4,8



Na základe 5 hodnotení
Už len 4 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 760,50 €/1l
176,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kajal Sawlaj EDP 100 ml UNISEX1 481,00 €/1l
148,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
823,00 €/1l
82,30 €
Predajca: PerfumTraders

Zarkoperfume Purple Molecule 070.07 Woda perfumowana, 100ml
803,40 €/1l
80,34 €
Predajca: Denpoli-Venda

ZarkoPerfume INCEPTION EDP 100 ml UNISEX
969,60 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

ZarkoPerfume Ménage À Trois EDP 100 ml UNISEX
802,50 €/1l
82,83 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 Woda perfumowana, 100 ml
795,00 €/1l
79,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume Oud-Couture EDP 100 ml UNISEX
856,50 €/1l
85,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume The Lawyer parfémovaná voda unisex 100 ml
876,00 €/1l
87,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zarkoperfume Molecule C-19 The Beach Woda parfumowana, 100 ml
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Zarkoperfume Sending Love Eau de Parfum 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZarkoPerfume BUDDHA-WOOD EDP 100 ml UNISEX
885,90 €/1l
88,59 €
Predajca: PerfumTraders

ZARKOPERFUME Dreamer
807,90 €/1l
80,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zarkoperfume Cloud Collection No.1 Woda perfumowana, 100 ml
1 635,90 €/1l
163,59 €
Predajca: PerfumTraders

ZarkoPerfume Cloud Collection No.2 EDP 100 ml UNISEX
1 510,30 €/1l
151,03 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
1 772,80 €/1l
177,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff " V " Wardasina EDP 50 ml UNISEX
3 111,40 €/1l
155,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Anfar Masar parfémovaná voda unisex 200 ml
186,80 €/1l
37,36 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
UNISEX Eau de Parfum
granátové jablko, biele kvety
zelené tóny, čaj, morská voda
pižmo, drevité tóny
ZARKOPERFUME e'L parfumovaná voda v spreji. Vôňa pre ženu, ktorá vie, čo chce, a miluje . Parfém obsahuje granátové jablko a nádych zeleného čaju. Parfém e'L stelesňuje severský životný štýl a má jemnú, sviežu a zmyselnú vôňu. Charakter vône e'L sa rozvíja na pokožke a môže sa líšiť od človeka k človeku. Nóty vône: Zloženie: granátové jablko, biele kvety, zelené tóny, zelený čaj, ozónové tóny, biele pižmo, drevité tóny.
[b]Smer vône:[/b] ovocná[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] granátové jablko, biele kvety[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] zelené tóny, zelený čaj, ozónové tóny [br][br][b]Základné tóny:[/b] biele pižmo, svetlé dreviny[br][br][br]E'L je vôňa, ktorá kombinuje ovocné tóny granátového jablka so zeleným čajom. Kompozícia, ktorá úplne splynie s pokožkou, je individuálnym rozšírením vlastnej osobnosti. Typicky severská zmes: zdržanlivá a svieža.[br][br]Všetky vône Zarko neobsahujú určité zložky, ktorých bezpečnosť nebola úplne objasnená, sú vegánske a používajú recyklované obaly.
Zarko E'L Edp Spray
Zarko EL Edp Spray ZP-038 DENEMARKEN kartón @ 1 ks x 100 ml
- Hmotnosť
- 0.13 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- alkohol, parfum, voda (voda) , Farba vône sa môže meniť v dôsledku prírodných zložiek
- Výrobca
- Zarkoperfume
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 5712598000038
- Číslo od výrobcu
- 172962
- Hmotnosť
- 0.13 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- alkohol, parfum, voda (voda) , Farba vône sa môže meniť v dôsledku prírodných zložiek
- Výrobca
- Zarkoperfume
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 5712598000038
- Číslo od výrobcu
- 172962
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Zarkoperfume Pink Molecule 090.09 Woda perfumowana, 100 ml
795,00 €/1l
79,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
823,00 €/1l
82,30 €
Predajca: PerfumTraders

ZarkoPerfume INCEPTION EDP 100 ml UNISEX
969,60 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

ZarkoPerfume Ménage À Trois EDP 100 ml UNISEX
802,50 €/1l
82,83 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Purple Molecule 070.07 Woda perfumowana, 100ml
803,40 €/1l
80,34 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Sisley Soir de Lune, Ženy, 100 ml, Sprej
1 661,80 €/1l
166,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès H24 - toaletná voda pre mužov 100 ml
598,60 €/1l
59,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

ZarkoPerfume OUD'ISH EDP 100 ml UNISEX
903,90 €/1l
90,39 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley Eau du Soir, Ženy, 100 ml, Jantár, Pačuli, Sprej
2 310,30 €/1l
231,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

ZarkoPerfume MOLéCULE No. 8 EDP 100 ml UNISEX
794,90 €/1l
79,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZarkoPerfume QUANTUM MOLéCULE EDP 100 ml UNISEX
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

ZarkoPerfume Oud-Couture EDP 100 ml UNISEX
856,50 €/1l
85,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Iso E Super, Sprej, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
1 534,30 €/1l
153,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Zarkoperfume The Lawyer parfémovaná voda unisex 100 ml
876,00 €/1l
87,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zarkoperfume Molecule C-19 The Beach Woda parfumowana, 100 ml
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Zarkoperfume Sending Love Eau de Parfum 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZarkoPerfume Cloud Collection No.3 EDP 100 ml W
1 548,80 €/1l
154,88 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy skvelé
Túto vôňu milujem. Je svieža a výnimočná
Hodnotenie z 2. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l