4,4



Na základe 63 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Porpora Ekstrakt perfum, 100 ml1 818,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Widian Spray4 282,40 €/1l
214,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Nasomatto Fantomas Ekstrakt perfum, 30 ml
4 381,33 €/1l
131,44 €
Predajca: somnia24

Nasomatto Narcotic V., 30 ml
4 254,33 €/1l
127,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
4 814,33 €/1l
144,43 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Blamage, 30 ml
3 770,67 €/1l
113,12 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Silver Musk, 30 ml
4 897,33 €/1l
146,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Orto Parisi Viride Perfumy, 50 ml
3 493,80 €/1l
174,69 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
3 431,80 €/1l
171,59 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff - Casamorati Dolce Amalfi EDP 100ml
1 554,40 €/1l
155,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nishane Tempfluo Ekstrakt perfum, 100 ml
1 615,40 €/1l
161,54 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Thameen Noorolain Taif Woda perfumowana, 50 ml
2 521,00 €/1l
126,05 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nishane Shem Ekstrakt perfum, 50 ml
6 511,20 €/1l
325,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Glamperfeu

Houbigant Pivoine Souveraine EDP 100 ml W
1 385,50 €/1l
138,55 €
Predajca: somnia24

Lanvin Éclat d’Arpège EDP 30 ml W
734,33 €/1l
22,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita: 30 ml
- Určené použitie: Unisex
- Typ: parfém
- Vrchná nota: rebarbora
- Srdcové tóny: metylsalicylát, malina, ruža
- Základné tóny: céder, dubový mach, koža, živočíšne tóny
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
Nudiflorum je parfumový extrakt vytvorený značkou Nasomatto. Kvetinová, drevitá a pižmová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2018. Zmyselná vôňa vytvorená pre súčasné ženy a mužov.
Notácie vône: kvetinové tóny, drevité tóny, pižmo
Nudiflorum, unisex vôňa uvedená na trh spoločnosťou Nasomatto v roku 2018, je vôňa, ktorú nemožno zaškatuľkovať. Je kvetinová, ale drevitá, ľahká a ženská, ale zároveň drevitá a mužná. Vôňa začína chladivými tónmi jazmínu, ktoré rýchlo prechádzajú do základnej nóty kože a pižma
Parfumový extrakt UNISEX
Nasomatto Nudiflorum.
Parfüm, Unisex.
30 ml
Čistý parfém Nudiflorum od značky Nasomatto bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Vôňa: kvetinová, drevitáNudiflorum od značky Nasomatto je výsledkom výskumného procesu zameraného na hľadanie miznúceho bodu v prírode, skokov zmyslov, nahej túžby. Vo svojej podstate je to zmyselná, primitívna vôňa s vysokým stupňom čuchovej intimity. Je to alegória hmatového vnemu. Ľahký dotyk medzi holou pokožkou, ktorý preniká na povrch a spája sa s bytím. Charakterizujú ju hlboké, intenzívne tóny jazmínu a kože. Sklenenú fľaštičku zdobí viečko z prírodného dreva padauk. zložky: Alcohol Denat, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol,Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Limonene, Evernia Prunastri (Oakmoss) Ext, Cinnamaldehyde, Citronellol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Bht, 80% vol. AlcoholZa zloženie zložiek zodpovedá výrobca. Skontrolujte zloženie výrobku na obale, pretože výrobca ho môže zmeniť.
Nasomatto Nudiflorum Extrait de Parfum (30 ml) je exkluzívna vôňa pre mužov a ženy. Kvetinové tóny, drevité tóny a pižmo vytvárajú jedinečnú kompozíciu. Vďaka tejto kombinácii pôsobí parfumovaná voda sviežo a zmyselne. Vďaka zloženiu a zloženiu ju môžu nosiť muži aj ženy. Vôňa je príjemne ľahká a nevtieravá.
Parfém Nasomatto Nudiflorum Extract, 30 ml
Unisex parfém Nasomatto Nudiflorum (30 ml) 8717774840337 2157
- Model
- Nudiflorum
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.27 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Nasomatto
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8717774840337
- Číslo od výrobcu
- JTI-110729886
- Model
- Nudiflorum
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.27 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Nasomatto
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8717774840337
- Číslo od výrobcu
- JTI-110729886
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Rabanne Invictus Victory, Muži, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 kusov
701,60 €/1l
70,16 €
Predajca: Novada-Shop

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 30ml
1 770,33 €/1l
54,56 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,11 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
972,93 €/1l
145,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The one, Muži, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
397,27 €/1l
59,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Nasomatto Blamage, 30 ml
3 770,67 €/1l
113,12 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 341,67 €/1l
130,25 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
4 814,33 €/1l
144,43 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Fantomas Ekstrakt perfum, 30 ml
4 381,33 €/1l
131,44 €
Predajca: somnia24

Nasomatto Parfémový Rozprašovač, 30 ml
4 204,33 €/1l
126,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Nasomatto Duro Extrakt - Mužský Parfémový Extrakt, 30 ml
4 282,00 €/1l
128,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Nasomatto Sadonaso Perfumy 30ml
3 657,67 €/1l
109,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Orto Parisi Terroni Unisex Perfumy, 50ml
3 431,80 €/1l
171,59 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Nasomatto Silver Musk, 30 ml
4 897,33 €/1l
146,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Rosendo Mateu - Nº 5 Floral, Amber, Sensual Musk EDP 100ml
1 150,00 €/1l
115,00 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
428,30 €/1l
85,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Orto Parisi Stercus Perfumy, 50 ml
2 683,40 €/1l
134,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Nasomatto Absinth, 30 ml
3 579,00 €/1l
107,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Lacoste L.12.12 Noir Woda toaletowa, 100ml
710,10 €/1l
71,01 €
Predajca: Katomix

Lattafa Perfumes - Mohra EDP 100ml
191,00 €/1l
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Orto Parisi Brutus, 50 ml, Sprej
2 676,00 €/1l
133,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Etat Libre d’Orange The Ghost In The Shell parfémovaná voda unisex 100 ml
1 181,60 €/1l
118,16 €
Predajca: Katomix

Lattafa Maahir Black Edition, Ženy, 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: Glamperfeu

Rayhaan – Terra 100 ml
342,00 €/1l
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
79% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
79%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Nie každému sa táto vôňa bude páčiť, ale je presne naša. Veľmi intenzívna a príjemne drevitá. Vrelo odporúčam pre tých, ktorí majú radi drevité.
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Produkt je veľmi dobrý, môj manžel je veľmi spokojný, môžem ho odporučiť!
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa!!
Rýchle doručenie, 100-percentne originálny produkt, vždy s radosťou!
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super rýchle doručenie a super parfum, môj syn ho miluje.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa je veľmi výrazná.
Môj manžel je z tohto parfumu nadšený.
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Perfektný, skvelý parfum. Rýchle dodanie
Hodnotenie z 30. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nasomatto Black Afgano
super skvelý parfum, rýchle dodanie,
Hodnotenie z 1. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfum
Zvláštna vôňa, veľmi intenzívna, bola dodaná bezpečne a rýchlo.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(518)Počet hodnotení: 518
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l