4,5



Na základe 8 hodnotení
Goldwell Dualsenses Color Color Lock Serum 12 x 18 ml
45,45 €
210,42 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Séra na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml835,00 €/1l
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA429,17 €/1l
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml82,00 €/1l
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
335,42 €/1l
72,45 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Goldwell RESTORING SERUM, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Sprej
139,13 €/1l
20,87 €
Predajca: NutraBestBG

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Goldwell Dualsenses Color Brilliance sérum v spreji 150 ml
114,47 €/1l
17,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Activating Scalp Haartonic 150ml
166,33 €/1l
24,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Intenzívne sérum 12x18ml
2 300,56 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml
255,00 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Postquam Farbpflege Color Xpress Sérum 200Ml
119,95 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate Oil-In Serum 125 ml
191,47 €/1kg
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Alcina Curls - Emulzia - 100 ml
232,30 €/1l
23,23 €
Predajca: somnia24

Biotebal Men Serum, 100 ml
135 750,00 €/1kg
16,29 €
Predajca: Katomix

Lakme Teknia Full Defense sérum 100 ml
116,30 €/1l
11,63 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hairloss Serum sérum proti vypadávaniu vlasov 150 ml
172,07 €/1l
25,81 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell Dualsenses
Colour Lock sérum 12x18ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum je intenzívna okamžitá starostlivosť pre jemné farbené vlasy. Dodáva vlasom nový farebný lesk s dlhotrvajúcim účinkom.
Použitie:
- naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy
- neoplachujte
Všeobecné informácie:
- Vhodné pre jemné až normálne vlasy.
- Poskytuje nový farebný jas pre farbené a prírodné vlasy.
- Salónne farby sú žiarivo zachované.
- Najlepší Dualsenses vôbec! Nový dizajn a nová technológia a ešte lepší účinok.
- Vďaka kombinácii najmodernejších technológií dosahuje Dualsenses profesionálne a okamžite účinné riešenia.
Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Dipropylene Glycol, Panthenol, Myristyl Myristate, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexylglycerin, Stearoxypropyl Dimethylamine, Kyselina mliečna, tridecet-12, cetrimoniumchlorid, quaternium-80, propylénglykol, disodný distyrylbifenyl disulfonát, stearylalkohol, C11-15 pareth-7, laureth-9, kyselina citrónová, glykoproteíny, kyselina octová, chlorid sodný, fenoxyetanol, benzoan sodný, vôňa / parfum, limonén, linalool, amylcinnamal, červená 33 / C.I. 17200
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Séra na vlasy značky Goldwell z kolekcie Dualsenses boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce farbené vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 12 x 18 ml.
súprava 12x18 Goldwell Dualsenses Color Color Lock Serum
GW DS COL Intensiv sérum 18ml Dualsenses Color
Goldwell DS Color Lock sérum 12 x 18 ml
GOLDWELL_Dualsenses Color Lock Serum okysľujúce sérum na normálne až jemné vlasy 12x18ml
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 216 g
- Objem
- 216 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4021609061946
- Číslo od výrobcu
- 8083
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 216 g
- Objem
- 216 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4021609061946
- Číslo od výrobcu
- 8083
Hodí sa k tomu

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Intenzívne ošetrujúce sérum 12 x 18 ml
229,12 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Goldwell Color Rozžiarujúci kondicionér pre farbené vlasy, 1000 ml.
25,75 €/1l
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
231,00 €/1l
57,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampón, Unisex, Poškodené vlasy, Normálne vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Zhusťujúca, Hydratačný, Výživa, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Liečba
27,15 €/1l
27,15 €
Predajca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
335,42 €/1l
72,45 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
22,00 €/1kg
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell RESTORING SERUM, Sérum na vlasy, 150 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Sprej
139,13 €/1l
20,87 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.
137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
40,60 €
Predajca: Special-trends

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

LED - Sun Island Rattan Lounge Polyratanová sedacia súprava Lounger Island 210 cm vrátane poťahu
549,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Zavesený balkónový stolík, Casaria, skladací, akát, 65 x 45 x 87 cm
36,60 €
Predajca: Jurhan

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edícia
242,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Ortopedický vankúš 40x80 s pamäťovou penou na individuálne pohodlie pri spánku
84,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Esperanza virtual reality glasses with remote EGV300R
10,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Ninja NC300EU, Klasický zmrzlinovač, 1,4 L, 3 misky/misiek, Čierna, Strieborná, 165 mm, 270 mm
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super dodatočná úprava
Skvelá starostlivosť po farbení vlasov. Poskytuje starostlivosť a hydratáciu. Zostáva vo vlasoch a zanecháva ich hebké.
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Skvelý produkt, super starostlivosť a lesklé vlasy.
Hodnotenie z 25. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako vždy, všetko je skvelé!
Veľmi dobrý sortiment výrobkov a starostlivosti.
Hodnotenie z 13. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Veľmi dobré
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
70,50 €/1kg

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

L'Oréal | Sérum proti vypadávaniu vlasov | 2x90 ml
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
380,56 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
725,00 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
27,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 982,14 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
115,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
767,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
147,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
140,00 €/1l

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Root Activating Serum sérum pre aktiváciu korienkov 8 x 7ml
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
162,50 €/1kg

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
372,74 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l