5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml131,98 €/1l
65,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Felps Liss Express termochránka na vlasy - 230 ml186,91 €/1l
42,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Felps Quiabo XBTX 300 g vyrovnávajúca maska na vlasy156,63 €/1l
46,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Maska na suché a poškodené vlasy Dualsenses Rich Repair (60Sec Treatment) 500ml45,50 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Olaplex N°0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
172,90 €/1l
26,80 €
Predajca: VISO

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml
620,83 €/1l
37,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Maske Olaplex Bohatá hydratačná maska 200ml
151,50 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oréal Elvital, Bond Repair, Bezoplachové prípravky na vlasy, 150 ml
87 550,00 €/1kg
20,60 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,51 €
Predajca: TR8

Nanoil Argan Hair Maska do włosów z olejkiem arganowym, 300ml
35 350,00 €/1kg
14,14 €
Predajca: MANADA

Moroccanoil, Moroccanoil, Hair Oil Treatment, Revitalizing & Fortifying, 50 ml
634,60 €/1l
31,73 €
Predajca: NutraBestBG

Redken All Soft Leave V Ošetrovaní Pre Suché/Krehké Vlasy 150Ml
183,33 €/1l
27,50 €
Predajca: PerfumTraders

Kerastase Densifique Vlasová Výživná Masky, 200ml
268,25 €/1l
53,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hask Keratin Protein 5 v 1 bezoplachový sprej 175 ml
88,57 €/1l
15,50 €
Predajca: somnia24

Philip Kingsley, Bond Builder, Hair Cream Treatment, For Repairing, 50 ml
663,00 €/1l
33,15 €
Predajca: NutraBestBG

Kondicionér na suché a lámavé vlasy Len
44,95 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200 ml
90,90 €/1l
20,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

KJMN Regeneračná maska na vlasy s keratínom, 275 ml
15,13 €/1kg
4,69 €
Predajca: Tersorte

Alcina Repair Line Repair Mask posilňujúca maska pre veľmi poškodené vlasy 1250 ml
51,02 €/1l
63,78 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Olaplex No 6 Bond Smoother Chemické ošetrenia, ako je farbenie a odfarbovanie, ako aj tepelné ošetrenia, napríklad žehlička na vlasy a žehlička na vyrovnávanie vlasov, poškodzujú vlasy. Toto poškodenie je spôsobené tým, že sa počas týchto procesov porušujú určité väzby vo vlasoch, sírne mostíky. Tieto väzby určujú pevnosť vlasov. Ak sú poškodené, vlasy sú slabšie. Olaplex v 3 krokoch používajú odborníci na farby ako obľúbený nástroj na silné, lesklé a zdravé vlasy. Patentovaná chémia opravuje a znásobuje porušené väzby vo vlasoch. Použitie Naneste veľmi malé množstvo prípravku. Naneste množstvo Olaplex No 6 Bond Smoother Styling CrA me na vlhké alebo suché vlasy. Prípravok sústreďte na stred vlasov až ku končekom. Pre rovnomernú aplikáciu prípravok dobre rozčešte a potom upravte podľa potreby. Neoplachujte.
OLAPLEX No. 6 je bezoplachová starostlivosť, ktorá hydratuje, posilňuje a urýchľuje proces sušenia vlasov. Tento výrobok poskytuje nielen správnu ochranu pred stylingovými nástrojmi, ale aj dodatočnú starostlivosť. Eliminuje krepovatenie a zabezpečuje hladké vlasy bez krepovatenia až na 72 hodín. Vhodný aj na farbené a chemicky ošetrené vlasy.
Používaním šampónu (č. 4) a kondicionéru (č. 5) Olaplex budú vaše vlasy nádherne hebké. Potom použite č. 3, ktorý zabezpečí, že vaše vlasy budú lesklé, krásne a zdravé. Pre úplný výsledok bol vyvinutý bezoplachový, regeneračný stylingový krém, ktorý posilňuje slabé a suché vlasy. Bonus: zaručuje, že vaše vlasy zostanú bez krepovatenia až 72 hodín, a zároveň sľubuje skrátenie času fénovania.
Ako Olaplex Bond Smoother No. 6 funguje?
Olaplex Bond Smoother No. 6 zaisťuje, že vlasy sú opravené a posilnené v končekoch. Vysoká koncentrácia jedinečnej osemnásobne patentovanej účinnej látky Olaplex opravuje poškodenia vo vnútri vlasov. Myslite na poškodenia spôsobené tepelným stylingom, UV žiarením a pravidelným farbením. Tento výrobok ponúka dokonalý výsledok starostlivosti bez zaťaženia vlasov.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Posilňuje vlasy v končekoch
- Dodáva vlasom dodatočnú vlhkosť
- Účinne chráni pred poškodením (spôsobeným stylingovými nástrojmi, častým farbením a slnečným žiarením)
- krepovatenie a odstraňuje krepatenie alebo strapatenie vlasov až na 72 hodín.
Tip! Aplikujte Olaplex No. 6 Bond Smoother večer po použití šampónu (No. 4) a kondicionéru (No. 5) Olaplex, aby ste dosiahli najlepší výsledok starostlivosti na druhý deň. Raz týždenne používajte prípravok na zdokonaľovanie vlasov(č. 3) raz týždenne na úplnú obnovu poškodených vlasov.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Bezoplachová vlasová starostlivosť Olaplex z kolekcie Bond Smoother bola vytvorená špeciálne pre ženy na lámavé vlasy. Tento kadernícky zázrak má objem 100 ml.
O N°6 Vysoko koncentrovaný stylingový krém N°6 posilňuje a chráni vlasy, hydratuje ich a eliminuje ich krepatenie a poletovanie až na 72 hodín. Olaplex® N°6 je vhodný pre všetky typy vlasov vrátane farbených a chemicky ošetrených vlasov. PH Balance: 4-5 Kedy: Používajte po každom umývaní alebo podľa potreby na úpravu vlasov. Kam: Nanášajte prípravok od polovice dĺžky vlasov ku končekom. Pre: Vhodný pre všetky typy vlasov. OLAPLEX® N° 6 Bond Smoother Krok 1: Naneste malé množstvo prípravku do vlhkých alebo suchých vlasov od polovice dĺžok ku končekom. Tip: Pre intenzívnejší účinok aplikujte cez noc.
Olaplex Bond Smoother Leave-In Cream je vhodný pre lámavé vlasy a pre dámy. Obsah 100 ml.
Olaplex No.6 Bond Smoother 100ml
Olaplex Bond Smoother Bezoplachový regeneračný stylingový krém č. 6 pre všetky typy vlasov VERENIGDE STATEN karton @ 1 stuk x 100 ml
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 0896364002602896364002602
- Číslo od výrobcu
- 40296700
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 0896364002602896364002602
- Číslo od výrobcu
- 40296700
Hodí sa k tomu

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Unikátní vlasová kúra 10 v 1 Uniq One (Hair Treatment Celebration Edition) 150 ml
60,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

FELPS PROFESSIONAL REKONŠTRUKTOR RP SET 2 X 500 ml REGENERÁCIA RP PREMIUM
117,99 €/1l
117,99 €
Predajca: Keratinshop

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l
75,00 €/1l
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml
543,40 €/1l
271,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Maske Olaplex Bohatá hydratačná maska 200ml
151,50 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Kérastase Oil Kérastase Elixir Ultime Refillable 75ml
972,00 €/1l
72,90 €
Predajca: VISO

Montibello Hop Ultra Repair Haarspitzen Reparaturcreme, 75 ml
50,00 €/1kg
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Vichy Dercos Densi-Solutions Hair Mass Recreating Concentrate vlasová kúra pre hustotu vlasov 100 ml
85 230,00 €/1kg
85,23 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Moroccanoil Treatment Purple 50 ml
738,40 €/1l
36,92 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 90 ml
268,75 €/1kg
32,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Kevin Murphy Re Store Repairing Cleansing Treatment 200 ml
176,55 €/1l
36,70 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,31 €
Predajca: PerfumTraders

Keraphlex Set 50ml+100ml Krok 1+2
246,33 €/1kg
36,95 €
Predajca: Friseurtotal

Pharmaceris H, Stimuforten, preparat do intensywnej kuracji stymulującej wzrost włosów, 125 ml
273 266,65 €/1kg
40,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Lakmé K.Therapy Active Shock Concentrate koncentrovaná obnovujúca starostlivosť proti vypadávaniu vlasov 8 x 6 ml
4 918,33 €/1l
29,51 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sealed Ends+ Clean Performance sérum na zacelenie rozštiepených končekov 100 ml
125,00 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

CHI Silk Infusio, Ženy, Všetky typy vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Oprava, Revitalizačný, Lesk,..., 50 ml, Fľaša, Alkohol, Glutén, Paraben, Síran
361,40 €/1l
18,07 €
Predajca: somnia24

Kerastase Resistance Ciment Thermique, Odbudowujący cement termiczny do włosów osłabionych, 150ml
202 950,01 €/1kg
40,59 €
Predajca: VISO

Wella Color Service Post Colour Treatment 1000 ml
65,50 €/1l
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Anti-Snap Treatment na poškodené vlasy 250 ml
146,96 €/1kg
36,74 €
Predajca: somnia24

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Keratín, Nádoba
4,27 €/1l
4,27 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sekundová kúra pre poškodené vlasy, 200ml
70,00 €/1l
14,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Selective Professional α Keratin Kondicionér 500 ml
31,00 €/1l
16,14 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Nioxin 4 – 3-fázový systém 300+300+10
102,70 €/1l
61,62 €
Predajca: somnia24

It's a 10 Miracle Hair Mask 240ml, 240 ml, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Proti krepovitosti, Výživný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1 kusov
78,04 €/1l
32,95 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,73 €
Predajca: Denpoli-Venda

Kondicionér na kučeravé vlasy Shea Moisture Coconut & Hibiscus, 326 ml
75,90 €/1kg
37,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Taft Power Activity Żel do włosów, 150ml
118,60 €/1l
5,93 €
Predajca: MANADA

Lola My Curl, My Life Combing Cream | Cachos Memoriser Curls 500ml
41,05 €/1kg
22,33 €
Predajca: somnia24

Sol de Janeiro Glowmotions Glow Oil Copacabana Bronze 75 ml
479,33 €/1l
35,95 €
Predajca: Friseurtotal

Indola Care Repair Keratin Filler 300 ml
57,80 €/1l
17,34 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ŠTVRTÁ VRSTVA - Finišér Exo CromaTech 500 ml
94,99 €
Predajca: Keratinshop
189,98 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
75,00 €/1l

Brazílske ošetrenie vlasov Boto (plastika vlasov) - INOAR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
50,00 €/1l

Nanoplastia Príroda Prírodná Terapia Sada
105,99 €
Predajca: Keratinshop
53,00 €/1l

INOAR G-Hair Brazílska keratínová kúra na fénovanie a narovnávanie vlasov. 3 litre
155,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
51,67 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Ybera Kerafive²² Zosilňovač Keratínu pre vlasy - 1000ml
105,99 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
271,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
543,40 €/1l

INOAR - Súprava na vyhladzovanie vlasov G.Hair Keratin Smoothing System Kit, úprava proti zvlneniu, 1 liter Just Keratin
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Omnia Keratin bez formaldehydu 2 l
127,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
63,50 €/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500g
82,99 €
Predajca: Keratinshop
165,98 €/1l

Príroda Zestaw Zeleného Kávy Na Keratínové Vyhladenie Vlasov 2X1000Ml
84,99 €
Predajca: Keratinshop
42,50 €/1l

MAXWELL COLLAGEN keratína pre vlasy - 500 ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láskavý Elixír Lásky Toxín Kolagén
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Rozprašovač na regeneráciu Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
72,99 €
Predajca: Keratinshop
243,30 €/1l

Maxwell Sky Blond Botok Na Vlasy - 500Ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láska Eliksír Oprava Keratín pre vlasy Krok 2 - 1000 ml
75,99 €
Predajca: Keratinshop
75,99 €/1l

Kevin Murphy, Body Mass, Hair Spray, For Volume, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,75 €
Predajca: MAGUHAAR
213 750,01 €/1kg

Ybera GENOMA Zapevňovač kutikuly Pro-Geno 500 g - Termochrón na vlasy
62,99 €
Predajca: Keratinshop
125,98 €/1l