3,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Pasta z tofu Lunter paprykarzowa 75 g223,20 €/1kg
16,74 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Cumberland omáčka s vynikajúcim portským vínom 200 ml balenie 2
46,32 €/1l
18,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff Paradajková omáčka č. 5 pikantná ovocná s bazalkou 200ml
23,60 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Chilli omáčka s feferónkami Vegan 200ml
9,65 €/1l
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff Červená figová horčicová omáčka ovocná a pikantná barbecue omáčka 125ml
45,68 €/1l
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka z červenej papriky Habanero
24,28 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cholimex - Chilli omáčka s cesnakom - 250 ml
14,12 €/1l
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Tabasco omáčka s červenou paprikou 60 ml - Pikantná, pálivá chilli omáčka na jedlá
109,67 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Knorr Parika omáčka maďarská pikantná ovocná príchuť 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon kari omáčka "Červená thajská" (320 ml) -
15,59 €/1l
4,99 €
Predajca: artbook-service

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
9,28 €/1l
2,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka z červeného korenia Tabasco 150ml
113,00 €/1l
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SureShot

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PARADAJKOVÁ OMÁČKA S RICOTTOUBEZLEPKU 340 ml - ZWERGENWIESE
14,82 €/1l
5,04 €
Predajca: Biogo

Händlmaier koktailová omáčka rafinovaná s kôprom Fľaša 200 ml
10,95 €/1l
2,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BEZLEPKOVÝČILI PEPER SAUCE 250 ml - BYODO
13,88 €/1l
3,47 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Grashoff Cumberland Sauce ovocná svieža pikantná s červeným vínom 200ml
GRASHOFF Cumberland Sauce je pravdepodobne najklasickejšou prílohou k studeným pečeným a hydinovým jedlám. Táto omáčka, ktorá sa môže podávať aj za studena, je jedným z najlepších príspevkov anglickej kuchyne. Vyrába sa z červeného vína, šťavy z čiernych ríbezlí, pomarančov a korenín a je klasickou omáčkou k jedlám z diviny a hydiny, ako aj ku koláčom všetkých druhov (ak nie sú rybacie).
Grashoff Nachf. GmbHContrescarpe 8028195 Brémy- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- 31 % červeného vína (obsahuje SULFIT a OXID ŠVEKU), 29 % šťavy z čiernych ríbezlí, cukor, 11 % horkých pomarančov, chilli, tamarind, soľ, pomarančová aróma, modifikovaný škrob (z kukurice), želírujúca látka: pektín, aróma.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 215,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 916,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,1g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 53,4g z toho cukor: 49,5g Bielkoviny: 0,5g Soľ: 0,04g
- Potravinársky podnik
- Grashoff Nachf. GmbHContrescarpe 80 28195 Bremen
- Obchodný názov
- Cumberlandská omáčka: Ovocná, pikantná omáčka na studené jedlá, najmä na jedlá zo zveriny, hydiny a koláče.
- Výrobca
- Grashoff Nachf. GmbH
- Číslo od výrobcu
- HC-9K3V-DSLE
- EAN kód
- 4251753714911
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- 31 % červeného vína (obsahuje SULFIT a OXID ŠVEKU), 29 % šťavy z čiernych ríbezlí, cukor, 11 % horkých pomarančov, chilli, tamarind, soľ, pomarančová aróma, modifikovaný škrob (z kukurice), želírujúca látka: pektín, aróma.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 215,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 916,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,1g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 53,4g z toho cukor: 49,5g Bielkoviny: 0,5g Soľ: 0,04g
- Potravinársky podnik
- Grashoff Nachf. GmbHContrescarpe 80 28195 Bremen
- Obchodný názov
- Cumberlandská omáčka: Ovocná, pikantná omáčka na studené jedlá, najmä na jedlá zo zveriny, hydiny a koláče.
- Výrobca
- Grashoff Nachf. GmbH
- Číslo od výrobcu
- HC-9K3V-DSLE
- EAN kód
- 4251753714911
Hodí sa k tomu

Lacroix Cumberland omáčka jemne ovocná s vynikajúcim portským vínom 200ml
46,35 €/1l
9,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Microsoft Office 2021 Professional Plus | 1 zariadenie | Online aktivácia | Trvalá licencia | Doručenie e-mailom | Obchod DigitalSell
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DigitalSell

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
554,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Lacroix Cumberland omáčka s vynikajúcim portským vínom 200 ml balenie 2
46,32 €/1l
18,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka z divokých húb jemná krémová hubová omáčka na mäso 150 ml balenie 5
132,33 €/1l
19,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style tekutá dymová aróma 240 ml
30,79 €/1l
7,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
41,55 €/1l
9,14 €
Predajca: somnia24

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastová fľaša
12,80 €/1kg
2,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Bulls Eye Sweet Whiskey und Honig Tennessee Style BBQ Sauce 300ml
10,82 €/1kg
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Bacon Burger Sauce krémová textúra fľaša hore dnom 220 ml
14,64 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original s cibuľou aj na namáčanie 300ml
26,03 €/1l
7,81 €
Predajca: LAVONIO

HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
7,89 €/1l
16,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Original BBQ omáčka s intenzívnou dymovou príchuťou 300ml
14,79 €/1kg
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey uhorková omáčka s chrumkavými kúskami zeleniny 875ml
8,30 €/1l
7,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Appel Worcesterská omáčka podľa tradičného receptu Appel 1000ml
6,94 €/1kg
9,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick ovocná nátierka z čiernych ríbezlí 250g
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Cesnaková omáčka grécky štýl s čerstvou cesnakovou príchuťou 220ml
16,50 €/1l
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

VASAGLE kúpeľňová skrinka 3 otvorené priehradky 2 nastaviteľné police vintage hnedá
132,78 €
Predajca: Lumarko

Knorr Medová horčicová omáčka jemná s kôprom ideálna k hydine 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tabasco Habanero Sauce Jamajská pálivá omáčka 60ml
48,78 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Intex 28684, Elektrický ohrievač, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
103,31 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
33% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
33%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Pasta z tofu Lunter paprykarzowa 75 g
16,74 €
Predajca: SuperMerchant
223,20 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Develey 185069, Smotanová omáčka, 250 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Develey 3365250006 Develey GOURMET REMOULADE 875,0 ml, 1 St.



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,23 €/1l

Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,32 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Grashoff BBQue paradajková omáčka s mangom a sladkou chilli príchuťou 200ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,20 €/1l

Bens Original Kantonská sójová omáčka s lahodnou príchuťou 400g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,42 €/1kg

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Kraft El Pueblo ohnivo pálivá mexická salsa 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,28 €
Predajca: AllYouNeed
10,14 €/1l