5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks5,38 €/1l
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack34,25 €/1l
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml6,39 €/1l
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml3,53 €/1l
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Unser Original Tomato Ketchup 500ml
7,68 €/1l
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's jemný kečup z dozretých paradajok, 485 g
40,37 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
8,71 €/1l
14,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
13,49 €/1l
10,79 €
Predajca: somnia24

Zeisner Curry Ketchup 800ml fľaša
16,47 €/1l
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Homann Rajčinový kečup 875ml
6,81 €/1l
5,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BEZLEPKOVÝKEČUP 500 ml - ZWERGENWIESE
6,22 €/1l
3,11 €
Predajca: taleoo

Hela Tomato Ketchup ovocný originál z vyzretých paradajok 300ml
11,77 €/1l
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

neutral 4865013007 TOMATO KETCHUP 120x 20,0 ml, 1 St.
15,32 €/1kg
36,77 €
Predajca: somnia24

Hela korenie kečup kari mierne štipľavý a pikantný 300ml
8,10 €/1l
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JEMNÝ BEZLEPKOVÝKEČUP 500 ml - BYODO
7,88 €/1l
3,94 €
Predajca: taleoo

Roleski Ketchup Premium Bez Cukru 425 g
6,12 €/1kg
2,89 €
Predajca: BRAT_PL

BioKids Kečup paradajkový, 6 balení (6x 500 ml)
12,57 €/1l
37,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kečup Hellmann's s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
Kečup Hellmann's Tomato zaujme profesionálnych kuchárov svojou jedinečnou chuťou. Rajčinový kečup získava svoju typickú ovocnú chuť z udržateľne pestovaných paradajok .
Obrátená fľaša umožňuje čisté dávkovanie a paradajkový kečup možno použiť až do poslednej kvapky. Paradajkový kečup Hellmann's je jednoduchý, čistý a všestranný. Kečup sa výborne hodí k hamburgerom alebo hranolčekom. Vďaka svojej ovocnej paradajkovej chuti ho možno použiť aj na zjemnenie jedál, ako je napríklad tatarák z hovädzieho mäsa, alebo na marinády na mäsové pokrmy, či dokonca na vegetariánske jedlá, ako je napríklad arašidovo-pomarančový cuketový šalát.
- vegánsky, bez tuku, bez lepku, bez deklarovateľných prísad, bez deklarovateľných alergénov
- Z udržateľného pestovania, ďalšie informácie na našej domovskej stránke UFS.com.
- Recept neobsahuje žiadne zložky obsahujúce lepok v súlade s nariadením EÚ č. 1169/2011 (príloha II). Nie je možné vylúčiť technologicky nevyhnutné stopy.
- o.d.Z.: Bez prídavných látok zvýrazňujúcich chuť a vôňu, farbív a konzervačných látok, siričitanových zlúčenín, antioxidantov a sladidiel s účinkom v pripravovanom konečnom výrobku, t. j. v Nemecku: bez povinnosti deklarácie na jedálnom lístku.
- o.d.A.: Receptúra neobsahuje žiadne deklarovateľné zložky s alergénnym potenciálom podľa nariadenia EÚ č. 1169/2011 (príloha II).
Foodservice divízia spoločnosti Unilever Deutschland GmbH
Am Strandkai 1
DE-20457 Hamburg
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste chránenom pred teplom
- Objem
- 0.43 l
- Zloženie
- 72% paradajkový pretlak¹, cukor, ocot brandy / vínny ocot, kuchynská soľ, prírodné arómy. ¹ z udržateľného pestovania
- Výživové údaje
- Energia kj 399 kj Energia kcal 94 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 21GRM Sacharidy, z toho cukor 20GRM Bielkoviny 1,4GRM Soľ 1,9GRM
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Obchodný názov
- Hellmann's s ovocnou a paradajkovou príchuťou - kečup, 430 ml
- Výrobca
- Unilever Deutschland
- Číslo od výrobcu
- 19304
- EAN kód
- 8712100839023
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste chránenom pred teplom
- Objem
- 0.43 l
- Zloženie
- 72% paradajkový pretlak¹, cukor, ocot brandy / vínny ocot, kuchynská soľ, prírodné arómy. ¹ z udržateľného pestovania
- Výživové údaje
- Energia kj 399 kj Energia kcal 94 kcal Tuky 0,5GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 21GRM Sacharidy, z toho cukor 20GRM Bielkoviny 1,4GRM Soľ 1,9GRM
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHKnorrstraße 1, 74074 Heilbronn
- Obchodný názov
- Hellmann's s ovocnou a paradajkovou príchuťou - kečup, 430 ml
- Výrobca
- Unilever Deutschland
- Číslo od výrobcu
- 19304
- EAN kód
- 8712100839023
Hodí sa k tomu

Hellmanns žltá horčica stredne horúca uzatvárateľná 250 ml
9,28 €/1l
2,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy šalátová majonéza krémová s čistým slnečnicovým olejom 250ml
9,52 €/1l
2,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

KuchenMeister mini muffiny mramorová piškóta s nízkotučným kakaom 255g
13,92 €/1kg
3,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Juskys Racing kancelárska stolička Montreal (zelená) - herná stolička ergonomická, výškovo nastaviteľná a čalúnená, do 120 kg - kancelárska stolička otočná
92,09 €
Predajca: Kokiska

Barilla Penne Rigate bezlepkové cestoviny 400 g
11,02 €/1kg
6,14 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Brinkers La Vida Vegan Organic Nut Nougat Cream Spread 270g
20,63 €/1kg
5,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Fripa 1030808 Toaletný papier Select - 3-vrstvový, TAE, reliéfny, jasne biely, 8 roliek po 180 listoch
21,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pán Brownie Galaktické koláčiky s čokoládovou šošovicou jednotlivo balené 200g
24,10 €/1kg
5,14 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Bonduelle Goldmais Original chrumkavé a čerstvé 150g 6-pack
13,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
32,40 €/1l
11,34 €
Predajca: somnia24

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Koženkový organizér na zošity A6, organizér na rozpočet, organizér na rozpočet, plánovač rozpočtu, obal na zošity, voľný zošit, organizér na peniaze, bankovky, čierny
22,59 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,58 €
Predajca: odsellingaaa

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
22,21 €/1kg
8,44 €
Predajca: LAVONIO

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice 500g balenie 3
4,28 €/1kg
6,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Steakhouse Sauce New York Style pikante BBQ Sauce 300ml
17,50 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chrumky s jemne pikantnou príchuťou 40g
201,50 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
išiel dobre, rád opäť, veľká vďaka
išlo to dobre, s radosťou ešte raz, veľká vďaka
Hodnotenie z 6. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hellmanns ako vždy super
Hellmanns ako vždy super
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875 ml balenie 12 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
153,07 €
-22,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
130,92 €
Predajca: AllYouNeed
12,47 €/1l

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,06 €/1l

Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,39 €/1l

Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,53 €/1l

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l

Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l

Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1l

HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,49 €/1l

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 12 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
44,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l

Lúpané paradajky400 g Manfuso
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,97 €/1kg

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,72 €/1l

Homann kečup s kari korením



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,78 €/1l

Hela kečup s kari korením jemný sladko pikantný tón 800 ml 6 balení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
22,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l

Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
21,57 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
19,61 €/1kg

Hellmann's jemný kečup z dozretých paradajok, 485 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
40,37 €/1kg

Tabasco Scorpio Sauce 60ml - Mc Ilhenny C.O..



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 800ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,39 €/1l

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,20 €/1l

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(25)Počet hodnotení: 25
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 300ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l