5,0



Na základe 6 hodnotení
Objem:
200 ml- 100 ml
- 200 ml
Hugo Boss Boss Bottled Infinite parfémovaná voda pre mužov 200 ml
82,82 €
414,10 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 693% od 2 ks




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 64% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(283)Počet hodnotení: 283




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2036)Počet hodnotení: 2036




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(304)Počet hodnotení: 304




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 103% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(197)Počet hodnotení: 1973% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 93% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml686,80 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml4 949,00 €/1l
247,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
38,06 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled - Parfumovaná voda 100ml
712,80 €/1l
71,28 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Bottled Triumph Elixir parfémovaná voda pre mužov 50 ml
1 192,40 €/1l
59,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Hugo Boss Intense Woman parfumovaná voda 50ml
4 980,00 €/1l
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Hugo Boss Boss Bottled Elixir Perfumy, 50 ml
1 280,40 €/1l
64,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Bottled čistý parfém pre mužov 200 ml
454,45 €/1l
90,89 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Boss Bottled United Limited Edition parfémovaná voda pre mužov 200 ml
860,00 €/1l
195,00 €
-23,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
172,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss Parfum vo fľaši 100 ml
575,60 €/1l
57,56 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

BOSS BOTTLED BOLD CITRUS Eau de Vapo Red. Lim. 50 ml
649,20 €/1l
64,92 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss BOSS Bottled Absolu parfém pre mužov 100 ml
982,40 €/1l
98,24 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda Boss Bottled Infinite od značky Hugo Boss bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Objavte sofistikovanú parfumovanú vodu Hugo Boss Boss Bottled Infinite vo veľkorysej 200 ml veľkosti. Táto nádherná vonná kompozícia spája modernú eleganciu s nadčasovou mužnosťou a je ideálna pre odhodlaného a dynamického muža súčasnosti. Boss Bottled Infinite sa otvára iskrivými tónmi mandarínky a jablka, ktoré dopĺňa pikantný nádych škorice a šalvie. Srdce vône sa rozvíja aromatickou kyticou levandule a rozmarínu, ktorú v základe dopĺňajú jemné drevité akordy pačuli a santalového dreva. Výsledkom je dlhotrvajúca a silná vôňa, ktorá podčiarkuje vašu prirodzenú silu a pokoj. Táto vôňa, ideálna na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti, vyjadruje zmysel pre štýl a šarm. Potešte seba alebo niekoho výnimočného touto výraznou vôňou od značky Hugo Boss.
BOSS BOTTLED INFINITE stelesňuje potrebu "muža dneška" zjednotiť sa so svojím vnútrom. Osviežujúca a zároveň hlboká vôňa, ktorá ho inšpiruje venovať sa svojim vášňam a vytvárať si trvalé spomienky. Vôňa sa otvára sviežim, iskrivým vrchným tónom mandarínky a jablka, jemne ochuteným nádychom škorice a šalvie. Mužné srdce kombinuje teplé, aromatické tóny pačuli, rozmarínu a levandule. Svieži nádych olivového dreva v kombinácii so santalovým drevom vytvára jemný, hlboký základ, ktorý sa harmonicky rozvoniava na pokožke.
Bottled Infinite je drevitá aromatická vôňa pre mužov. Vrchné tóny tejto vône sú jablko, škorica, šalvia a mandarínka. Srdcové tóny sú levanduľa, rozmarín a pačuli. Základné tóny sú santalové drevo a olivovník. Táto vôňa bola vydaná v roku 2019.
Hugo Boss Bottled Infinite Edp Spray DUITSLAND karton @ 1 fles x 200 ml
Objavte sofistikovanú parfumovanú vodu Hugo Boss Boss Bottled Infinite vo veľkorysej 200 ml veľkosti. Táto nádherná vonná kompozícia spája modernú eleganciu s nadčasovou mužnosťou a je ideálna pre odhodlaného a dynamického muža súčasnosti. Boss Bottled Infinite sa otvára iskrivými tónmi mandarínky a jablka, ktoré dopĺňa pikantný nádych škorice a šalvie. Srdce vône sa rozvíja aromatickou kyticou levandule a rozmarínu, ktorú v základe dopĺňajú jemné drevité akordy pačuli a santalového dreva. Výsledkom je dlhotrvajúca a silná vôňa, ktorá podčiarkuje vašu prirodzenú silu a pokoj. Táto vôňa, ideálna na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti, vyjadruje zmysel pre štýl a šarm. Potešte seba alebo niekoho výnimočného touto výraznou vôňou od značky Hugo Boss.
BOSS BOTTLED INFINITE stelesňuje potrebu "muža dneška" zjednotiť sa so svojím vnútrom. Osviežujúca a zároveň hlboká vôňa, ktorá ho inšpiruje venovať sa svojim vášňam a vytvárať si trvalé spomienky. Vôňa sa otvára sviežim, iskrivým vrchným tónom mandarínky a jablka, jemne ochuteným nádychom škorice a šalvie. Mužné srdce kombinuje teplé, aromatické tóny pačuli, rozmarínu a levandule. Svieži nádych olivového dreva v kombinácii so santalovým drevom vytvára jemný, hlboký základ, ktorý sa harmonicky rozvoniava na pokožke.
Bottled Infinite je drevitá aromatická vôňa pre mužov. Vrchné tóny tejto vône sú jablko, škorica, šalvia a mandarínka. Srdcové tóny sú levanduľa, rozmarín a pačuli. Základné tóny sú santalové drevo a olivovník. Táto vôňa bola vydaná v roku 2019.
Hugo Boss Bottled Infinite Edp Spray DUITSLAND karton @ 1 fles x 200 ml
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614228220880
- Číslo od výrobcu
- 171695
- Rozmery
- 200 ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614228220880
- Číslo od výrobcu
- 171695
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
399,50 €/1l
41,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
264,10 €/1l
52,82 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Bottled čistý parfém pre mužov 200 ml
454,45 €/1l
90,89 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
38,06 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hugo Boss - The Collection Confident Oud EDP 100ml
805,20 €/1l
80,52 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hugo Boss Parfum vo fľaši 100 ml
575,60 €/1l
57,56 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Abercrombie & Fitch Authentic Night Man toaletná voda pre mužov 100 ml
413,20 €/1l
41,32 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss Bottled - Parfumovaná voda 100ml
712,80 €/1l
71,28 €
Predajca: Parfumtoi

Joyor Y8-S, Kolobežka, Čierna, 20 km/h, 120 kg, 2 koleso/kolesá, Hliník
616,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
316,19 €/1l
33,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

RASASI FS249004, Muži, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Frézia, Ruže, Listy paradajok, Cédrové drevo, Jazmín, Ruže, Santalové drevo
217,78 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEADZM 360° otočné relaxačné kreslo, televízne kreslo s funkciou ohrevu, vibráciami a masážou, s manuálne nastaviteľnou opierkou, televízne kreslo s možnosťou polohovania, farba: tmavosivá
309,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Armani - Stronger With You Absolutely EDP 100ml
875,80 €/1l
87,58 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Intenso, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
329,65 €/1l
65,93 €
Predajca: BRASTYGroup

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
452,00 €/1l
45,20 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa
423,10 €/1l
87,99 €
-3,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,62 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce Gabbana - The One for Men Eau de Parfum EDP 150ml
529,13 €/1l
79,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to originál
Objem 0,05 l
Takže po dôkladnom preskúmaní všetkých vlastností vrátane testu vône je to originál. Nádherne vonia a vydrží prekvapivo dlho. Vonkajší obal vrátane 10 % zľavy na ďalší nákup je dôkazom profesionálneho marketingu.
Hodnotenie z 4. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Objem 0,2 l
Rýchle dodanie, bezpečne zabalené, veľmi dobrá, dlhotrvajúca vôňa.
Hodnotenie z 9. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko 100%.tig opäť rád.
Objem 0,2 l
Presne tak, ako by to malo byť.
Hodnotenie z 7. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hogo Boss
Objem 0,2 l
To je naozaj perfektné
Hodnotenie z 5. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,2 l
Všetko podľa očakávania
Hodnotenie z 30. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l