Súprava znížených pružín H&R 25 mmSúpravy športových pružín
so znížením 25 mm sú ideálnym riešením, ak chcete optimalizovať ovládanie svojho vozidla a dosiahnuť športový vzhľad pri zachovaní štandardného jazdného komfortu. V kombinácii so štandardnými alebo dodatočne namontovanými tlmičmi tieto športové pružiny s práškovou povrchovou ochranou poskytujú optimalizovanú jazdnú dynamiku s lineárnou alebo progresívnou charakteristikou pruženia znížením ťažiska vozidla.
| Výrobca: | H&R |
|---|
| Výrobca: H&R, s.r.o: | 28755-3 |
|---|
| Konštrukcia: | Podvozok |
|---|
| Typ schválenia: | Všeobecné prevádzkové povolenie (ABE) |
|---|
| Zníženie: | stupeň zníženia: 25 mm |
|---|
| Náprava: 1: | Predná náprava, zadná náprava |
|---|
| Strana inštalácie: | pravá, ľavá |
|---|
| Rozsah dodávky: | dodávka: 4 znižujúce pružiny |
|---|
| Obsahuje: | 28755VA3; 28755HA1 |
|---|
| Typ: | Súprava pružín |
|---|
| Systém: | Súprava pružín |
|---|
| Farba: | H&R Blue |
|---|
| Pozn: | vrátane adapt. Regulácia podvozku/adaptívne tlmiče; |
|---|
VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TSI 4motion s výkonom 132 KW (180 k) pri 1984 ccm (2016 - 2024)(0603/BGM, 0603/BGN, 0603/BZD, 0603/BZE)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecnou homologáciou; Homologácia typu: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TDI 4motion s výkonom 110 KW (150 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2020)(0603/BZH, 0603/BZI)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecnou homologáciou; Homologácia typu: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TDI 4motion s výkonom 140 KW (190 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2020)(0603/BZJ, 0603/BZK, 0603/CDF, 0603/CDG)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecnou homologáciou; Homologácia typu: s osvedčením]Seat Ateca KH7, KHP 2.0 TDi 4Drive s výkonom 110 KW (150 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2024)(7593/AMM)
[Výbava vozidla: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Výbava vozidla: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným schválením typu; Typ schválenia: s osvedčením]Seat Ateca KH7, KHP 2.0 TDi 4Drive s výkonom 140 KW (190 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2024)(7593/AMR)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Zníženie: 30 mm; Schválenie typu: so všeobecným schválením typu; Schválenie typu: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TDI 4motion s výkonom 176 KW (240 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2020)(0603/BZP, 0603/BZZ, 0603/CDD, 0603/CDE)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecnou homologáciou; Homologácia typu: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 1.4 TSI 4motion s výkonom 110 KW (150 k) pri 1395 cm3 (2016 - 2018)(0603/BZB, 0603/BZC)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecným typovým schválením; Homologácia typu: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TSI 4motion s výkonom 162 KW (220 k) pri 1984 cm3 (2016 - 2024)(0603/BZN, 0603/BZO)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecným typovým schválením; Homologácia typu: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TSI 4x4 s výkonom 132 KW (180 k) pri 1984 cm3 (2016 - 2024)(8004/ARR, 8004/ARZ)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Len pre 5 miest.; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným typovým schválením; Typ schválenia: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TDi 4x4 s výkonom 110 KW (150 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2024)(8004/ARU, 8004/ARW, 8004/ASA, 8004/ASB)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Len pre 5 miest.; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným typovým schválením; Typ schválenia: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TDi 4x4 s výkonom 140 KW (190 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2024)(8004/ARV, 8004/ARX, 8004/ASC, 8004/ASD)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Len pre 5 miest.; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným typovým schválením; Typ schválenia: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TDi s výkonom 110 KW (150 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2024)(8004/ART, 8004/ASI)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Len pre 5 miest.; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným typovým schválením; Typ schválenia: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TDI 4motion s výkonom 105 KW (143 k) pri 1968 ccm (2016 - 2020)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecným typovým schválením; Homologácia typu: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TDI 4motion s výkonom 130 KW (177 k) pri 1968 cm3 (2016 - 2020)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecným typovým schválením; Homologácia typu: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 RS BiTDi 4x4 s výkonom 176 KW (239 k) pri 1968 cm3 (2018 - 2024)(8004/ATV, 8004/ATW)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Len pre 5 miest.; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným typovým schválením; Typ schválenia: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TSI 4motion s výkonom 169 KW (230 k) pri 1984 ccm (2018 - 2020)(0603/CIT, 0603/CIV)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecným typovým schválením; Homologácia typu: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TSI 4x4 s výkonom 140 KW (190 k) pri 1984 cm3 (2019 - 2024)(8004/ATO)
[Odpruženie: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Odpruženie: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Len pre 5 miest.; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným typovým schválením; Typ schválenia: s osvedčením]VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TSI 4motion so 140 KW (190 PS) pri 1984 ccm (2018 - 2024)(0603/CIS, 0603/CIU)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Typ schválenia: so všeobecným schválením typu; Typ schválenia: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TDi 4x4 s výkonom 130 KW (177 k) pri 1968 cm3 (2017 - 2024)VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TDI 4motion s výkonom 147 KW (200 k) pri 1968 cm3 (2020 - 2024)(0603/CLD, 0603/CLE)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecnou homologáciou; Homologácia typu: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TDi 4x4 s výkonom 147 KW (200 k) pri 1968 cm3 (2020 - 2024)(8004/AVV, 8004/AVW)VW Tiguan AD1, AX1 2.0 TSI 4motion s výkonom 180 KW (245 k) pri 1984 cm3 (2021 - 2024)(0603/CNF, 0603/CNG)
[Zmena typu vozidla z M1G na M1.podvozok: pre vozidlá s elektrickým ovládaním tlmičov; Podvozok: pre vozidlá so športovým odpružením; Podvozok: pre vozidlá bez elektrického ovládania tlmičov; Podvozok: pre vozidlá bez športového odpruženia; Výbava vozidla: pre vozidlá s odpružením DCC; Výbava vozidla: pre vozidlá bez odpruženia DCC; Zníženie: 30 mm; Homologácia typu: so všeobecným typovým schválením; Homologácia typu: s osvedčením]Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 RS 4x4 so 180 KW (245 k) pri 1984 cm3 (2021 - 2024)(8004/AXG, 8004/AXH)Škoda Kodiaq NS6, NS7, NV7 2.0 TDi s 85 KW (116 k) pri 1968 cm3 (2018 - 2024)(8004/ARS)
Súprava športových pružín H&R
Súpravy športových pružín H&R sú ideálnym riešením, ak chcete optimalizovať ovládateľnosť vášho vozidla a dosiahnuť športový vzhľad pri zachovaní štandardného jazdného komfortu. Vyhodnotený systém pružín maximalizuje ovládateľnosť vášho vozidla a zabezpečuje športový vzhľad. Možno ich kombinovať so štandardnými a takmer všetkými komerčne dostupnými športovými tlmičmi, súpravy športových pružín H&R ponúkajú cenovo výhodnú, ale kvalitnú možnosť pre zažitie športového charakteru. Pružiny sú charakteristické progresívnou charakteristikou pruženia.
Vhodné pre nasledujúce vozidlá:Vozidlo: Seat Ateca typ 5FP, len 4WD diesel, bez adaptívneho odpruženia/ okrem adaptívneho odpruženia, bez športového odpruženia/ okrem športového odpruženia, *s ABE Rok výroby: 2016> Zníženie VA / HA až o cca mm: 25-30 Schválenie: S ABE (bez registrácie, nie je potrebná registrácia) Poznámky:
Vozidlo: Škoda Kodiaq typ NS, 2WD + 4WD, len 2,0 l TDI 5-miestny vrátane adaptívneho odpruženia, *s ABE Rok výroby: 2017> Zníženie VA / HA do cca mm: 30 Schválenie: S ABE (bez registrácie, nie je potrebná registrácia) Poznámky:
Vozidlo: Škoda Kodiaq typ NS, 4WD, nur/ only 2.0l TSI 5-Sitzer / 5-sedadlový vrátane adaptívneho odpruženia, *s ABE Rok výroby: 2017> Zníženie VA / HA do cca mm: 30 Schválenie: S ABE (bez registrácie, nie je potrebná registrácia) Poznámky:
Vozidlo: Škoda Kodiaq RS typ NS, 4WD, 5-miestny vrátane adaptívneho odpruženia, *s ABE Rok výroby: 2017> Zníženie VA / HA do cca mm: 30 Schválenie: S ABE (bez registrácie, nie je potrebná registrácia) Poznámky:
Vehicle: VW Tiguan type 5N (AD1), 4WD, model 2016, incl. adaptive suspension, incl. OE sport suspension, *with ABE Year of construction: 2016> Lowering VA / HA up to approx.
mm: 30 Schválenie: S ABE (bez registrácie, nie je potrebná registrácia) Poznámky: 12) Pre vozidlá s továrensky nastaveným znížením, napr. BMW M-Technik, MB Sport-Line suspension, Audi sport suspension atď,
sa dosiahne len nižšie zníženie, pretože tieto vozidlá sú už nižšie "z výroby". Číslo položky: 28755-3