5,0



Na základe 11 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Emporio He toaletná voda pre mužov 100 ml602,10 €/1l
60,21 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y toaletná voda pre mužov 100 ml1 293,50 €/1l
129,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Kenneth Cole Mankind Legacy toaletná voda pre mužov 50 ml
615,20 €/1l
30,76 €
Predajca: Glamperfeu

Kenneth Cole Reaction parfémovaná voda pre ženy 100 ml
215,60 €/1l
21,56 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica Blue toaletná voda pre mužov 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kenneth Cole Moonlight Blue EDT 100 ml M
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Perry Ellis 360° Very Blue For Men toaletná voda pre mužov 200 ml
233,00 €/1l
46,60 €
Predajca: Glamperfeu

Kenneth Cole Vintage Black toaletná voda pre mužov 100 ml
308,60 €/1l
32,39 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica Pure Blue toaletná voda pre mužov 100 ml
180,70 €/1l
18,07 €
Predajca: Glamperfeu

Dunhill Desire Blue toaletná voda pre mužov 150 ml
209,47 €/1l
31,42 €
Predajca: BRASTYGroup

Kenneth Cole For Him EDT 100 ml M
485,90 €/1l
48,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rasasi Blue For Men toaletná voda pre mužov 100 ml
272,10 €/1l
27,21 €
Predajca: Inaris_International

Coach Green toaletná voda pre mužov 40 ml
575,00 €/1l
24,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,00 €
Predajca: FragrancesBg

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 50 ml
862,80 €/1l
43,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Antonio Banderas Blue Seduction Toaletná voda pre mužov, 50 ml
432,20 €/1l
21,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Caldion By Hunca toaletná voda pre mužov 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Montana Green toaletná voda pre mužov 100 ml
990,00 €/1l
131,00 €
-32,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Toaletná voda Deep Blue, 100 ml
338,00 €/1l
35,20 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda pre mužov Kenneth Cole Blue je citrusová vôňa plná sviežosti, ktorá je ideálna na horúce letné dni. Úvodné citrusové akordy sa rozplývajú v divokých morských tónoch, zatiaľ čo základ obsahuje hrejivú zmes cédrového dreva a jantáru. Táto energická, dynamická vôňa inšpirovaná stredomorským letom a elektrizujúcim pocitom divokosti oslavuje nespútaného ducha, ktorý vo vás drieme. Ste pripravení ho oslobodiť?" Vôňu uviedol na trh v roku 2015 Mathieu Nardin.
Toaletná voda Kenneth Cole Blue 100 ml je aromatická pánska vôňa so sviežou morskou arómou. Osviežujúce vrchné tóny pikantných citrusových plodov sa stretávajú s vodným srdcom plným povzbudzujúcich morských tónov. Základ z cédru a hrejivých akordov jantáru vôňu dokonale završuje. Ponorte sa do osviežujúceho chladu modrého mora a morskej atmosféry s vôňou Blue by Kenneth Cole. Táto elegantná vôňa pre moderného gentlemana je vhodná na každodenné nosenie a na každú príležitosť.
Toaletná voda Blue od značky Kenneth Cole bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Toaletná voda Blue od značky Kenneth Cole bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Toaletná voda Kenneth Cole Blue 100 ml (Mann)
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.376 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Kenneth Cole
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 0608940563687608940563687
- Číslo od výrobcu
- 109198
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 0.376 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Kenneth Cole
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 0608940563687608940563687
- Číslo od výrobcu
- 109198
Hodí sa k tomu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 104,30 €/1l
110,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
804,20 €/1l
80,42 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
919,50 €/1l
91,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
628,60 €/1l
62,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Gucci Rush Edt 75ml
554,80 €/1l
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline 100 ml Eau de Toilette + 15 ml balzam na telo + vzorka
743,23 €/1l
115,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt 200ml
470,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
367,70 €/1l
36,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nikos Sculpture Homme toaletná voda v spreji 100ml
265,50 €/1l
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
520,05 €/1l
104,01 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
1 802,50 €/1l
180,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Skok k ľahkosti a sviežosti - Toaletná voda, 200ml
118,40 €/1l
23,68 €
Predajca: BRASTYGroup

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Parfémový Extrakt Sprej Pre Ženy
220,00 €/1l
37,13 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent Libre Parfum, 90ml
1 450,11 €/1l
130,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
273,00 €/1l
27,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana The One Pour Homme toaletná voda 50 ml – elegantná a rafinovaná vôňa pre moderného muža.
985,80 €/1l
49,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
343,70 €/1l
34,37 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
495,00 €/1l
49,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
837,60 €/1l
90,90 €
-7,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,76 €
Predajca: PerfumTraders

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
405,00 €/1l
40,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
482,30 €/1l
50,09 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,23 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá vôňa
Príjemná vôňa, rýchle dodanie, všetko je v poriadku
Hodnotenie z 18. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kenneth Cole Mankind
Rýchle dodanie. Skvelé krúžky
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l