4,5



Na základe 2 hodnotení
Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek
20,57 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €-12%
225,50 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Čajové vrecúška a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok119,77 €/1kg
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Origins Earl Grey s bergamotom a citrónom čierny čaj 35g58,29 €/1kg
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Rooibos s príchuťou vanilky 35g132,00 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ahmad Tea - Mango Magic Black Tea 40g, 20 vreciek451,00 €/1kg
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Twinings Selection Black Tea 20 vrecúšok 40g
178,00 €/1kg
7,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,12 €
Predajca: Katomix

Bifix Herbata owocowa 6 smaków 60 torebek
68,33 €/1kg
9,01 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,20 €
Predajca: Katomix

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička
324,92 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Lipton bylinný čaj žihľava s mangom, balenie po 20 ks
220,75 €/1kg
8,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ahmad Tea - divoké jahody 40g, 20 vrecúšok
261,75 €/1kg
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou jahôd 40 g , 20 vreciek
74,75 €/1kg
2,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
601,33 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek
451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čajová kanvica 6243 Čaj English-Breakfast - 20 vrecúšok
345,43 €/1kg
12,09 €
Predajca: somnia24

Ahmad Tea - Lemon & Lime Twist 40g, 20 vreciek
451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čierny čaj, 20x1,5 g, PICKWICK, jahoda
44,67 €/1kg
2,68 €
Predajca: CORWELL

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou škorice 40g, 20 vreciek
451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

EILLES TEE Deluxe APFEL, 25er Box
99,84 €/1kg
6,24 €
Predajca: CORWELL

Čaj TEEKANNE zelený Opuncia HB 20 x 1,75 g
32,86 €/1kg
2,51 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,30 €
Predajca: Katomix

Ahmad Tea Evergreen 6 druhov zeleného čaju pre zberateľov a ako darček
74,92 €/1kg
8,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea- Mixed Berries & Hibiscus 40g, 20 Beutel
261,75 €/1kg
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ahmad Tea-Raspberry Indulgence 40g
Doprajte si chuť leta s naším čajom Raspberry Indulgence. Tento očistný čierny čaj s chuťou a vôňou sladkých, šťavnatých malín je povýšený na nebeský ovocný nápoj.
Táto obľúbená zmes, ktorá je súčasťou kolekcie Ahmad Tea už viac ako 20 rokov, je obľúbená pre svoj výrazný malinový charakter. Naši čajoví majstri pridávajú skutočné kúsky malín, ako aj našu exkluzívnu malinovú arómu do rázneho robustného základu čierneho čaju z prvotriednych afrických čajov. Tie dokonale balansujú so sladkými malinami a vytvárajú nádherne osviežujúci nápoj.
Príprava a tipy
Tento čaj pite s horúcou vodou na očistnú šálku alebo si ho vychutnajte ako ľadový malinový čaj na sladšie letné potešenie. Čaj posypte štipkou cukru a podávajte s ľadom, vychladenou vodou a plátkom citróna. Je ideálny na horúce dni, keď máte chuť na chladnejší čaj. Každé čajové vrecúško je zabalené vo fólii, aby sa v ňom udržali chute, čo znamená, že si vždy vychutnáte nápoj plný chuti.
- Položka : Ahmad Tea
- Odroda : Raspberry Indulgence (čierny čaj s príchuťou malín)
- Obsah : 20 vrecúšok po 2 g = 40 g
- Zloženie
- V popise
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Malinová zhovievavosť
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4997
- EAN kód
- 548810095220054881009522054881009522
- Zloženie
- V popise
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Malinová zhovievavosť
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4997
- EAN kód
- 548810095220054881009522054881009522
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

HOFFMANNS Home & More Čajová kanvica z nehrdzavejúcej ocele 18/10 Caydanlik Tea Kettle Nerezová rukoväť kanvice na vodu/čaj čierna
34,95 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou jahôd 40 g , 20 vreciek
74,75 €/1kg
2,99 €
Predajca: orientbazar24

Twinings Selection Black Tea 20 vrecúšok 40g
178,00 €/1kg
7,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,12 €
Predajca: Katomix

Ahmad Tea Anglický čaj č. 1 200g
34,95 €/1kg
6,99 €
Predajca: orientbazar24

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Ahmad Tea - Mango Magic Black Tea 40g, 20 vreciek
451,00 €/1kg
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Originálny diaľkový ovládač Peaq TV PTV32GH-5023C / PTV32GH-5023C
33,67 €
Predajca: alle_fernbedienungen

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička
324,92 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čajová kanvica Origins Earl Grey s bergamotom a citrónom čierny čaj 35g
58,29 €/1kg
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Do Ghazal - Cejlónsky sypaný čierny čaj 500gr
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Bifix Herbata owocowa 6 smaków 60 torebek
68,33 €/1kg
9,01 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,20 €
Predajca: Katomix

Lipton bylinný čaj žihľava s mangom, balenie po 20 ks
220,75 €/1kg
8,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ahmad Tea - English Breakfast Loser Schwarztee 500gr
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - broskyňa a mučenka 40g, 20 Beutel
130,88 €/1kg
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Serenk Definícia Turecká čajová súprava (Caydanlik) – hnedá rukoväť
66,54 €
Doprava zdarma
Predajca: BiggBrands_EU

Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
21,98 €/1kg
10,99 €
Predajca: orientbazar24

Matcha cajový ceremoniálny set "Uji" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
35,75 €/1kg
22,99 €
Predajca: Goodwei

Čaj TEEKANNE zelený Opuncia HB 20 x 1,75 g
32,86 €/1kg
2,51 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,30 €
Predajca: Katomix

Pasabahce sada 12 tureckých čajových pohárov 42021 Čajové sklo Čajové sklo "Optik" 120cc
7,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
601,33 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea Green Raspberry/Pomegranate 20 Btl.x2g
267,00 €/1kg
10,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ahmad Tea - divoké jahody 40g, 20 vrecúšok
261,75 €/1kg
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ahmad Tea - Kalami Assam čierny sypaný čaj 454gr
28,87 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

AKBAR Do GHAZAL TEA Schwarzer Tee (aromatisiert Earl grey) 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek
451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ahmad Tea - Lemon & Lime Twist 40g, 20 vreciek
451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Meßmer Classic Moments Mätový čaj 100 čajových vrecúšok 225g
14,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
63,11 €/1kg

Dilmah - Zelený čaj - 100 čajových vrecúšok - Zelený čaj z Cejlónu - Čajové lístky ručne zbierané na Srí Lanke - Čerstvý a jemný (150 g)
32,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
164,95 €/1kg

Loyd Med a vanilka Rooibos čaj 20 vreciek
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čaj Loyd Black Lemon Tea, 20 vrecúšok
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,50 €/1kg

Čajová kanvicaHey Earl Grey Luxury Bag 20 vrecúšok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
145,75 €/1kg

Marco Polo bylinný zmesový čaj Bylinný čaj osviežujúco svieži 30g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,33 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg