4,9



Na základe 47 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ČIERNA RYŽA CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA11,05 €/1kg
11,05 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Ryža na rizoto Scotti Arborio z dlhozrnnej ryže najvyššej kvality 1000g10,73 €/1kg
10,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bens Original Basmati ryža 10 minút praktické vrecko na varenie 500g10,42 €/1kg
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hnedá ryža 1kg (2x500g)3,06 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Tilda Pure Original Basmati ryža 10 kg Basmati ryža s dlhými zrnami
5,00 €/1kg
49,99 €
Predajca: orientbazar24

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

ROYAL TIGER Jasmínová voňavá ryža 1kg | Jasmínová ryža, celá | Jasmínová ryža AAA
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: orientbazar24

Laila Basmati ryža Golden Sella 5000gr
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix

Daawat - Dlhozrnná ryža basmati 5 kg
4,10 €/1kg
24,99 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: orientbazar24

Pamir - Darbari Basmati ryža 5000gr
4,80 €/1kg
23,99 €
Predajca: orientbazar24

Tilda Basmati ryža lámaná 10 kg (malé zlomky ryže!)
3,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: orientbazar24

Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Red Cargo Rice
9,20 €/1kg
9,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: LAVONIO

AKASH- ryža Basmati 1000gr
7,24 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Shahan - Darbari basmati ryža 5000gr
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Shahan - Sadri dlhozrnná ryža 4000gr
17,50 €/1kg
69,99 €
Predajca: orientbazar24
![Obrázok produktu pre [ 1kg ] ROYAL THAI Dlhozrnná voňavá ryža (celá) DE LUXE / Jasmin White Scented Rice](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/90f4285a375a0a0f4188b731cb194943.webp)
[ 1kg ] ROYAL THAI Dlhozrnná voňavá ryža (celá) DE LUXE / Jasmin White Scented Rice
8,78 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Daawat - Dlhozrnná ryža basmati 10 kg
4,28 €/1kg
44,99 €
Predajca: orientbazar24

TILDA Basmati ryža extra dlhozrnná, hmotnosť potravín:20 kg
4,50 €/1kg
89,99 €
Predajca: orientbazar24

Saki - Zlaté LANGKORN Lawangi, 5000 gramov
4,40 €/1kg
21,99 €
Predajca: orientbazar24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ryžu Tilda basmati z Indie mnohí spotrebitelia považujú za jednu z najlepších na trhu - najmä preto, že ako jedna z mála nebola testovaná na prítomnosť škodlivých látok. A tak aj chuť a vôňa sú veľmi typické pre basmati, bez akejkoľvek cudzej arómy. Zrná ryže zostávajú ľahké a nadýchané aj pri dlhšom varení. Vrelo odporúčame!
Táto jedinečná obilnina je známa svojou skvelou chuťou, čarovnou vôňou a jemnou, sypkou štruktúrou. Podobne ako šampanské, aj ryža basmati sa môže pestovať len na jednom mieste na zemi, na úpätí Himalájí. Naše panvice sú testované na čistotu, pretože len čistá basmati má tieto jedinečné vlastnosti.
- Položka : Ryža Tilda Basmati
- Výrobca : Tilda
- Čistá hmotnosť : 1 kg
- Krajina pôvodu : India
- Táto jedinečná odroda ryže je známa svojou lahodnou chuťou, jemnou vôňou a mäkkou, nadýchanou štruktúrou.
- Čistá ryža basmati Tilda sa pestuje a zbiera na úpätí Himalájí.
- Čistá voda himalájskych hôr dodáva ryži s dlhými zrnami jej jedinečnú chuť.
- Ryža Tilda basmati najvyššej kvality je ideálna do všetkých orientálnych jedál alebo ako príloha ku každému jedlu.
Aromatická ryža basmati z himalájskych kopcov.
Jej jemná vôňa a vynikajúca chuť z nej robia ideálnu prílohu ku všetkým druhom jedál. Obzvlášť obľúbená je v ázijskej kuchyni.
Balené v Spojenom kráľovstve. S návodom na varenie na obale.
K dispozícii v 1kg, 2kg a 5kg variantoch.
Toto jedinečné zrno je známe svojou lákavou chuťou, čarovnou vôňou a jemnou, nadýchanou štruktúrou. Rovnako ako šampanské, aj ryža Pure Basmati sa dá vypestovať a zozbierať len na jednom mieste na zemi, na úpätí Himalájí. Naše zrná sa testujú na čistotu, pretože veríme, že jedine ryža Pure Basmati má jedinečné vlastnosti.
- Zloženie
- Basmatireis
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 1010 g
- Potravinársky podnik
- Tilda
- Obchodný názov
- Ryža Tilda Basmati 1 kg
- Výrobca
- Tilda
- Číslo od výrobcu
- 2935
- EAN kód
- 5011157630274
- Zloženie
- Basmatireis
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Hmotnosť
- 1010 g
- Potravinársky podnik
- Tilda
- Obchodný názov
- Ryža Tilda Basmati 1 kg
- Výrobca
- Tilda
- Číslo od výrobcu
- 2935
- EAN kód
- 5011157630274
Hodí sa k tomu

Tilda Pure Original Basmati ryža 2kg
6,93 €/1kg
13,99 €
Predajca: orientbazar24

Tilda Pure Original Basmati ryža 10 kg Basmati ryža s dlhými zrnami
5,00 €/1kg
49,99 €
Predajca: orientbazar24

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

ROYAL TIGER Jasmínová voňavá ryža 1kg | Jasmínová ryža, celá | Jasmínová ryža AAA
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: orientbazar24

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Sada 2 vankúšov 80x80 cm Náplň: 1500 gramov peria, husacie perie 100% prírodné Obliečka na vankúš: 100% bavlna Vankúš z peria 80 x 80 cm
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

INF Maska na spanie 100% hodváb čierna
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Laila Basmati ryža Golden Sella 5000gr
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

CF-DC24 Hrniec na varenie liaty hliník sklenená pokrievka indukčný mramorový hrniec na polievku Ø24cm
119,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Shahan - Darbari basmati ryža 5000gr
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Rýchlovarná kanvica Lehmann z nehrdzavejúcej ocele 1,8 l, 2200 W, na detskú výživu, čaj, kávu, automatické vypnutie a ochrana proti prehriatiu
56,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Komfortec 8-dielna sada uterákov zo 100 % bavlny, 4 osušky 70 x 140 cm a 4 uteráky 50 x 100 cm, froté, mäkké, veľké uteráky, antracitovo šedá farba
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Barilla 715529001 Barilla Classica Maccheroni 5,0 kg, 1 St.
6,29 €/1kg
31,46 €
Predajca: somnia24

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Panasonic ER-GP80
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Fiqops 50x baterky, voskové baterky vrátane ochrany rúk, s extra dlhou rukoväťou, na nočné prechádzky a podujatia v záhrade alebo na Veľkú noc/ Silvestra,42cm
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
92,00 €
Predajca: HAI-END

Goobay 68341, 10 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Žltá
0,20 €/1m
1,99 €
Predajca: eu-bay_de

Kaiser 2300659510, Rozkladacia forma na tortu, Kolo, Oceľ, 1,45 L, Čierna, Nemecko
24,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Siemens TZ70033A, Vodný filter, Siemens, EQ, Biela, 3 kusov, 70 mm
28,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

Goobay 68505, 20 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Biela
0,64 €/1m
12,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

FISCHER 85797 Zvonček na riadidlá bicykla čierny / strieborný
12,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tilda Grand
Špičková klasika. Špeciálne určené pre perzskú a indickú kuchyňu. Bezchybná kvalita, ktorú u nás ponúkame už takmer 10 rokov. Vynikajúce samouzavierateľné vrecko na skladovanie.
Hodnotenie z 21. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kvalita
Táto ryža basmati je jedinečná. Jednoducho ju milujem. Môžem ju len odporučiť.
Hodnotenie z 11. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
RYŽA TILDA BASMATI
Skvelé balenie a ryža veľmi dobre vonia, chutí lahodná. Vždy sa rada vrátim
Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko tip top
Dodané rýchlo, už viem, ryža. Je veľmi chutná
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
môj kráľ basmati
Pre mňa je táto odroda ryže basmati tá najlepšia.
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super ryža
Veľmi kvalitná ryža. Môžem ju len odporučiť.
Hodnotenie z 13. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie! Dobrý produkt! S radosťou opäť!
Rýchle dodanie! Keďže ryžový výrobok predbieha testy, predpokladám, že aj jeho kvalita je dobrá.
Hodnotenie z 9. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ryža Tilda Pure Original Basmati
Vyskúšal som veľa druhov ryže basmati, táto je najlepšia zo všetkých.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biela ryža 25 kg
87,29 €
Predajca: BRAT_PL
3,49 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Pohánka 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 10 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
29,90 €
Predajca: Watani
2,99 €/1kg

Stredné jačmenné krúpy 25 kg
56,29 €
Predajca: BRAT_PL
2,25 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 5 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,90 €
Predajca: Watani
4,38 €/1kg

PLANET Bezlepková biela jazmínová ryža1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,15 €/1kg

Jasmínová ryža TarGroch 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9 990,00 €/1kg

ČIERNA RYŽA CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA
11,05 €
Predajca: Biogo
11,05 €/1kg

Červená ryža 1kg (2x500g)
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Červená ryža 1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Čierna ryža 1kg (2x500g)
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,07 €/1kg

Čierna ryža 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,04 €/1kg

BEZLEPKOVÁ BIELA RYŽA BASMATI,1 kg -PLANÉTA
7,39 €
Predajca: BRAT_PL
7,39 €/1kg

ARBORIO RISOTTORYŽA 1 kg -PLANÉTA
11,98 €
Predajca: Biogo
11,98 €/1kg

ČÍNSKA RYŽA SO ZELENINOU A HUBAMI MUN 55 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,36 €/1kg

PLANETbezlepkové proso 1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL
3,99 €/1kg

ŽELÉ S AGAROM ČEREŠNEJ, BEZLEPKOVÉ,40 g - AMYLON
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
29,80 €/1kg

Maggi ryžové guľôčky kari 4s



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,32 €/1kg

Royal Tiger Jasmínová ryža s príchuťou Aromatic Premium Quality AAA 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,50 €/1kg