Objem:

100 ml

Burberry For Women, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka

30,00 €

300,00 € / 1l

plus 10,00 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver
Dior Eau Sauvage, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, elemi, Vetiver
1 960,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
98,00 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 799,80 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 53
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín
Dolce&Gabbana Q Parfum, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čerešňa (ovocie), Jazmín
1 717,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
51,51 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Aigner Icon parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Aigner Icon parfumovaná voda pre ženy 100 ml
585,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
58,51 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry for Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Burberry for Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
517,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
51,70 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Burberry London for Women (1995) parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Burberry London for Women (1995) parfumovaná voda pre ženy 50 ml
714,00 €/1l
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5Počet hodnotení: 5
35,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Burberry Classic, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackcurrant,Green apple, Cedar wood,Jasmine,Sandalwood, Pižmo, Vanilka
Burberry Classic, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackcurrant,Green apple, Cedar wood,Jasmine,Sandalwood, Pižmo, Vanilka
1 059,60 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 12
52,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Burberry Weekend, Ženy, 100 ml, Sprej, 1 kusov
Burberry Weekend, Ženy, 100 ml, Sprej, 1 kusov
516,20 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 46
51,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Burberry For Women, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
Burberry For Women, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
1 885,00 €/1l
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
56,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
500,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
45,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
Dolce&Gabbana The One, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
1 411,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 50
70,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Burberry, My Burberry Blush, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml
Burberry, My Burberry Blush, Eau de Parfum, Für Frauen, 50 ml
1 034,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
51,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Burberry - Mr. Burberry Eau de Parfum EDP 150ml
Burberry - Mr. Burberry Eau de Parfum EDP 150ml
466,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
69,95 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry, Touch, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Burberry, Touch, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
601,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
30,09 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Parfum Burberry Touch pre Ženy 100ml
Parfum Burberry Touch pre Ženy 100ml
374,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
37,49 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
Burberry My, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Frézia, Geranium, Pačuli, Ruže
707,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 15
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry Weekend, Ženy, 50 ml, rezeda, hyacint, Kosatec, Sprej, Francúzsko
Burberry Weekend, Ženy, 50 ml, rezeda, hyacint, Kosatec, Sprej, Francúzsko
838,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 18
41,90 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Burberry Touch, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Oranžová, Ruže, Blackcurrant,Orange,Rose, Jazmín, ľalia, Tuberóza, Céder, Vanilka
Burberry Touch, Ženy, 100 ml, Čierne ríbezle, Oranžová, Ruže, Blackcurrant,Orange,Rose, Jazmín, ľalia, Tuberóza, Céder, Vanilka
617,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
61,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vhodné pre:
Ženy
Hlasitosť:
100 ml
Typ fľaše:
Nádoba na jedno použitie
Poznámky k vrchným tónom vône:
Jablko, Čierne ríbezle
Poznámky k srdcu vône:
Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo
Poznámky k základu vône:
Pižmo, Vanilka
Typ dávkovača:
Sprej
Zloženie:
Alcohol Denat., Parfum/fragrance, Aqua/water/eau, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Bht, Linalool, Citronellol, Citric Acid, Citral, Yellow 5 (Ci 19140), Red 4 (Ci 14700), Red 33 (Ci 17200), Blue 1 (Ci 42090).
Množstvo v balení:
1 kusov


Dámska parfumovaná voda
čierne ríbezle, broskyňa, marhuľa, hruška, jablko
jazmín, santalové drevo, slivková vetvička (dubový mach)
pižmo, vanilka, céder



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Burberry EDP For Women 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Burberry!



  • Pohlavie: Muži a ženy, ktorí sa narodili v roku 1914, sú vďační za svoje produkty: Dámske
  • Objem: 100 ml
  • Typ: Burberry Typ produktu: Burberry, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou, je vhodný pre všetky typy značiek: Sada: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône:
    • Pre ženy
    • Brurberry
Od 67,60 / 100ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Burberry Limited
Horseferry House, Horseferry Road, Londres, SW1P 2AW
SW1P 2AW - Londres
+4402034021444
[email protected]



Dámsky parfém Burberry EDP (100 ml)

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Burberry EDP (100 ml) a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Burberry!


  • Objem: 100 ml
  • Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Pohlavie: Ženy
  • Názov parfému: Brurberry


Burberry Classic Woman 100 ml EDP sprej




Burberry parfumovaná voda v spreji 100 ml



Burberry pre ženy Parfémovaná voda 100ml - Esencia elegancie / / Vážte si jemnú a zároveň výraznú vôňu s parfumovanou vodou Burberry pre ženy. Tento delikátny a elegantný parfém s obsahom 100 ml je prejavom pravej ženskosti a štýlu. Esencia elegance od značky Burberry je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré sa chcú cítiť sebavedome a pôvabne každý deň. / / Parametre produktu: / - Objem: 100 ml / - Typ: Parfémovaná voda / - Značka: Burberry / - Čistá esencia ženskosti a elegancie / / Dodatočné informácie: / - Dlhodržiaca vôňa / - Praktická veľkosť pre každodenné nosenie / - Baleno s eleganciou a starostlivosťou / / Povznes svoj štýl na novú úroveň s parfumovanou vodou Burberry pre ženy - neodolateľná vôňa pre sebavedomé a sofistikované ženy.

Burberry For Women je kvetinovo-ovocný parfém pre ženy, ktorý bol vydaný v roku 1995. Autorom vonnej kompozície je Michel Almairac. Klasická vôňa Burberry. Stále sa teší neutíchajúcej obľube. Voda je originálna, odporúčaná pre odhodlané ženy. Vždy nadčasová a spoľahlivá, hodí sa k elegantnému oblečeniu aj každodennému noseniu. Odporúča sa na všetky ročné obdobia.

Burberry pre ženy Edp sprej

Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.

Burberry For Women Edp Spray GERMANY kartón @ 1 fľaša x 100 ml
Model
For Women
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
ovocný
Objem
100 ml
Zloženie
Vôňa Burberry pre ženy je zhmotnením elegancie a jemnosti. Táto parfémovaná voda spojuje kvetinové a ovocné tóny, vytvárajúc dynamický a príťažlivý zážitok pre každú ženu. Ingrediencie, ktoré tvoria túto esenciu sú: levanduľa, jazmín, ruža, bergamot, hruška, vanilka, santalové drevo, mošus, vetiver, pomerančový kvet, pižmo, ambra, grapefruit, čierny rybíz, pižmovka, bergamot, ananás, ylang-ylang, mandarínka, gaštan.
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Dámy
EAN kód
3614226905666
Číslo od výrobcu
10000008421

Model
For Women
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
ovocný
Objem
100 ml
Zloženie
Vôňa Burberry pre ženy je zhmotnením elegancie a jemnosti. Táto parfémovaná voda spojuje kvetinové a ovocné tóny, vytvárajúc dynamický a príťažlivý zážitok pre každú ženu. Ingrediencie, ktoré tvoria túto esenciu sú: levanduľa, jazmín, ruža, bergamot, hruška, vanilka, santalové drevo, mošus, vetiver, pomerančový kvet, pižmo, ambra, grapefruit, čierny rybíz, pižmovka, bergamot, ananás, ylang-ylang, mandarínka, gaštan.
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Dámy
EAN kód
3614226905666
Číslo od výrobcu
10000008421
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Burberry Classic, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackcurrant,Green apple, Cedar wood,Jasmine,Sandalwood, Pižmo, Vanilka
Burberry Classic, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackcurrant,Green apple, Cedar wood,Jasmine,Sandalwood, Pižmo, Vanilka
1 059,60 €/1l
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 12
52,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
969,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 112
55,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Burberry For Women, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
Burberry For Women, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Čierne ríbezle, Céder, Jazmín, Moss, Santalové drevo, Pižmo, Vanilka
588,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 41
29,43 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 108
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
500,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
45,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1167
81,22 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
Paco Rabanne Lady Million parfumovaná voda 30 ml
2 066,67 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
62,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Philipp Plein No Limits Parfumovaná Voda, 50 ml
Philipp Plein No Limits Parfumovaná Voda, 50 ml
704,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
35,24 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Dkny, Be Delicious Fresh Blossom, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
270,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 63
27,08 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 820
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 707
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Burberry Touch Pre Mužov - Toaletná Voda 100ml
Burberry Touch Pre Mužov - Toaletná Voda 100ml
378,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
Versace - Versace Man Eau Fraiche EDT 200ml
431,25 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 104
86,25 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Armani Si Edp Spray 100ml
Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 221
104,06 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Hugo Iced EDT 75ml
Hugo Boss - Hugo Iced EDT 75ml
700,40 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
52,53 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
Rabanne Pure XS For Her, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 206,25 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 41
96,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 51
77,89 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Burberry Weekend, Ženy, 50 ml, rezeda, hyacint, Kosatec, Sprej, Francúzsko
Burberry Weekend, Ženy, 50 ml, rezeda, hyacint, Kosatec, Sprej, Francúzsko
838,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 18
41,90 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 354
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
38,06 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lacoste L.12.12 Noir Woda toaletowa, 100ml
Lacoste L.12.12 Noir Woda toaletowa, 100ml
710,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
71,01 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 22
31,80 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 177
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
13,33 €/1m²
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 130
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Obrázok produktu pre Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 30ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 30ml
1 808,33 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
54,25 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Parfum Burberry Touch pre Ženy 100ml
Parfum Burberry Touch pre Ženy 100ml
374,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
37,49 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 304
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Salvador Dalí Laguna Edt Spray
Salvador Dalí Laguna Edt Spray
557,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
27,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 41 hodnotení
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Absolútne elegantná vôňa snov
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 1. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vhodná na každodenné nosenie!
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 4. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle doručenie, dobrý pomer ceny a kvality
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 5. júna 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Milujem to
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 1. septembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Mega cena
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
top
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 26. augusta 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l