4,9



Na základe 217 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jasmínová ryža TarGroch 1 kg9 990,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ČIERNA RYŽA CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA11,05 €/1kg
11,05 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Ryža na rizoto Scotti Arborio z dlhozrnnej ryže najvyššej kvality 1000g10,73 €/1kg
10,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bens Original Basmati ryža 10 minút praktické vrecko na varenie 500g10,42 €/1kg
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dlhozrnná ryža Royal Tiger Jasmin 5kg
2,46 €/1kg
17,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,29 €
Predajca: Katomix
![Obrázok produktu pre [ 1kg ] ROYAL THAI Dlhozrnná voňavá ryža (celá) DE LUXE / Jasmin White Scented Rice](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/90f4285a375a0a0f4188b731cb194943.webp)
[ 1kg ] ROYAL THAI Dlhozrnná voňavá ryža (celá) DE LUXE / Jasmin White Scented Rice
8,78 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Tilda Pure Original Basmati ryža 1000g
6,92 €/1kg
6,99 €
Predajca: orientbazar24

Ryż długoziarnisty parboiled 1 kg
4 570,00 €/1kg
5,75 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: Katomix
![Obrázok produktu pre [ 1 kg ] ROYAL THAI Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža THAILAND](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/840053d900c8097ebe3cb605a45cf106.webp)
[ 1 kg ] ROYAL THAI Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža / Lepkavá ryža THAILAND
8,34 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Royal Tiger - Prémiová kvalita - 1 kg jazmínovej ryže
2,99 €/1kg
2,99 €
Predajca: orientbazar24

Tilda Pure Original Basmati ryža 10 kg Basmati ryža s dlhými zrnami
5,00 €/1kg
49,99 €
Predajca: orientbazar24

RYŽA BASMATI CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA
6,96 €/1kg
6,96 €
Predajca: Biogo

Pamir - Darbari Basmati ryža 5000gr
4,80 €/1kg
23,99 €
Predajca: orientbazar24

Cullinaria Dezerty Ryžový puding s plnotučným mliekom pripravený na konzumáciu 425g
8,15 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ben's Original 427873, Basmati Rice Kheer mix, 500 g, 10 min, PARBOILED LONG GRAIN RICE, 1. COOK Boil a large volume of water in a saucepan. Immerse the bag of rice in it and cook for 10..., 157 kcal
9,82 €/1kg
4,91 €
Predajca: Katomix

Jasmínová ryža Ryža Royal Thai Hmotnosť: 20 kg,
5,48 €/1kg
109,65 €
Predajca: Pantry_Intl

Aroy-D dlhozrnná voňavá ryža 5kg
5,85 €/1kg
29,23 €
Predajca: Store-Germany

Riso Nero Integrale čierna ryža 500g - Gallo Riso
14,27 €/1kg
7,99 €
Predajca: FeineHeimat

Royal Tiger - červená ryža 1000gr
6,99 €/1kg
6,99 €
Predajca: orientbazar24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Voňavá jazmínová ryža 1 kg zaujme svojimi dlhými, jemnými zrnami a typickou prírodnou jazmínovou vôňou,
prírodná jazmínová vôňa, vďaka ktorej je táto ryža taká obľúbená po celom svete. Obzvlášť obľúbená je v ázijskej kuchyni,
táto voňavá ryža je ideálna do jedál z Thajska, Vietnamu alebo Číny.
Vďaka svojej jemnej konzistencii a mäkkej, mierne kvetinovej chuti je dokonalou prílohou k jedlám z woku,
Kari alebo grilovanému mäsu. Jasmínovú ryžu je potrebné pred varením dôkladne umyť.
Potom stačí jednoduchý pomer jednej šálky ryže na dve šálky vody.
Ryžu varte na miernom ohni približne 15 minút.
Potom je dôležité panvicu dobre prikryť a ryžu nechať niekoľko minút odpočívať, aby sa mohla rozvinúť jej ideálna konzistencia
Konzistencia.
Výsledkom je aromatická jazmínová ryža ako v reštaurácii - nadýchaná, voňavá a plná chuti.
Balenie s hmotnosťou 1 kg je ideálne na niekoľko jedál a prináša autentický ázijský pocit priamo do vašej kuchyne.
- 1 kg voňavej ryže
- Jazmínová ryža s dlhými zrnami
- raz umyte, na jednu šálku ryže pridajte 2 šálky vody,
- varte na miernom ohni 15 minút,
- nechajte dobre odpočívať, potom prikryte a nechajte odpočívať
Jemne voňavá jazmínová ryža v kvalite AAA - Premium Quality.
Jazmínová ryža AAA, nazývaná aj zlatá jazmínová ryža, má obzvlášť dlhé zrná a jemnú arómu a líši sa od bežnej "zlomkovej ryže".
Táto ryža sa po uvarení stáva mierne lepkavou a veľmi dobre sa hodí ku všetkým druhom ázijských jedál.
1 kg
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste.
- Zloženie
- Jasmínová ryža AAA
- Výživové údaje
- Jednozložkové výrobky sú oslobodené od označovania výživovej hodnoty.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Rozmery
- -
- Potravinársky podnik
- Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Niederlande
- Obchodný názov
- Jasmínová ryža AAA 1 kg
- Výrobca
- Royal Tiger
- Rozsah dodávky
- -
- Označenie množstva
- Jasmínová ryža AAA 100%
- Číslo od výrobcu
- 700000406-01
- EAN kód
- 8717703620306
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste.
- Zloženie
- Jasmínová ryža AAA
- Výživové údaje
- Jednozložkové výrobky sú oslobodené od označovania výživovej hodnoty.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1000 g
- Rozmery
- -
- Potravinársky podnik
- Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Niederlande
- Obchodný názov
- Jasmínová ryža AAA 1 kg
- Výrobca
- Royal Tiger
- Rozsah dodávky
- -
- Označenie množstva
- Jasmínová ryža AAA 100%
- Číslo od výrobcu
- 700000406-01
- EAN kód
- 8717703620306
Hodí sa k tomu

Tilda Pure Original Basmati ryža 1000g
6,92 €/1kg
6,99 €
Predajca: orientbazar24

Royal Tiger ryža jazmínová dlhozrnná 18kg
5,13 €/1kg
92,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Red Cargo Rice
9,20 €/1kg
9,94 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €
Predajca: LAVONIO

TRS Rote Linsen 500g
7,20 €/1kg
3,60 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

LED krištáľová stolová lampa Diamantová nočná lampa 3 farby svetla Dotykové stmievateľné USB dobíjateľné Akrylová atmosféra Nočné svetlo Dekorácia do spálne
22,38 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
9,13 €
Predajca: somnia24

SoBuy Kúpeľňová skrinka Vysoká skrinka Kúpeľňová skrinka úzka s 3 otvorenými priehradkami a 2 košíkmi Kúpeľňová polica úzka 30 cm široká 30x30x144cm FRG126-W
75,71 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,65 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: sobuy

Hengstenberg ocot esencia prírodne fermentovaný 20 % kyslosť 2000 ml
4,51 €/1l
9,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 1kg ] ROYAL THAI Dlhozrnná voňavá ryža (celá) DE LUXE / Jasmin White Scented Rice](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/90f4285a375a0a0f4188b731cb194943.webp)
[ 1kg ] ROYAL THAI Dlhozrnná voňavá ryža (celá) DE LUXE / Jasmin White Scented Rice
8,78 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

12 kriedových pier, kriedové fixy na tabuľové okná, umývateľné: 6 mm perá na okná, perá na maľovanie okien pre deti, farby na okná, neónové pero, perá na tabuľu, pero na sklo, kriedový fix, farebná tekutá krieda, krieda na okná
17,97 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,09 €
Predajca: odsellingaaa

Russell Hobbs 20390 036 004 Russell Hobbs 19750-56 Cook@Home ryovar
39,81 €
Predajca: M_plus_L

Aquasale hrubozrnná morská soľ 1000g
3,26 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KINJIRUSHI Wasabi / chrenová pasta 43g HOT + SHARP z Japonska
65,81 €/1kg
2,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10026293, 1 kusov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

1kg sushi ryže ROYAL TIGER PREMIUM QUALITY Sushi Rice Sushi Rice
6,74 €/1kg
7,17 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,74 €
Predajca: LAVONIO

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
23,15 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

afp Interaktívna hračka pre psov Fetch'N Treat
37,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Listy morských rias Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
347,20 €/1kg
8,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Khorshid Sun Basmati ryža Darbari Extra dlhozrnná ryža 5 kg
4,60 €/1kg
22,99 €
Predajca: orientbazar24

Müllers Mühle perlový jačmeň stredne lúpaný 250g
4,48 €/1kg
1,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou opäť
U tohto predajcu sme už niekoľkokrát kúpili jazmínovú voňavú ryžu Royal Tiger (18 kg, kvalita AAA) a vždy sme boli s kvalitou veľmi spokojní. Ryža je aromatická, nadýchaná a jednoducho ideálna pre naše jedlá. Dodávka bola tiež vždy spoľahlivá. Vždy tu radi nakúpime - vrelo odporúčame!
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Toto sa mi páči
Ryža je vynikajúca. Varím z nej úžasné jedlá. Podarilo sa mi ju nájsť vo výpredaji. Veľmi vám ďakujem, že ste tu.
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jasmínová ryža Royal Tiger
S kvalitou tejto jazmínovej ryže Pure od spoločnosti Royal Tiger som veľmi spokojná. Tento výrobok dobre poznám a objednala som si ho už mnohokrát.
Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie a kvalitný produkt
Som potešený odoslaním, tak rýchlo! Výrobok spĺňa moje očakávania. Ryža je rovnaká ako moja predchádzajúca objednávka.
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Som Ázijčan a ryžu jem každý deň, Môžem povedať, že ryža chutila tak dobre ako vždy.
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia ryža, najmä v pomere cena/výkon
Jednoznačne najlepšia ryža, najmä za túto cenu. Presvedčí aj všetkých ázijských návštevníkov
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!!!
Produkt je skvelý, dodanie bolo veľmi rýchle... Kedykoľvek znova!!!
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kráľovský tiger
Ryžu musím najprv otestovať, pretože som doteraz používala len jazmínovú ryžu z Thajska.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biela ryža 25 kg
87,29 €
Predajca: BRAT_PL
3,49 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Pohánka 25 kg
79,59 €
Predajca: BRAT_PL
3,18 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 10 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
29,90 €
Predajca: Watani
2,99 €/1kg

Stredné jačmenné krúpy 25 kg
56,29 €
Predajca: BRAT_PL
2,25 €/1kg

Watani Premium Basmati Ryža 5 kg – Extra Dlhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,90 €
Predajca: Watani
4,38 €/1kg

PLANET Bezlepková biela jazmínová ryža1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,15 €/1kg

Jasmínová ryža TarGroch 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9 990,00 €/1kg

ČIERNA RYŽA CELOZRNNÁ, 1 kg -PLANÉTA
11,05 €
Predajca: Biogo
11,05 €/1kg

Červená ryža 1kg (2x500g)
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Červená ryža 1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,99 €/1kg

Čierna ryža 1kg (2x500g)
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,07 €/1kg

Čierna ryža 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,04 €/1kg

BEZLEPKOVÁ BIELA RYŽA BASMATI,1 kg -PLANÉTA
7,39 €
Predajca: BRAT_PL
7,39 €/1kg

ARBORIO RISOTTORYŽA 1 kg -PLANÉTA
11,98 €
Predajca: Biogo
11,98 €/1kg

ČÍNSKA RYŽA SO ZELENINOU A HUBAMI MUN 55 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,36 €/1kg

PLANETbezlepkové proso 1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL
3,99 €/1kg

ŽELÉ S AGAROM ČEREŠNEJ, BEZLEPKOVÉ,40 g - AMYLON
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
29,80 €/1kg

Maggi ryžové guľôčky kari 4s



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,32 €/1kg

Royal Tiger Jasmínová ryža s príchuťou Aromatic Premium Quality AAA 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,50 €/1kg