5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(19)Počet hodnotení: 19




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Ďalšie informácie o reklame
Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl28,61 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Mateine Ashwagandha Orangeade 500 g7,00 €/1kg
7,00 €
Predajca: Yerbamarket_

Ďalšie informácie o reklame
Čierny čaj Sir Winston Earl Grey s príchuťou bergamotového oleja 500g32,08 €/1kg
16,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Assam 5213 250g43,64 €/1kg
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
21,98 €/1kg
10,99 €
Predajca: orientbazar24

AKBAR Do GHAZAL TEA Schwarzer Tee (aromatisiert Earl grey) 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - Earl Grey čierny sypaný čaj 500gr
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - English Breakfast Loser Schwarztee 500gr
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: orientbazar24

Saharkhiz čierny čaj sypaný 200g
59,95 €/1kg
11,99 €
Predajca: orientbazar24

Khanum Khanuma - Earl Grey Loser Tea 500gr
19,98 €/1kg
9,99 €
Predajca: orientbazar24

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Do Ghazal - Earl Grey čierny čaj 200g, 100 vreciek
49,95 €/1kg
9,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - sypaný čierny čaj s príchuťou kardamónu 500gr
23,98 €/1kg
11,99 €
Predajca: orientbazar24

Impra Tee Ceylon Royal Elixir KNIGHT 200g
179,95 €/1kg
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Bünting Tea Grünpack Čierny čaj originál z východného Fríska 500g
24,02 €/1kg
12,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ČAJ BARBERIS 100 g - DARY NATURY
0,07 €/1kg
6,56 €
Predajca: Biogo

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

AKBAR Do CHAZAL TEA Schwarzer Tee (Cardamom Aroma) 200g 100 x 2g
49,95 €/1kg
9,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea Anglický čaj č. 1 200g
34,95 €/1kg
6,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - Kalami Assam čierny sypaný čaj 454gr
28,87 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Náš cejlónsky čaj je vynikajúcim príkladom jedného z najobľúbenejších čajov na svete. Je dokonale vyvážený, má živú a žiarivú chuť a je osviežujúcim a povzbudzujúcim šálkom kedykoľvek počas dňa. Podnebie Srí Lanky je známe svojimi rozmanitými pestovateľskými oblasťami a výborne sa hodí na výrobu vysokokvalitných čiernych čajov. Naši skúsení čajoví majstri miešajú čaje z rôznych záhrad, aby dosiahli tento vyvážený výraz sypaných listov. Používame čaje "low grown", ktoré sa zbierajú v slnečných záhradách v nadmorskej výške pod 600 m, aby čaj získal svoju farbu a silu. Potom pridávame stredne pestované čaje z chladnejších záhrad vo výške od 600 do 1 200 metrov, ktoré dodávajú zmesi ľahšie, citrusové tóny
- Položka : Čaj Alghazaleen Do Ghazal
- Chuť : čierny čaj
- Druh : sypaný cejlónsky čaj
- Hmotnosť : 500 gramov
- : Srí Lanka
- Zloženie
- Čierny čaj
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Hanna Foods Zevenbergseweg 33b, 5351 PG Berghem, Niederlande Foods
- Obchodný názov
- Do Ghazal - Cejlónsky sypaný čierny čaj 500gr
- Výrobca
- Do Ghazal
- Číslo od výrobcu
- 2739
- EAN kód
- 5014176007522
- Zloženie
- Čierny čaj
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Hanna Foods Zevenbergseweg 33b, 5351 PG Berghem, Niederlande Foods
- Obchodný názov
- Do Ghazal - Cejlónsky sypaný čierny čaj 500gr
- Výrobca
- Do Ghazal
- Číslo od výrobcu
- 2739
- EAN kód
- 5014176007522
Hodí sa k tomu

Serenk Definícia Turecká čajová súprava (Caydanlik) – hnedá rukoväť
67,14 €
Doprava zdarma
Predajca: BiggBrands_EU

HOFFMANNS Home & More Čajová kanvica z nehrdzavejúcej ocele 18/10 Caydanlik Tea Kettle Nerezová rukoväť kanvice na vodu/čaj čierna
34,95 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Ahmad Tea - Earl Grey čierny sypaný čaj 500gr
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

AKBAR Do GHAZAL TEA Schwarzer Tee (aromatisiert Earl grey) 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
21,98 €/1kg
10,99 €
Predajca: orientbazar24

AKBAR Do CHAZAL TEA Schwarzer Tee (Cardamom Aroma) 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Pasabahce sada 12 tureckých čajových pohárov 42021 Čajové sklo Čajové sklo "Optik" 120cc
7,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Ahmad Tea - Kalami Assam čierny sypaný čaj 454gr
28,87 €/1kg
12,99 €
Predajca: orientbazar24

Pasabahce Keyif 55411 Súprava čajových pohárov 6 kusov
8,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Nadčasová sada čajových pohárov 12 ks s podšálkami 132 ml priehľadné sklo
24,98 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Karaca 8693357526747, Priehľadná, 1 kusov
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

Naparovacia žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
119,60 €
Predajca: Dragtek-com

Digitálny parkovací automat Cartrend
16,18 €
Predajca: eu-bay_de

10 000 semien pravého rumančeka (Matricaria chamomilla) – jemná liečivá rastlina a obľúbená rastlina včiel | Aromatické bylinkové semená do záhrady, na balkón a do prírodnej záhrady
2 400,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

2L fľaša na pitie Športová fľaša na vodu Fľaša na pitie so slamkou, časový marker Gradient Red
13,10 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Pasabahce 42901 Elysia 6x sada tureckých čajových pohárov Sklenené poháre na čaj Cay Bardagi
13,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Grundig UC6620, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1,13 kg, 175 mm, 235 mm, 165 mm
185,91 €/1l
102,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

ZMH Stropné svietidlá LED 28cm Stropné svietidlo Okrúhle 30W Stropná lampa Stmievateľná s diaľkovým ovládaním Plochá Kuchynská lampa pre obývaciu izbu
37,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,09 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: ZMH

Arzum Ehlikeyf Semaver, elektrická turecká čajová kanvica, 2200 W, 3,5 l kanvica, 1,2 l sklenená kanvica, nerezová oceľ, biela
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Semená pažítky - ekologicky pestované semená kuchynských byliniek ideálne pre domácu bylinkovú záhradu, balkón a záhradu (125 semien)
3 857,00 €/1kg
38,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED čierna
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

ProfiCook PC-TKS 1056, 1,7 L, Čierna, Nerezová oceľ, Priehľadná, Sklo, Nerezová oceľ, Indikátor úrovne vody, Funkcia uchovania teploty, Filtrovanie
88,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Sada 2 vankúšov 50x70 cm 1000 gramov páperia, husacie páperie 100% prírodné 3-komorový poťah vankúša: 100% bavlna 3-komorový vankúš z páperia
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

TRESKO® Sklenená kanvica 1,8 l / 2200 W s nastavením teploty | čajová kanvica z nehrdzavejúcej ocele na dotyk so sitkom na čaj a filtrom proti vodnému kameňu | 100% BPA FREE | LED osvetlenie s možnosťou zmeny farby | funkcia udržiavania teploty 2 hodiny
34,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,29 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Fisher-Price 86138, Čierna, Ružová, Biela, Helma, Bicyklovanie, 54 - 58 cm, Penový polystyrén (EPS),
51,19 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Mini Beamer: Prenosný projektor 4K s Wi-Fi, Androidom, automatickou korekciou obrazu, 200 ANSI lumenov, kontrastom 10000:1, Bluetooth, pre domáce kino, Full HD 1080P, značka Retoo
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čaj, ktorý vás naladí na celý deň.
Skvelá odroda čaju! Čo sa týka chuti, je neprekonateľný.
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
230,00 €/1kg

Kvet ibišteka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,02 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
34,21 €/1kg

Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
82,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
327 999,98 €/1kg

Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
28,61 €/1kg

Klitoria (mletá), Blue Matcha, motýlie hrachy, 100 g, kvety, čaj, modrá farba
50,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
500,00 €/1kg

Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,00 €
Predajca: Yerbamarket_
50,00 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 500g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
64,99 €
Predajca: Goodwei
129,98 €/1kg

Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
29,99 €
Predajca: PHRoyal

Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
32,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
320 000,01 €/1kg

Taylors of Harrogate - Zelený čaj s jazmínovým listom 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: RB_Trade
159,92 €/1kg

Taylors of harrogate Zelený čaj s jazmínom - 125 g sypaného zeleného čaju



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,59 €
Predajca: RB_Trade
140,72 €/1kg

Matcha„Midori“ – Prémiový zelený čaj v prášku | Plný antioxidantov, 500g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,99 €
Predajca: Goodwei
57,67 €/1kg

Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1kg

TRADIČNÝ JAPONSKÝ ZELENÝ MATCHA ČAJ, 30 g - MOYA MATCHA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,08 €
Predajca: Biogo
0,64 €/1kg

Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
34,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,49 €
Predajca: Goodwei
23,48 €/1kg

Pure Vita, výživové doplnky s obsahom zázvoru a kurkumy, v praktických ampulkách. 30-dňový balík. 100% prírodný produkt
79,99 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: AllYouNeed
199,93 €/1kg

Čaj Matcha Chado | 100g Japan Matcha skutočná obradná kvalita | 100% organické



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Goodwei
349,90 €/1kg

Gomphrena Ballflower - 50g Jedlé kvety



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
420,00 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
29,99 €
Predajca: Goodwei
149,95 €/1kg