5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Plnotučné mlieko v prášku 25 kg, 26 % tuku, mlieko v prášku, sušené mlieko, pečenie, dezerty, GiDeli8,40 €/1kg
209,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Ďalšie informácie o reklame
Arla Organic H plnotučné mlieko 3,8 z jemného trvanlivého organického vŕbového mlieka 1000 ml1,72 €/1l
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND4,18 €/1l
4,18 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Naarmann polotučné bezlaktózové mlieko H so skrutkovacím uzáverom 1000 ml2,12 €/1l
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
12,94 €/1kg
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Andechs organické kozie mlieko 3% - h-mlieko 1 liter
3,45 €/1l
4,18 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: taleoo

BEZLAKTÓZOVÉ MLIEKO (3,5 % TUKU)1 l - SOBBEKE
5,47 €/1l
5,47 €
Predajca: Biogo

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mlieko
6,78 €/1l
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schlagfix - Kávová smotana 10% tuku blister 10x10g
69,90 €/1l
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Łowickie UHT mlieko, 1,5 % tuku, bez laktózy, 500 ml
2,26 €/1l
2,37 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,13 €
Predajca: Megasam24PL

MinusL® 652483006 fettarme H-Milch laktosefreie Milch 10 x 1,0 l
30,95 €/1l
30,95 €
Predajca: somnia24

Łowickie UHT mlieko bez laktózy 3,2 % 1 l Łowicz
1,43 €/1l
2,82 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,43 €
Predajca: Megasam24PL

Mlieko Łaciate UHT 0 % 1 l
275,83 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Schwarzwaldmilch 3243347000 Schwarzwaldmilch fettarme H-Milchlaktosefreie Milch 1,0 l
11 850,00 €/1kg
11,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Smotana, 30 % tuku, 200 g
10,00 €/1kg
3,47 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,10 €
Predajca: Megasam24PL

Gostyń Karamelové kondenzované mlieko
12,75 €/1l
2,97 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,53 €
Predajca: Megasam24PL

Łaciate Milk Uht 3,2 % 1 L
3,24 €/1kg
3,24 €
Predajca: Katomix

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
2,78 €/1l
33,32 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bären Marke Kaffeetraum kondenzované mlieko kávové mlieko 8% tuku 160ml 6-pack
S krémovou kávovou smotanou Bärenmarke môžete piť kávu tak, ako ju máte najradšej - s trochou mlieka. Táto praktická fľaša umožňuje individuálne dávkovanie.
Hochwald Foods GmbH Bahnhofstraße 37-43 54424 Thalfang
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.96 l
- Zloženie
- KONDENZOVANÉ MLIEKO, tepelne spracované, 8 % tuku, 17 % bez tuku ODSTREČENÉ MLIEKO
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 135 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 565 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 9,4 g Sacharidy, z toho cukor: 9,4 g Tuky: 8 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,4 g Vláknina: - g Bielkoviny: 6,4 g Soľ: 0,25 g
- Potravinársky podnik
- Hochwald Foods GmbHBahnhofstraße 37-43 54424 Thalfang
- Obchodný názov
- Bären Marke Kaffeetraum kondenzované mlieko kávové mlieko 8% tuku 160ml 6-pack
- Výrobca
- Hochwald Foods GmbH
- Číslo od výrobcu
- 30355-6
- EAN kód
- 4251753728345
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.96 l
- Zloženie
- KONDENZOVANÉ MLIEKO, tepelne spracované, 8 % tuku, 17 % bez tuku ODSTREČENÉ MLIEKO
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 135 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 565 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 9,4 g Sacharidy, z toho cukor: 9,4 g Tuky: 8 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,4 g Vláknina: - g Bielkoviny: 6,4 g Soľ: 0,25 g
- Potravinársky podnik
- Hochwald Foods GmbHBahnhofstraße 37-43 54424 Thalfang
- Obchodný názov
- Bären Marke Kaffeetraum kondenzované mlieko kávové mlieko 8% tuku 160ml 6-pack
- Výrobca
- Hochwald Foods GmbH
- Číslo od výrobcu
- 30355-6
- EAN kód
- 4251753728345
Hodí sa k tomu

Bären Marke Kaffeetraum kondenzované mlieko do kávy mlieko 8% tuku 160ml 12-pack
11,41 €/1l
21,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
12,94 €/1kg
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bären Marke Kaffeetraum kondenzované mlieko do kávy mlieko 8% tuku 160ml 24-balenie
11,41 €/1l
43,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
112,93 €/1kg
8,47 €
Predajca: somnia24

Andechs organické kozie mlieko 3% - h-mlieko 1 liter
3,45 €/1l
4,18 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: taleoo

Mlieko s obsahom bielkovín Schwarzwaldmilch 1 liter
9,40 €/1l
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mlieko
6,78 €/1l
2,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kozie mleko poddane wysokiej obróbce termicznej ( temperatura obróbki 122°C/ czas 120 sekund) 0,5l Danmis
4,36 €/1l
3,54 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,18 €
Predajca: Megasam24PL

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Unold 68010, 1 kg, Odložený štart, Sklenený priezor, Časovač, Variabilná kontrola prepečenia kôrky, Funkcia uchovania teploty
252,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Čistička vzduchu Brandt pre miestnosti s rozlohou 16 m² 5-stupňový filter: predfilter / HEPA filter H13 / aktívne uhlie / negatívne ióny / UV lampa
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mikapro

Krups XL1008, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, Nerezová oceľ, 150 ml, 0,3 L, 100 s
52,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vežový ventilátor z ABS (napájaný cez USB), bezlopatkový, tichý a prenosný, s 2 nastaveniami rýchlosti – ideálny do domácnosti a spálne
57,81 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

CoreGL – doplnok stravy – 60 kapsúl – obsahuje mikrokryštalickú celulózu, extrakt z brusníc a extrakt zo zeleného čaju – určené pre dospelých.
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Philips Sonicare Hx3651/11 Sonická Zubná Kefka
102,47 €/1kg
40,99 €
Predajca: esiteo

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

BOXILAND® mletá káva adventný kalendár 2026, 24 druhov, Fairtrade & bio
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Súprava ihiel na šitie 55 kusov na karte
4,09 €
Predajca: M_plus_L

Kozie mleko poddane wysokiej obróbce termicznej ( temperatura obróbki 122°C/ czas 120 sekund) 0,5l Danmis
4,84 €/1l
3,89 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,42 €
Predajca: Megasam24PL

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citrónovník – citrónovník štyroch ročných období, stále rodivý, stredomorská rastlina do kvetináča
85,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Kefírová kultúra – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
579,33 €/1kg
8,69 €
Predajca: taleoo

Kuchynský robot 3200 W – 6 l nerezová misa vrátane metly, hákov na miesenie, šľahača a ochranného krytu, 6 rýchlostí, čierna farba, Retoo
118,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Plnotučné mlieko v prášku 25 kg, 26 % tuku, mlieko v prášku, sušené mlieko, pečenie, dezerty, GiDeli
209,98 €
Predajca: Posh
8,40 €/1kg

Bären Marke Kaffeetraum kondenzované mlieko do kávy mlieko 8% tuku 160ml 24-balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,41 €/1l

Mlieko s obsahom bielkovín Schwarzwaldmilch 1 liter



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
9,40 €/1l

ALPSKÉ UHT MLIEKO (min. 3,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
4,18 €
Predajca: Biogo
4,18 €/1l

Kokosové mlieko



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,20 €/1l

Naarmann Kaffeesahne 1130 10Prozent 1.000g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,37 €/1l

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
1,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,94 €/1l

Schlagfix - Kávová smotana 10% tuku blister 10x10g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
69,90 €/1l

alpro® 3973465001 alpro® OHNE ZUCKER Kokosnussdrink 1,0 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,61 €/1l

Arla Organic H plnotučné mlieko 1,5 z jemného trvanlivého organického vŕbového mlieka 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,56 €/1l

Arla Organic H plnotučné mlieko 3,8 z jemného trvanlivého organického vŕbového mlieka 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,72 €/1l

BEZLAKTÓZOVÉ MLIEKO (3,5 % TUKU)1 l - SOBBEKE
5,47 €
Predajca: Biogo
5,47 €/1l

BEZLAKTÓZOVÉ MLIEKO (1,5 % TUKU)1 l - SOBBEKE
5,01 €
Predajca: Biogo
5,01 €/1l

Bärenmarke trvanlivé mlieko 1,5 % tuku nízkotučné ultra vysoké teploty 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,01 €/1l

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,15 €/1l

Kokosový krém



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: AllYouNeed
30,27 €/1l

Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,94 €/1kg

Meggle Creme Patisserie nesladená alternatíva šľahačky 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,73 €/1l

MILRAM dlhotrvajúca šľahačka s ultravysokou teplotou skladací kartón 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,62 €/1kg

Alpro Sójový nápoj bez cukru čisto rastlinný úplne nesladený 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,98 €/1l