5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g72,74 €/1kg
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
25G Fisherm.friend Malina O.zucker56,55 €/1kg
33,93 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Pražený cícer so sezamom a medovou príchuťou 500g0,02 €/1kg
8,99 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
JISLE S ČUČORNÍKOU PRÍCHUŤOU BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 40 g - CELIKO0,02 €/1kg
0,66 €
Predajca: superbrandshop

HELLMA Mandeln in weiáer Schokolade, im Karton
52,22 €/1kg
45,12 €
Predajca: somnia24

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
6,65 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zott želé s príchuťou pomaranča 175 g
4,40 €/1kg
0,88 €
Predajca: Megasam24PL

Küfa Goldnüsse karamelové cukríky s čokoládovou krémovou náplňou 175g
15,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LINDOR pralinky Mliečna čokoláda 1000g
60,67 €/1kg
60,67 €
Predajca: LAVONIO

Lindt Lindor Pralinky Mliečna čokoláda 200 g
31,17 €/1kg
9,11 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,17 €
Predajca: Megasam24PL

Lieskovoorieškové oblátky 175g
18,41 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Hellma 70000175 Čokoláda Krispy Milk Chocolate
81,37 €/1kg
32,55 €
Predajca: somnia24

Ricola o.Z.Beutel Zázvor Pomaranč Mäta Cukríky 75 g
33,60 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Roshen farebné cukríky mix tvrdý karamel s ovocnou náplňou 1000g
7,60 €/1kg
7,60 €
Predajca: LAVONIO

Lindt THINS mliečna čokoláda s pomarančovou príchuťou 125g
158,24 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Open Food 5901588057170, Late pralines cont peste flavourings met wartość społycia de preciętnej oby dole (8400 k/2 000..., 478 kcal, 60 g, 22 g, 11 g, 4,5 g
34,62 €/1kg
11,77 €
Predajca: Katomix

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
8,25 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LINDOR pralinky Mliečna čokoláda 337g
39,45 €/1kg
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lindt

Böhme ovocné karamelky kyslé 250g
8,76 €/1kg
2,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Cukierki Bajeczny Czekoladowe 240 g
23,54 €/1kg
7,31 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,65 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Fudge Mix Vanilka Cappuccino Lekvár Čokoláda Nugát 1000g
Fudge Mix Vanilla Cappuccino Liquorice Chocolate Nougat 1000g ponúka veľkorysý výber krémových fondánových príchutí od hladkej vanilky a aromatického cappuccina až po intenzívnu sladkú dužinu a jemný čokoládový nugát Mix pôžitkov pre všetkých, ktorí milujú rozmanitosť
Prečo je zmes fondánov potešením
Pestrá zmes Fudge Mix kombinuje niekoľko príchutí v jemnej krémovej konzistencii Každé sústo prináša novú chuť a robí z tejto zmesi špeciálnu pochúťku pre rodinných hostí a milovníkov fondánu
Podrobné informácie o zmesi Fudge
Krémový vanilkový fondán
Krém s príchuťou kapučína
Intenzívny sladkovodný fondán
Jemný čokoládový nugátový fondán
Veľké 1000g balenie ideálne na spoločné používanie
Lahodná prémiová kvalita
Pre koho je táto zmes fondánu ideálna
Pre milovníkov rôznych chutí
Pre znalcov, ktorí ocenia rozmanitosť a nové kombinácie
Na rodinné oslavy alebo sladké bufety
Ako darček pre priateľov, kolegov alebo zákazníkov
Najlepšie použitie
Ako sladké občerstvenie na každodenné použitie
Ako doplnok ku káve, čaju alebo dezertu
Ako všestranný darček na výnimočné chvíle
Fudge Mix vanilka kapučíno sladké drievko čokoládový nugát 1000 g teraz
Vychutnajte si bohatú zmes krémových príchutí fondánu Vyskúšajte teraz a vychutnajte si čistú rozmanitosť
Mega Paradies GmbHAm Frauwald 1265510 [email protected]
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Vanilka: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, sladené kondenzované MLIEKO, hydrogenovaný palmojadrový olej, maslo, zahustená smotana, emulgátor: SÓJA, lecitín, aróma, soľ, výrobok obsahuje: MLIEKO, SÓJA. Rumový sultán: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, sladené kondenzované MLIEKO, hydrogenovaný palmojadrový olej, kakao, maslo, zahustená smotana, rum, emulgátor: SÓJA, lecitín, aróma, soľ. Cappuccino: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, hydrogenované rastlinné tuky, sušené odstredené MLIEKO, soľ, prírodná aróma, prírodná kávová aróma, emulgátor (lecitín SOYA), aróma. Čokoláda: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, sladené kondenzované MLIEKO, hydrogenovaný palmojadrový olej, kakao, maslo, zahustený KRÉM, emulgátor: SOYA, lecitín, aróma, soľ, výrobok obsahuje: MLIEKO, SÓJA. Môže obsahovať stopy ORECHOV. Mandľový nugát: Zloženie: Cukor, glukózový sirup, MANDLE (15 %), rastlinný tuk (palmový, kokosový), voda, prášok z vaječného bielka, prírodné arómy.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1758,00 kj 418,00 kcal Sacharidy 75,00 g z toho: cukor 64,30 g Bielkoviny 1,30 g Tuky 12,90 g z toho: nasýtené mastné kyseliny 6,60 g Soľ 0,30 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Mega Paradies GmbH
- Obchodný názov
- Jemné mäkké karamelky
- Výrobca
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo od výrobcu
- 0123_6125
- EAN kód
- 4260632114537
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Vanilka: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, sladené kondenzované MLIEKO, hydrogenovaný palmojadrový olej, maslo, zahustená smotana, emulgátor: SÓJA, lecitín, aróma, soľ, výrobok obsahuje: MLIEKO, SÓJA. Rumový sultán: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, sladené kondenzované MLIEKO, hydrogenovaný palmojadrový olej, kakao, maslo, zahustená smotana, rum, emulgátor: SÓJA, lecitín, aróma, soľ. Cappuccino: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, hydrogenované rastlinné tuky, sušené odstredené MLIEKO, soľ, prírodná aróma, prírodná kávová aróma, emulgátor (lecitín SOYA), aróma. Čokoláda: Zloženie: Glukózový sirup, cukor, sladené kondenzované MLIEKO, hydrogenovaný palmojadrový olej, kakao, maslo, zahustený KRÉM, emulgátor: SOYA, lecitín, aróma, soľ, výrobok obsahuje: MLIEKO, SÓJA. Môže obsahovať stopy ORECHOV. Mandľový nugát: Zloženie: Cukor, glukózový sirup, MANDLE (15 %), rastlinný tuk (palmový, kokosový), voda, prášok z vaječného bielka, prírodné arómy.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 1758,00 kj 418,00 kcal Sacharidy 75,00 g z toho: cukor 64,30 g Bielkoviny 1,30 g Tuky 12,90 g z toho: nasýtené mastné kyseliny 6,60 g Soľ 0,30 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Mega Paradies GmbH
- Obchodný názov
- Jemné mäkké karamelky
- Výrobca
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo od výrobcu
- 0123_6125
- EAN kód
- 4260632114537
Hodí sa k tomu

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Penový cukor 150 ks.
19,26 €
Predajca: somnia24

Pepsi sirup bez cukru s príchuťou čerešní, 440 mlJednorazový obal
21,98 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fudge Mix Vanille Cappuccino Limoncello Schokolade Nugát 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Old English Toffee Čokoládové mäkké karamelové cukrovinky 1000g
11,83 €/1kg
11,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

M and M Arašidové oriešky v mliečnej čokoláde s cukrovou polevou 400g
31,30 €/1kg
12,52 €
Predajca: Pantry_Intl

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
37,55 €/1kg
7,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lonka Fudge Vanilla 2000g
14,29 €/1kg
28,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Haribo 139610008 Liekopisné výrobky - Cukrárenské tyčinky, 150 kusov
20,97 €
Predajca: somnia24
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Haribo Liquorice Parade mix so sladkým drievkom a dražé 175g
12,17 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Fudge Old English Toffee Vanilkové jemné karamelové cukrovinky 175g
15,09 €/1kg
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Veľké balenie Knoppers 375g
30,75 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Haribo Colour Rado klasika medzi zmesami Haribo 3000g
25,45 €/1kg
76,35 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Johnny Doodle - Vanilkový fondán - 1kg
23,10 €/1kg
23,10 €
Predajca: Pantry_Intl

Váza CYLI valcovitá ručne vyrobené sklo d9x15cm MOM 12ks
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 ks, 825 g
30,74 €/1kg
25,36 €
Predajca: LAVONIO

Lonka Nougat s mandľami 1,5 kg
21,99 €/1kg
32,98 €
Predajca: Pantry_Intl

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

St. Dalfour ovocná nátierka jahodová nátierka džem 280g
13,70 €/1kg
3,89 €
Predajca: artbook-service

Red Band školská krieda lahodne obalené sladké drievko 175g
9,49 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Alster Lolly Lollipop s príchuťou sladkého drievka 100 ks 1800g
11,61 €/1kg
21,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salmiakové pastilky s cukrovou polevou 1000g
12,65 €/1kg
12,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
20,35 €
Predajca: somnia24

Red Band sladké drievko zmes aromatická a ovocná 450g
7,29 €/1kg
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg