5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.78,44 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica so šípkovou ružou individuálne zabalená ovocná a plná 70g55,43 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
322,22 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
76,59 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6774 Čaj Spanish Orange - 20 vreciek
76,40 €/1kg
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
320,00 €/1kg
11,20 €
Predajca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Lipton bylinný čaj žihľava s mangom, balenie po 20 ks
220,75 €/1kg
8,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata owocowa Teekanne Imbir i Pomarańcza 20 torebek
29,13 €/1kg
3,54 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,33 €
Predajca: Katomix

Meßmer Elderflower Lime Ovocný čaj s kvetinovou príchuťou 45g
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer zimný punč ovocný čaj s príchuťou vareného vína 20 vreciek 50g
72,40 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 65205 Výberové balenie - 12 čajov, 180 vrecúšok
138,26 €/1kg
53,92 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
10,16 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7483 TEEKANNESchwarzer Tee Earl GreyTee 20 Portionen
101,71 €/1kg
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
290,00 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Meßmer 291972 Meßmer Kräuter Tee 100 Portionen
74,25 €/1kg
14,85 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čajová kanvica Zázvor Pomaranč Bylinný čaj ovocná a korenistá príchuť 32g
Aromatická čajová explózia. S čajom Teekanne Ginger Orange získate ovocný, korenistý bylinný čaj so zázvorom a pomarančom pre výnimočné chvíle potešenia.
Teekanne GmbH & Co KG Kevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
Najlepší pôžitok z čaju: TEEKANNE čaj zázvor, pomarančVždy poteší: lahodný čaj TEEKANNE je značková kvalita, ktorú môžete ochutnať. Balený v praktických čajových vrecúškach je pripravený za krátky čas a vždy dokonale naporciovaný. a takto to funguje: Vezmite 1 čajové vrecúško na šálku a zalejte ho vriacou vodou. Nechajte čaj lúhovať tak dlho, ako je uvedené - alebo podľa vašich osobných preferencií. Urobte niečo dobré pre seba a vychutnajte si lahodnú šálku TEEKANNE Tea Ginger, Orange každý deň! Informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 3/1 kJ/kcalTuky <0,1 gz toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy <0,1 gz toho cukry <0,1 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 0,1 gsol 0,01 gVitamíny a minerálne látky -
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Jablká, citrónová tráva, zázvor* (17 %), sladké ostružinové listy, pomarančová aróma, koncentrát pomarančovej šťavy, pomarančová kôra.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 32.4 g
- Potravinársky podnik
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Bylinný čaj s príchuťou zázvoru a pomaranča
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 7363
- EAN kód
- 4009300014720
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Jablká, citrónová tráva, zázvor* (17 %), sladké ostružinové listy, pomarančová aróma, koncentrát pomarančovej šťavy, pomarančová kôra.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 32.4 g
- Potravinársky podnik
- Teekanne GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40549 Düsseldorf
- Obchodný názov
- Bylinný čaj s príchuťou zázvoru a pomaranča
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 7363
- EAN kód
- 4009300014720
Hodí sa k tomu

TEEKANNE 6469 Teekanne grüner Tee 20 Beutel
320,00 €/1kg
11,20 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6687 Čaj zázvor-citrón 20 Btl. à 1,75g
331,43 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
11,60 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
386,67 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6576 Turecké jablko 20 ks / bal.
226,73 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 6171 Čajové jablko - 20 Btl. à 3g
60,50 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica so šípkovou ružou individuálne zabalená ovocná a plná 70g
55,43 €/1kg
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

12 čajových sáčkov čaju "Marocká mäta" (6423), 20 sáčkov
346,39 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7178 Teekanne Blueb. Muffin 18 Btl
308,40 €/1kg
12,49 €
Predajca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g
86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton bylinný čaj žihľava s mangom, balenie po 20 ks
220,75 €/1kg
8,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

TEEKANNE 6160 Teekanne Minze 20 Beutel
257,78 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Swiffer 5413149750470
246,60 €/1m²
14,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Meßmer Himmelszauber ovocný čaj s príchuťou marhule a mandle 55g
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
78,44 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 4001257160000 Čaj Meßmer „6 bylín“, lahodný, balenie po 25 ks
94,00 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia
83,56 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
362,50 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
308,40 €/1kg
12,49 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 6168 Teekanne 8 Kräuter
290,00 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Biely čaj Jasmín jemná príchuť s prírodnou arómou 25g
99,20 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
322,22 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok
119,77 €/1kg
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Meßmer Tee 100279 Grüner Tee Orange-Ingwer 25 Btl./Pack.
76,59 €/1kg
3,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelé
Chutné a zároveň zdravé
Hodnotenie z 27. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
66,92 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Meßmer Classic Moments Mätový čaj 100 čajových vrecúšok 225g
14,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
63,11 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg

Čajová kanvica 6255 Ovocný čaj Premium Wild Berries 20 vreciek x 3,0 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,50 €/1kg

Čajová kanvica Rooibos krémová príchuť karamel 20 dvojkomorových vreciek 35g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
109,43 €/1kg

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
78,44 €/1kg

Loyd Med a vanilka Rooibos čaj 20 vreciek
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS