4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Palmolive penové mydlo malina 250ml15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Haslinger Levanduľové mydlo 100 g26,70 €/1kg
2,67 €
Predajca: Shoproither

Ďalšie informácie o reklame
Frosch 5715, Tekuté mydlo, 500 ml6,52 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BioFresh Organické levanduľové mydlo16,90 €/1kg
1,69 €
Predajca: medpak_shop

Pena antibakteriálne mydlo s vanilkou a orchideou - 250 ml
52,40 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Palmolive 78267 Palm.Fl.Seife Aquarium 300 Ml
8 823,53 €/1kg
3,00 €
Predajca: LAVONIO

Pena do kúpeľa pre deti Sagrotan Kids Paw Patrol, 250ml
44,64 €/1l
11,16 €
Predajca: somnia24

8x SAGROTAN® 3077921 Zamatové penové mydlo 250 ml
58,03 €/1l
58,03 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Heitmann - Odstraňovacie mydlo 100g - Profesionálne mydlo na účinné odstraňovanie škvŕn - Vynikajúce pri praní a čistení - 100g
85,90 €/1l
8,59 €
Predajca: Westerwald-Shop

Palmolive 2642960007 Tekuté mydlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
33,23 €/1l
9,97 €
Predajca: somnia24

Dermomed, Tekuté mydlo s pumpičkou, mandľa, 1000 ml
7,85 €/1l
7,85 €
Predajca: Dragtek-com

Lavera 669752, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Čistiace, Viacfarebný, 250 ml
12,36 €/1l
3,09 €
Predajca: taleoo

Sanytol Hydratačné mydlo na ruky 250ml
27,20 €/1l
6,80 €
Predajca: Parfumtoi

Tekuté mydlo – limetka, 500 ml | WELEDA
10,46 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Speick 622010, Pokožka, Tuhé mydlo, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Oranžová, Levanduľa, 100 g
110,90 €/1kg
11,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tekuté mydlo 5l, tekuté mydlo citrus, olivové tekuté mydlo, mydlo na ruky
6,06 €/1l
47,52 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,31 €
Predajca: taleoo

Svieže a čistiace mydlo na ruky
18,38 €/1l
9,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rukové mydlo – Levanduľa a rozmarín, 500 ml | ALMAWIN
10,46 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Tuttotondo, Chinotto, osviežujúce tekuté mydlo na ruky, 300 ml
25,77 €/1l
7,73 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Účel:
- Ruky
- Model:
- Tekuté mydlo
- Typ dávkovača:
- Flakón s pumpičkou
- Starostlivosť o pleť:
- Čistiace
- Vonné:
- Áno
- Vôňa:
- Limetka, Mäta
- Farba:
- Zelená
- Hlasitosť:
- 250 ml
- Osvedčenia o udržateľnosti:
- Vhodné pre vegánov
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Palmolive penové mydlo limetka a marakuja s dávkovačom 250 ml
Krásny dávkovač s pumpičkou pre jemné a čisté umývanie rúk. Toto mydlo na ruky s novou vôňou limetky a marakuje prekvapí pri každom pumpovaní.
CP GABA GmbHNa adrese Strohhause 1720097 HamburgPalmolive penové mydlo magic softness limetka 250ml
Mydlo na ruky Palmolive jemne čistí ruky bez toho, aby ich vysušovalo. Inovatívny dávkovač s pumpičkou premení tekuté mydlo na jemnú, objemnú penu. Mydlo má pikantnú, sviežu vôňu limetky a zanecháva na pokožke príjemný pocit čistoty
- Vôňa: limetka
- Dôkladne a jemne čistí pokožku
- Jemná pena
- Vydrží až 200 umytí rúk
- Na použitie v kuchyni, kúpeľni, na WC a pod.
Ponúkaný výrobok dostanete 12-krát.
Jemné čistenie.
S osviežujúcou limetkovou vôňou.
Prírodná zložka s antibakteriálnymi vlastnosťami.
Palmolive Penové mydlo na ruky Limetka 250ml fľaša
- Hmotnosť
- 0.25 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citrus Aurantifolia Juice, Mentha Piperita Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lavandual Angustifolia Oil, Limonene, Linalool, CI 42090, CI 47005
- Výrobca
- EAN kód
- 8718951257818
- Číslo od výrobcu
- 61036038
- Hmotnosť
- 0.25 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citrus Aurantifolia Juice, Mentha Piperita Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Lavandual Angustifolia Oil, Limonene, Linalool, CI 42090, CI 47005
- Výrobca
- EAN kód
- 8718951257818
- Číslo od výrobcu
- 61036038
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(232)Počet hodnotení: 232




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15





3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(347)Počet hodnotení: 347





3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8




1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(498)Počet hodnotení: 498





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(138)Počet hodnotení: 1385% od 2 ks





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(186)Počet hodnotení: 186




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(195)Počet hodnotení: 195




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(103)Počet hodnotení: 103




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15





3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov
15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palmolive penové mydlo malina 250ml
15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pena antibakteriálne mydlo s vanilkou a orchideou - 250 ml
52,40 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Palmolive 78267 Palm.Fl.Seife Aquarium 300 Ml
8 823,53 €/1kg
3,00 €
Predajca: LAVONIO

Fa Men, Príťažlivá Sila, Deodorant vo spreji, Silná Ochrana, 150 ml
74 588,24 €/1kg
12,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Ninja AF300, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
157,25 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

(DE) Čistič rúr Drano, 1 l
6 500,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pena do kúpeľa pre deti Sagrotan Kids Paw Patrol, 250ml
44,64 €/1l
11,16 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Mak na pečenie do koláčov a dezertov 250g balenie 4
55,00 €/1kg
13,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

8x SAGROTAN® 3077921 Zamatové penové mydlo 250 ml
58,03 €/1l
58,03 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

PALMOLIVE 2587121004 Tekuté mydlo Naturals Milk & Olive 300 ml
8,93 €/1l
2,68 €
Predajca: LAVONIO

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

The Pink Stuff 5060033821114, Pasta, vedro
6,05 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

BRUBAKER Cosmetics tekuté mydlo na umývanie rúk v praktickom dávkovači - jemne čistí a hydratuje, mliečny med, balenie po 10 ks (10 x 240 ml)
6,66 €/1l
15,99 €
Predajca: BRUBAKER

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
438,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kuchynský robot AREBOS 1500 W | 6 l z nehrdzavejúcej ocele | šľahač, hák na cesto a metla, červený
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

BOLTZE Svietnik z mosadze (poniklovaný) Výška cca 26 cm (1 kus)
30,99 €
Predajca: JoyDecor

Sada 24ks - Deco Haus Nádoby na korenie s bambusovým skrutkovacím uzáverom - sada s etiketami, lievikom, čistiacou kefkou, fixkou, 120 ml, 10,5x4,3 cm
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g
14,29 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SoBuy Skriňa na toaletný papier Úložný nábytok s zásuvkami Biely Škandinávsky BZR54-W
128,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Nivea Fresh Flower Dezodorant, 150 ml
42 411,76 €/1kg
7,21 €
Predajca: MANADA

Skladací odkapávač na riad, úložný stojan na sušenie riadu zo silikónu, odkapávač na riad - FOLDITRAY
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

inapa 3100000080 Poštová schránka veľkosti M - žltá
24,95 €/1m
9,72 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,26 €
Predajca: M_plus_L

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo a dobre
Jednoducho pohodlné
Hodnotenie z 17. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

VEVOR Rezák na mydlo s nastaviteľnou hrúbkou 0-2 palce, drevený rezák na mydlo s nastaviteľným napätím drôtu z nehrdzavejúcej ocele, s prídavnými drôtmi, viacúčelový rezací nástroj pre domácich majstrov
136,51 €
Predajca: BlissShopping
6,20 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
13,13 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,73 €
Predajca: Exporgin
63,65 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Palmolive penové mydlo malina 250ml
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders
95,70 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l