5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA12 590,00 €/1l
12,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Kokosová pasta 500g4,89 €/1kg
4,89 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Originálna Muh Muhs karamelová nátierka s príchuťou karamelu 245g77,10 €/1kg
22,08 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,89 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Prírodná chala bez cukru 300g TAR-GROCH15,17 €/1kg
8,19 €
Predajca: BRAT_PL

Kvasnicový extrakt
52,72 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

R kvasnicový extrakt - bylinná nátierka Veľkosť ochutnávky 80g
84,90 €/1kg
8,49 €
Predajca: taleoo

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

ZwergenwieseKleiner Streich Brotzeit (2 x 50 gr)
19,80 €/1kg
1,98 €
Predajca: taleoo

Kleiner Streich - Meerrettich 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Streichgenuss – jablkový džem s chrenom, 175 g | ALLOS
18,41 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Vegánska pečeňová klobása Rinatura
34,45 €/1kg
3,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vegánska nátierka – vegánska paštéta, 125 g | VITAQUELL
24,64 €/1kg
3,08 €
Predajca: taleoo

Kleiner Streich - Brotzeit 50g | ZWERGENWIESE
19,80 €/1kg
2,43 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,99 €
Predajca: taleoo

Kleiner Streich - Kürbis-Orange 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Zeleninová nátierka - bylinky 125g
25,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Kleiner Streich - Rote Bete-Meerrettich 50g | ZWERGENWIESE
19,80 €/1kg
2,43 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,99 €
Predajca: taleoo

Maronenaufstrich – Klasická verzia, 380 g | DANIVAL
19,29 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Kleiner Streich - Paprika-Chili 50g | ZWERGENWIESE
20,60 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Tempeh – prírodne fermentovaný, 320 g | ARCHE
16,34 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Sladké lupiny Demeter 340g
9,21 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Extrakt z kvasníc VITAM-R je biokomplex vitamínov skupiny B a bielkovín. Ako súčasť vyváženej, pestrej stravy a zdravého životného štýlu môže už 10 g VITAM-R prispieť k optimálnemu prísunu životne dôležitých látok, ktoré obsahuje.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Nátierka, korenie, vývar do omáčok. Bohatý na vitamíny skupiny B, esenciálne aminokyseliny a enzýmy.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.125 l
- Zloženie
- Výťažok z kvasníc, morská soľ
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 989 kJ / 233 kcalTuky: 0,3 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 25,1 gz toho cukor: 0,2 gBielkoviny: 29,8 gSoľ: 3,9 g
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Obchodný názov
- R Výťažok z droždia - Klasická nátierka malá 125g
- Výrobca
- Ad Vitam
- Číslo od výrobcu
- FE-TV7M-8GC3
- EAN kód
- 4011437040022
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.
- Objem
- 0.125 l
- Zloženie
- Výťažok z kvasníc, morská soľ
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 989 kJ / 233 kcalTuky: 0,3 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 25,1 gz toho cukor: 0,2 gBielkoviny: 29,8 gSoľ: 3,9 g
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Obchodný názov
- R Výťažok z droždia - Klasická nátierka malá 125g
- Výrobca
- Ad Vitam
- Číslo od výrobcu
- FE-TV7M-8GC3
- EAN kód
- 4011437040022
Hodí sa k tomu

Kvasnicový extrakt
52,72 €/1kg
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

R Kvasnicový extrakt - Bylinná nátierka 250g
40,34 €/1kg
20,17 €
Predajca: taleoo

Tyčinky do jazierka aktisan 45 litrov
84,62 €/1kg
11,00 €
Predajca: taleoo

R kvasnicový extrakt - Klasická nátierka Veľkosť ochutnávky 80g
63,00 €/1kg
5,04 €
Predajca: taleoo

Heinz 5000157073020, 150 ml
70,27 €/1l
10,54 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Arónia – čaj
29,20 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Feel Pure s citrónom - 17 vrecúšok 30,6g
183,99 €/1kg
5,63 €
Predajca: taleoo

Friesinger Mühle Küchenmeister Ciabatta zmes na pečenie chleba 1000g
2,62 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SELEN Earl Grey Green – 12 balení
60,83 €/1kg
26,28 €
Predajca: SelenFood

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €/1kg
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Kettle Nuts Paprika Arašidy v paprikovej poleve 40g
25,00 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Klare Gemüsebrühe 126g
81,54 €/1kg
10,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Tullamore D.E.W. Irish Whiskey Triple Distilled | 40 % obj. | 0,7 l
54,84 €/1l
38,39 €
Predajca: PitnemiodyPL

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Šampanské Veuve Clicquot Brut Yellow Label 12% obj. 0,75 l v darčekovej kazete
173 720,00 €/1l
130,29 €
Predajca: PitnemiodyPL

Súprava náradia pre stolárov a tesárov | 4260056157196
59,88 €
Predajca: NaradiPraha

Nong Shim Instantné rezance Shin Ramyun pikantné (5 x 120 g)
25,85 €/1kg
15,51 €
Predajca: Pantry_Intl

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Schwartau velvet mango krémová jemná ovocná nátierka bez kúskov 270g
69,19 €/1kg
18,68 €
Predajca: AllYouNeed

Viani Tartufi Dolci Misti 125 g vrecko - 9 druhov praliniek v zmesi, najlepšia talianska čokoláda, ideálny nápad na darček a sladkú pochúťku
152,13 €/1kg
22,82 €
Predajca: Fuduu-Shop

The Dalmore 15, 0,7 L, Single malt, Škótsko, 15 rok / roky, 40%
255,92 €/1l
191,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
37,57 €/1l
26,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Epson EH-LS800B, 4000 ANSI lumen, 3LCD, 4K+ (5120x3200), 1800:1, 16:9, 2032 - 3810 mm (80 - 150")
2 599,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MultimediaProjektoren

Somat Deo Duo Perls neutralizátor zápachu citrón a pomaranč 1 ks
83 250,00 €/1kg
3,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Spigen ULTRA HYBRID IPHONE 14 PLUS MATTE BLACK puzdro na mobilný telefón
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Klarstein Infračervený ohrievač s termostatom, elektrický ohrievač 700 W, infračervený ohrievač smart home pre montáž na stenu, IR s ovládaním pomocou aplikácie IoT/WiFi, plochý ohrievač odolný voči vlhkosti, nástenný ohrievač bez CO2
185,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Mare Mediterranean Gin | 42,7 % obj. | 0,7 litra
60 471,43 €/1l
42,33 €
Predajca: AllYouNeed

Vu+ ZERO, Satelit, Full HD, DVB-S2, 576p, 720p, 1080i, 4:3, 16:9, H.264, MPEG2
94,39 €
Predajca: Ellano

Ron Zacapa Centenario XO Solera Gran Reserva Especial Finished in Cognac Casks in high quality gift box Guatemala | 40 % vol | 0,7 l
223,77 €/1l
156,64 €
Predajca: Ambiente-3000

Kilbeggan Traditional Irish Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
32,89 €/1l
23,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektne zabalené
Objednané 2 poháre, perfektne zabalené. Prišli načas. Veľká vďaka
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné! Veľký kontajner, rýchle dodanie a g
Lahodné
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,92 €/1kg

Pistáciová pasta 500g Brat.pl
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
34,65 €/1kg

Kešu pasta 900g
16,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,32 €/1l

Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
12,59 €
Predajca: BRAT_PL
12 590,00 €/1l

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
65,24 €/1l

Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,53 €
Predajca: Heartforcards
60,68 €/1l

Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,40 €/1kg

Solené ryby 720ml GorWit
13,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,18 €/1l

Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,65 €/1kg

Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
9,49 €
Predajca: BRAT_PL
9 490,00 €/1l

Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,39 €/1kg

Extra hladká pistáciová pasta 200 g
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11 490,00 €/1l

Kokosová pasta 500g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
4,89 €/1kg

Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg

Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
12,47 €/1kg

Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
6,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,35 €/1kg

Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
51,90 €/1l

Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
7,49 €
Predajca: BRAT_PL
24,97 €/1l

Prírodná chala bez cukru 300g TAR-GROCH
8,19 €
Predajca: BRAT_PL
15,17 €/1kg

VEGANELA krém z lieskových orechov a kakaa 300g TAR-GROCH
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
24,33 €/1kg