5,0



Na základe 23 hodnotení
Dolce&Gabbana Dolce Peony, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
52,22 €
696,27 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín1 717,00 €/1l
51,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Dolce Peony Edp Spray796,27 €/1l
59,72 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 977,60 €/1l
98,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana The Only One 2, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 155,50 €/1l
115,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana Dolce Peony, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 382,00 €/1l
69,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 290,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
559,70 €/1l
55,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 115,00 €/1l
55,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce & Gabbana Dolce Peony Edp Spray
976,00 €/1l
48,80 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce Gabbana - The Only One EDP Intense 30ml
1 772,67 €/1l
53,18 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray
1 328,00 €/1l
66,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
1 120,20 €/1l
56,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Dolce, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
815,73 €/1l
61,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One, Ženy, 75 ml, Bergamot,Mandarin,Peach (fruit), Lily, Jantár, Pižmo, Vanilka, Amber,Musk,Vanilla
994,27 €/1l
74,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana Dolce Shine, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
801,47 €/1l
61,62 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
946,60 €/1l
47,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Ženy, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 233,60 €/1l
30,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Základné tóny: amboxan, med, mirabelka, pačuli
- Srdcové tóny: bulharská ruža, frézia, pivonka
- Vrchné tóny: bergamot, cyklámen, hruška, ružové korenie
- Typ: parfumovaná voda
- Určenie: Pre ženy
- Objem: 75 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 75 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Dolce Peony Dolce & Gabbana (75 ml ) a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Dolce & Gabbana!
- Objem: 75 ml
- Typ: Dámska toaletná voda s objemom 1,5 l:
- Séria: EDP (parfumovaná voda)
- Odparovač
- Názov parfému: Dolce Peony
Dolce Gabbana - Dolce Peony EDP 75ml Standard package. For women.
Dolce Peony je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône tvoria bergamot, hruška, ružové korenie a cyklámen. Srdcové tóny tvoria pivonka, bulharská ruža a frézia. Základné tóny sú med, ambroxan, pačuli a mirabelka slivka. Použitie: Pri striekaní držte fľaštičku parfumu vo vzdialenosti 10-15 cm. Nastriekajte za uši, na zápästie alebo na krk. Stačí niekoľko streknutí. Buďte opatrní pri striekaní na oblečenie, pretože to môže spôsobiť škvrny.
Dolce & Gabbana Dolce Peony Parfumovaná voda 75 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3423478642058
- Číslo od výrobcu
- 86420500000
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3423478642058
- Číslo od výrobcu
- 86420500000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce&Gabbana Dolce Peony, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 382,00 €/1l
69,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
1 506,33 €/1l
45,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Pohodlná vyhrievaná podložka pod sedadlo čierna 12V vyhrievaná podložka pod sedadlo
100,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
1 115,00 €/1l
55,75 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Žehliaca doska Laurastar Plusboard, 42 cm x 125 cm, 100% bavlna, vhodná pre parné žehliace stanice, nastaviteľná výška, integrované kolieska, 9 kg
159,85 €
Predajca: BalticVaris_DE

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Dolce&Gabbana The Only One, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
761,50 €/1l
76,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Braun ThermoScan 3, Kontaktný, Biela, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
36,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Analytická váha, presná váha 200 g / 0,01 g, digitálna váha, váha s LCD displejom, váha na zlato, mincovňa, gramová váha, funkcia tarovania, 7 jednotiek. Retoo
9,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Dolce Shine, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
801,47 €/1l
61,62 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

3x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G ochrana displeja 9H pancierová fólia
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
55,46 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčané stránky
Objem 0,075 l
Najlepší pomer ceny a kvality, napriek dobrým ponukám iných dodávateľov.vôňa mega, odporúčam, svieža kvetinová vôňa. Dodanie rýchle.
Hodnotenie z 26. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originálny produkt za skvelú cenu!
Objem 0,075 l
Originálna, pretože túto vôňu nosím už 3 roky. skvelá vôňa na jar a leto! Tu sa vám bude snívať o kvetinových lúkach a tropických nociach! Špičkové služby
Hodnotenie z 24. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Znova a znova s potešením
Objem 0,05 l
Rýchle dodanie, parfum podľa objednávky, veľmi dobre zabalený
Hodnotenie z 11. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 0,05 l
Je jednoducho WOW. Najlepšia vôňa. Najlepšia cena. Rýchle dodanie
Hodnotenie z 16. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie - ďakujem veľmi pekne.
Objem 0,05 l
Už poznám parfum....preto opakujem nákup
Hodnotenie z 10. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastická vôňa
Objem 0,075 l
...veľmi sa mi páči
Hodnotenie z 1. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko...
Objem 0,075 l
... skvelé! Ďakujem!
Hodnotenie z 10. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a priaznivé
Objem 0,05 l
Veľmi dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l