5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok374,75 €/1kg
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica 6165 Čaj Fenikel 20 vrecúšok à 3,0 g43,33 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
20ErVrecúško Zeleného Čaju Teek.145,75 €/1kg
11,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Meßmer zelený čaj s príchuťou vanilky 25 čajových vrecúšok 43g76,59 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pelyňkový čaj - 15 čajových vrecúšok 18g
150,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: taleoo

Lichterglanz bylinný čaj - 18 čajových vrecúšok 27g
174,33 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Tymiánový čaj - 15 vrecúšok 27g
73,33 €/1kg
3,30 €
Predajca: taleoo

Samahan bylinný čaj 10x4g
87,25 €/1kg
3,49 €
Predajca: Polanatea

Citrónová verbena - 15 čajových vrecúšok 27g
82,22 €/1kg
3,70 €
Predajca: taleoo

Samahan bylinný čaj 25x4g
79,80 €/1kg
7,98 €
Predajca: BioCare

Darjeeling - Čierny čaj 20 vrecúšok 40g
94,00 €/1kg
3,76 €
Predajca: taleoo

Bünting Tea Zelený čaj 35g
63,14 €/1kg
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauerngarten Glückseligkeit – 15 vrecúšok čaju, 30 g | SALUS
156,33 €/1kg
4,69 €
Predajca: taleoo

Alpenkraft - Čaj na kašeľ a priedušky 30g
3 170,00 €/1kg
3,17 €
Predajca: taleoo

Čaj z kurkumy - Zázvor a škorica 15 čajových vrecúšok 30g
49,85 €/1kg
3,39 €
Predajca: taleoo

Anízový feniklový rascový čaj - sypaný 125g
36,24 €/1kg
4,53 €
Predajca: taleoo

Čaj Pickwick Rooibos, 20 vrecúšok
70,65 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Čierny čaj - Darjeeling 20 vrecúšok 30g
104,33 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Meßmer 4061504 Meßmer Darjeeling DelightTee 15 Portionen
14,07 €
Predajca: somnia24

Čajový balzam s kdouľou, 20 vrecúšok
160,86 €/1kg
5,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Strom moringa pochádza z himalájskej oblasti v severozápadnej Indii a dorastá do výšky až 4 metrov. Dnes sa jej darí aj v tropických a subtropických oblastiach. V ajurvéde sa už po stáročia cení a pije nálev z listov moringy.
*) Bioaktívne rastlinné látky sú sekundárne rastlinné látky a prispievajú k chuti, vôni a farbe mnohých potravín.
Špeciálne vlastnosti: bez agrogenetického inžinierstva, bez lepku, vegánska / vegetariánska, bez pridaných aróm.
Príprava: Filtračné vrecko v šálke zalejte 200 ml vriacej vody a nechajte 7 minút lúhovať. Potom filtračné vrecko odstráňte.
Ochranná známka právny pôvod Salus® Nemecko (DE) Zloženie Listy moringy* *z ho poľnohospodárstva Všeobecné informácie "- Moringa oleifera folium - Listy z ajurvédskeho stromu života.
Mierne trpké vďaka bioaktívnym rastlinným látkam." Špeciálne vlastnosti vegánske, bezlepkové, bez agrogenetického inžinierstva Informácie o alergiách neobsahujú:
Vajíčka, arašidy, ryby, lepok, kôrovce, vlčí bôb, mlieko, orechy, zeler, horčica, sezam, sója, mäkkýše neobsahuje: oxid siričitý a siričitany > 10mg/kg Kvalita, podiel organických zložiek:
100 %Štátne pečate: pečať logo EÚKontrolný orgán DE-ÖKO-003 Ktoré normy sú splnené?
Norma EHS 834/2007 Informácie o LMIV Názov potraviny: Moringa čaj Distribútor: "SALUS Haus GmbH & Co. KG; Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Nemecko" Špecifické informácie o skupine výrobkov Forma: Moringa čaj:
Typ balenia: Skladacia škatuľa
- Zloženie
- Moringa olejodarná
- Hmotnosť
- 39 g
- Potravinársky podnik
- SALUS Haus GmbH & Co. KG, Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Deutschland
- Obchodný názov
- Tričko
- Výrobca
- Počet kusov
- 15
- Číslo od výrobcu
- 08757228
- EAN kód
- 400414832498704004148324987
- Zloženie
- Moringa olejodarná
- Hmotnosť
- 39 g
- Potravinársky podnik
- SALUS Haus GmbH & Co. KG, Bahnhofstraße 24, 83052 Bruckmühl, Deutschland
- Obchodný názov
- Tričko
- Výrobca
- Počet kusov
- 15
- Číslo od výrobcu
- 08757228
- EAN kód
- 400414832498704004148324987
Hodí sa k tomu

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Daliya® QUBIX detská podsedáka i-Size, autosedačka pre deti s výškou 125–150 cm s vedením pásov, mäkkým čalúnením a odnímateľným poťahom, podsedáka, detská autosedačka
24,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Čaj z moringy 500 g – sušené nakrájané listy, prírodný sypaný bylinný čaj
39,98 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: herbsforyou

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
280,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

PUMA Buzz, Uni
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 2 kg
5,00 €/1kg
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Trotec Stolný a stojanový ventilátor 2 v 1 TVE 23 S | 80° oscilácia | 50 W
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

RedMoringa Moringa Capsules High Dose - 90 vegánskych kapsúl na 2 mesiace - podporuje metabolizmus, protizápalové účinky - superpotravina z IT
377,71 €/1l
52,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Moringa prášok Organic
79,67 €/1l
11,95 €
Predajca: GOYU

Biotiva Moringa prášok 250g z ekologického poľnohospodárstva
199,08 €/1kg
49,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Postel s čalúneným čelom a záhlavím, rozmery 120x200 cm, s 2 zásuvkami na spodnej časti a latovým roštom, farba: sivá. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
329,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Feel Pure s citrónom - 17 vrecúšok 30,6g
183,99 €/1kg
5,63 €
Predajca: taleoo

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies