahký, ale bohatý krém špeciálne vyvinutý na posilnenie a zahustenie jemných a ochabnutých vlasov. Zloženie je obohatené o arganový olej a polyméry, ktoré vlasy jemne ošetrujú a zároveň im dodávajú objem a pevnosť.
- Zahusťuje vlasy
- Hydratuje
- Chráni vlasy pred teplom
- Dodáva vlasom väčší objem a pevnosť
Tento krém sa ľahko používa a nezanecháva zvyšky. Zároveň vlasy hydratuje a chráni ich pred teplom počas úpravy. Moroccanoil Volume Thickening Lotion je ideálny pre každého, kto chce dodať svojim vlasom väčší objem a hustotu bez toho, aby ich zaťažil.
Používajte Moroccanoil Volume Thickening Lotion na posilnenie a zahustenie jemných a krepovatých vlasov bez ich zaťaženia.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Bezoplachová vlasová kozmetika Moroccanoil z kolekcie Volume bola vytvorená pre všetky typy vlasov špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 100 ml.
Moroccanoil Volume Thickening Lotion 100 ml
- Rozmery
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 2
- EAN kód
- 7290015877657
- Číslo od výrobcu
- 8262
- Rozmery
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 2
- EAN kód
- 7290015877657
- Číslo od výrobcu
- 8262
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Moroccanoil Root Boost, Lak na vlasy, Unisex, Jemné vlasy, Normálne vlasy, 250 ml, Dodávajúce textúru, Zväčšenie objemu, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
114,00 €/1l
28,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
177,19 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo šampón pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
107,15 €/1l
107,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml
49,65 €/1l
49,65 €
Predajca: Tersorte

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Ochrana, Lesk, Vyhladenie
520,67 €/1l
15,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Moroccanoil Dry Texture, Lak na vlasy, Ženy, Všetky typy vlasy, 205 ml, Dodávajúce textúru, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
157,66 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
70,16 €/1l
70,16 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
64,85 €/1l
64,85 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo šampón pre všetky typy vlasov 1000 ml
64,53 €/1l
64,53 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby
99,60 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TotesMeerProdukte

Moroccanoil - Brumes du Maroc Fragrance Mist 100ml
138 400,00 €/1kg
27,68 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Color Depositing Mask vyživujúca maska s farebnými pigmentmi Platinum 200 ml
161,60 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kučeravé vlasy, 300 ml, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Flakón s pumpičkou
131,30 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Výživa, Lesk, Vyhladenie, arganový olej
619,20 €/1l
15,48 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
729,60 €/1kg
18,24 €
Predajca: NutraBestBG

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Farebné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizačný, Lesk, Posilnenie, arganový olej
433,90 €/1l
43,39 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Blonde Perfecting Purple Conditioner 1000 ml
66,49 €/1l
66,49 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
238,80 €/1l
17,91 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Smoothing, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Krepovité vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačný, Výživný, Oprava, Lesk, Vyhladenie,..., 250 ml, Fľaša
141,04 €/1l
35,26 €
Predajca: Scentist

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Moroccanoil Color Complete Protect & Prevent Spray bezoplachová starostlivosť pre farbené vlasy 160 ml
202,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
166,00 €/1l
11,62 €
Predajca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydratačný kondicionér 500 ml
69,26 €/1l
34,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
862,80 €/1l
43,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Dry Shampoo Dark Tones, 65 ml, Suchý šampón, Ženy, Všetky typy vlasy, Čistenie, Osviežujúce, arganový olej, Ryžový škrob
178,00 €/1l
11,57 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil 7290016494341, Kučeravé vlasy, Hydratačný, Výživa, Revitalizačný, Lesk, Zmäkčovadlo, 250 ml, Fľaša, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 kusov
111,20 €/1l
27,80 €
Predajca: PerfumTraders

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Moroccanoil regeneračná maska na vlasy 75 ml
135,70 €/1kg
13,57 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l