4,9



Na základe 13 hodnotení
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face and Neck Creme SPF15, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Pučanie, Lesk,..., 50 ml
91,88 €
1 837,60 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intenzívny protivráskový krém na noc, 50ml1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

E.Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment
800,00 €/1l
80,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Radiant White Brightening Youth, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Deň a noc, Proti únave, Proti vráskam, Hydratačné, Lesk
3 499,60 €/1l
201,65 €
-26,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
174,98 €
Predajca: Parfumtoi

Estée Lauder Denná Hydratačný Krém s SPF15 pre Suchú Pleť, 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce, Vyhladenie, Rúra
915,40 €/1l
45,77 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectionist Pro, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 028,00 €/1l
101,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Rodial 5060027066521, Ženy, 15 ml, Krém, Suchá koža, Normálna pleť, Zmiešaná pleť, Proti starnutiu, Spevňujúce, Hrniec
2 686,67 €/1l
40,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rodial 5060725474635, Denný a nočný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Tvár, Hydratačné, Pučanie, 50 ml
1 131,20 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Extra-Firming Day Cream SPF 15, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Tvár, Zjasnenie, Spevňujúce, Lifting, Výživný, Vyhladenie, 50 ml
1 477,20 €/1l
73,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dr. Hauschka 429000418, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Tvár, Zmatňujúci, Hydratačný, All ages
986,67 €/1l
29,60 €
Predajca: Parfumtoi

Clarins Multi-Active, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Svietiace, Hydratačný, 50 ml
1 040,40 €/1l
52,02 €
Predajca: VISO

Clinique Superdefense Broad Spectrum SPF 25 Fatigue + 1st Signs Of Age Multi-Correcting Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Proti starnutiu, Hydratačný, Ochrana, Hrniec
1 089,40 €/1l
54,47 €
Predajca: somnia24

Uriage Roséliane Anti-Redness Cream SPF30, Denný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Tvár, Proti začervenaniu, Hydratačný, Ochrana, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Posilnenie, 40 ml
519,00 €/1l
20,76 €
Predajca: VISO

JUVENA Intensive Nourishing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Tvár, Hydratačný, Výživný, Ochrana, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml
911,60 €/1l
45,58 €
Predajca: VISO

Annemarie Börlind Combination skin Mattifying Day Fluid, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Tvár, Proti starnutiu, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyvážený, 75 ml
377,07 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Denný krém
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy pleti:
- Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť
- Oblasť použitia:
- Tvár, Krk
- Starostlivosť o pleť:
- Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Pučanie, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Tónovanie
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Trvania účinku:
- 24 h
- Ochrana pred slnkom:
- Áno
- Ochranný faktor pred slnkom (SPF):
- 15
- Nespôsobuje akné:
- Áno
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetyl Alcohol, Glycerin, Butyloctyl Salicylate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Polyethylene, Di-C12-15 Alkyl Fumarate, Petrolatum, Hydrogenated Lecithin, Butylene Glycol, Propanediol, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecyl Myristate, Hexyldecyl Stearate, Behenyl Alcohol, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Polygonum Aviculare Extract, Myrtus Communis Leaf Extract, Laminaria Digitata Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Cholesterol, Propylene Glycol Dicaprylate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Glucose, Algae Extract, Artemia Extract, Acetyl Glucosamine, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract, Glyceryl Stearate, Persea sima (Avocado) Oil, Dimethicone, C12-16 Alcohols, Trehalose, Ethylhexylglycerin, Peg-100 Stearate, Caffeine, Palmitic Acid, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Polymethyl Methacrylate, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Tocopheryl Acetate, Zinc Pca, Polysilicone-11, Polysorbate 80, Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Potato Starch Modified, Decarboxy Carnosine Hcl, Xanthan Gum, Fragrance (Parfum), Sodium Hydroxide, Potassium Sulfate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Dextran, Hexylene Glycol, Disodium Edta, Bht, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891)
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Krém na tvár a krk pre suchú pokožku 50ml – 50 ml
Krém Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide je intenzívne hydratačný produkt, ktorý pokožke dodáva žiarivý, pružný a jemný vzhľad. Obsahuje pokročilý komplex tripeptidov, ktorý bol testovaný in vitro a dokáže zvýšiť produkciu kolagénu až o 124 % počas troch dní, čo vedie k hladšej pokožke.
Krém poskytuje komplexnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi prostredia, vďaka širokospektrému ochrannému faktoru SPF 15 a antioxidantom, ktoré pomáhajú bojovať proti strate pevnosti pokožky spôsobenej vonkajšími faktormi. Okrem toho inovatívna technológia IR-Defense podporuje obranyschopnosť pokožky proti poškodeniu infračerveným žiarením.
Návod na použitie: Nanášajte krém ráno po sére. Na večer sa odporúča použiť nočný krém Resilience Multi-Effect, aby ste vytvorili 24-hodinový systém starostlivosti.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Krém na tvár a krk pre suchú pokožku 50ml
- Objem: 50 ml
- EAN: 0887167368651
Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face and Neck Creme je intenzívne vyživujúci krém na tvár od Estée Lauder. Účinne hydratuje a dodáva pleti pružnosť a odolnosť. Linky a vrásky sú menej viditeľné a pleť získava žiarivý lesk. Špeciálne zloženie krému je obohatené o komplex tripeptidov, ktorý stimuluje prirodzené procesy tvorby kolagénu, vďaka čomu je pleť hodvábne hladká. Antioxidanty medzitým chránia pred voľnými radikálmi a pomáhajú udržiavať prirodzenú pevnosť a správny tón pleti. Inovatívna technológia IR-Defense posilňuje hydratačnú bariéru pokožky a poskytuje ochranu pred poškodením infračerveným žiarením. Krém obsahuje ochranný faktor SPF15, ktorý chráni pred škodlivými účinkami UV žiarenia.
Estée Lauder Resilience Multi Effect Tri-Peptide Face and Neck Cream Dry Skin SPF 15 je denný krém pre zrelú a suchú pleť. Má vyhladzujúci účinok a hydratuje pleť. Lipidy navyše posilňujú kožnú bariéru a pomáhajú udržať vlhkosť. Pleť vyzerá žiarivejšie a pôsobí pevnejšie a rovnomernejšie.
E Lauder Resil Multi Effect krém na tvár a krk SPF15
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Krém na tvár je špeciálne navrhnutý pre suchú pleť, poskytuje hydratáciu a ochranu pred škodlivými UV lúčmi s SPF15. Pri používaní tohto krému sa môžete tešiť na zjednotenú pleť s redukciou výskytu jemných línií a vrások. Jeho bohatá formula s tri-peptidmi pomáha obnoviť pružnosť pleti a zanecháva ju hebkú a sviežu. Objem produktu je 50 ml.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Estee Lauder sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Estee Lauder - Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face & Neck SPF15 - Denný krém 50 ml Kozmetika. Pre ženy.
Estee Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face & Neck Cream SPF15 (50 ml) je denná starostlivosť s ochranou proti slnku, ktorá hydratuje pleť a obnovuje jej mladistvý vzhľad. Známky starnutia pleti sú výrazne redukované. Okrem toho je táto bohatá starostlivosť pre pleť zjemňujúca a tiež vďaka nej miznú jemné vrásky. Krém zanecháva pokožku zamatovo hebkú. Pri pravidelnom používaní ráno a večer po vyčistení pleti získa vaša pleť späť svoj jas.
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide krém na tvár a krk SPF15. Typ produktu: Denný krém, Vhodný pre: Vhodné pre typy pleti: Ženy, Vhodné pre typy pleti: Vhodné pre: zmiešanú pleť, suchú pleť, normálnu pleť. Množstvo v balení: 1 ks
Estee Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide krém na tvár a krk Suchá pleť 50ml
Krém na suchú pleť E.Lauder Resilience Multi-Effect Creme SPF15
Estée Lauder Resilience, pleťový a krém na oblasť krku s trojitým peptidovým komplexom, pre suchú pleť, 50 ml
E.Lauder Resilience Multi-Effect Creme SPF15 Dry Skin P1G5 VERENIGD KONINKRIJK karton @ 1 stuk x 50 ml
ESTEE LAUDER_Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face & Neck Cream spevňujúci a modelujúci krém 50ml
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 15
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Krém na tvár pre suchú pleť s SPF15, 50ml. / / Voda, glycerín, propanediol, dimetikon, kyselina hyaluronová, tokoferol, pentylénový glykol, extrakt z koreňov a kmeňov Rhodiola Rosea, propylén glykol, caprylyl methicone, oxid titaničitý, extrakt zo zázvoru, kyselina hyaluronová sodná, arginín, hexylén glykol, dipropylén glykol, behenyl alkohol, ceramid 3, kolagén, extrakt zo semeniek citrusov, kyselina Lactobionic.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0887167368651887167368651
- Číslo od výrobcu
- P1G5010000
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 15
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Krém na tvár pre suchú pleť s SPF15, 50ml. / / Voda, glycerín, propanediol, dimetikon, kyselina hyaluronová, tokoferol, pentylénový glykol, extrakt z koreňov a kmeňov Rhodiola Rosea, propylén glykol, caprylyl methicone, oxid titaničitý, extrakt zo zázvoru, kyselina hyaluronová sodná, arginín, hexylén glykol, dipropylén glykol, behenyl alkohol, ceramid 3, kolagén, extrakt zo semeniek citrusov, kyselina Lactobionic.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0887167368651887167368651
- Číslo od výrobcu
- P1G5010000
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Očný krém, Ženy, Univerzálne, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, Hrniec, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
3 558,67 €/1l
60,02 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml
1 732,00 €/1l
86,60 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml
1 999,80 €/1l
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intenzívny protivráskový krém na noc, 50ml
1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectionist Pro, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 028,00 €/1l
101,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Estée Lauder Koncentrát Intenzívnej Výživy Pre Okolie Očí, 15ml
5 366,00 €/1l
80,49 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml
850,31 €/1l
55,27 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

SPORTNOW Činky, sada 2 ks, krátke činky 2x3 kg, sada činkov na silový tréning
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
1 562,13 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 298,80 €/1l
97,41 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitalizačný protivráskový krém, 30 ml
1 384 000,03 €/1kg
55,36 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml
1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Pokročilý Nočný Reparačný Krém na Oči, 15 ml
3 004 500,08 €/1kg
60,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Estée Lauder Zvýrazňujúci zafixujúci krém na očné okolie, 15ml
1 861 000,05 €/1kg
55,83 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regeneračný krém pod oči, 15 ml
5 151 666,80 €/1kg
154,55 €
Predajca: somnia24

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Radiant White Brightening Youth, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Deň a noc, Proti únave, Proti vráskam, Hydratačné, Lesk
3 499,60 €/1l
201,65 €
-26,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
174,98 €
Predajca: Parfumtoi

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bounce, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačné, Svietiace, Pučanie, Ochrana, 50 ml
1 802,40 €/1l
90,12 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Lekka rewitalizująca emulsja do twarzy, 100ml
829,30 €/1l
82,93 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci nákup
Bezpečný nákup na spoľahlivej platforme. Vynikajúca hodnota za peniaze, vrelo odporúčam každému, kto hľadá špičkové ošetrenie pre svoju starostlivosť o pleť!
Hodnotenie z 31. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Estee Lauder Resilience Multi-Effect
Tento liftingový krém milujem, kúpila som si ho už niekoľkokrát, ale nikdy som nemala takú cenu. Absolútne dokonalý!!! Znova a znova s radosťou
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Super článok rýchle dodanie
Hodnotenie z 30. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Všetko je v poriadku a rýchle.
Hodnotenie z 4. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krém na tvár
skvelý produkt
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci produkt
Vynikajúci produkt, ktorý som už v minulosti používal
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
419,17 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 670,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l