5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g59,90 €/1l
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g88,44 €/1l
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Mitchum | Dezodoračný gél - Powder Fresh - 96 g - 48-hodinová ochrana - Dermatologicky testované72,81 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g95,08 €/1l
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Mitchum Ženy Antiperspirant Roll-On Sprchová Sviežosť 100 ml
90,00 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Mitchum Men Sport Deodorant Roll-On 100ml
124,80 €/1l
12,48 €
Predajca: somnia24

Mitchum Pokročilá Kontrola Prášková Sviežosť Dámsky Dezodorant 200 ml
62,40 €/1l
12,48 €
Predajca: somnia24

Mitchum Pánsky Antiperspirant Ice Fresh Stick 41g
346,34 €/1l
14,20 €
Predajca: somnia24

Mitchum Dámsky Antiperspirant v Tyčinke Neparfumovaný 41g
329,27 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g
85,39 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Dámsky antiperspirant Rexona Stick Fresh 50 ml
17,96 €/1kg
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Mitchum, Invisible Clear Fresh, Hydrating 48H, Deodorant Spray, For Women, 200 ml
62,40 €/1l
12,48 €
Predajca: somnia24

Lactovit Original Deodorant Stick 50ml
131,60 €/1l
6,58 €
Predajca: Parfumtoi

Secret - Dámsky Antiperspirant v Tuhom Stiku 48g - Powder Fresh
83,12 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Deo Stick Papertube - Luscious Lime 65g
209,69 €/1kg
13,63 €
Predajca: taleoo

NIVEA Fresh Prrodn antiperspirant roll-on dezodorant 50ml
318,80 €/1l
15,94 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lactovit Lactourea Deodorant Roll On Refreshing 50ml
126,80 €/1l
6,34 €
Predajca: Parfumtoi

Vichy Homme antyperspirant 72h 50ml
343,40 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Uriage - Fresh Deodorant Sensitive Skin - Deospray 125ml
77,84 €/1l
9,73 €
Predajca: NutraBestBG

Sanex Antyperspirant w kulce Dermo Tolerance, 50 ml
559,00 €/1l
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mitchum Powder Fresh – Dezodorant v tyčinke pre ženy s hmotnosťou 41 g. Tento produkt je navrhnutý špeciálne pre ženy, ktoré hľadajú efektívnu ochranu a jemnú sviežosť po celý deň. Klasická, pudrová vôňa Powder Fresh ponúka pocit čistoty a pohodlia, čo ho robí ideálnym na každodenné použitie. Poskytuje účinnú ochranu pred nepríjemným zápachom, pričom zanecháva jemný, pudrový pocit. Komfortná formula sa nelepí a rýchlo schne, ponúka čistú a presnú aplikáciu. Jeho praktická veľkosť je ideálna do kabelky alebo na cestovanie. Mitchum Powder Fresh zaisťuje 48-hodinovú ochranu proti potu a zápachu vďaka pokročilej technológii Triple Odor Defense, ktorá chráni pred vysokou teplotou, pohybom a stresom. Dermatologicky testovaný, neviditeľný na pokožke a bez bielych zvyškov, bez obsahu alkoholu. Mitchum je uznávaná značka špecializujúca sa na efektívne antiperspiranty s pokročilými formulami poskytujúcimi dlhodobú ochranu a pohodlie počas celého dňa.
Mitchum Women Triple Odor Defense Powder Fresh 48HR Protection Anti-Perspirant & Deodorant 41g, odborne vyvinutý pre mimoriadne silnú 48-hodinovú kontrolu potu a zápachu, aby ste sa mohli cítiť čo najbezpečnejšie. Teraz predstavujeme technológiu Mitchum Triple Odor Defense, ktorá chráni pred zápachom spôsobeným teplom, cvičením a stresom. Nové a vylepšené zloženie pre hladšiu aplikáciu Vylepšené o technológiu Triple Odor Defense Technology, ktorá poskytuje ochranu proti zápachu spôsobenému teplom, cvičením a stresom Odborne vyvinuté zloženie pre mimoriadne silnú 48-hodinovú kontrolu potu a zápachu
Mitchum Women Triple Odor Defense Powder Fresh 48HR Protection Anti-Perspirant & Deodorant 41g, odborne vyvinutý pre mimoriadne silnú 48-hodinovú kontrolu potu a zápachu, aby ste sa mohli cítiť čo najbezpečnejšie. Teraz predstavujeme technológiu Mitchum Triple Odor Defense, ktorá chráni pred zápachom spôsobeným teplom, cvičením a stresom. Nové a vylepšené zloženie pre hladšiu aplikáciu Vylepšené o technológiu Triple Odor Defense Technology, ktorá poskytuje ochranu proti zápachu spôsobenému teplom, cvičením a stresom Odborne vyvinuté zloženie pre mimoriadne silnú 48-hodinovú kontrolu potu a zápachu
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 41 ml
- Zloženie
- aqua
- Výrobca
- ?Mitchum
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3099747556410309974755641
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 41 ml
- Zloženie
- aqua
- Výrobca
- ?Mitchum
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3099747556410309974755641
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Mitchum Men Sport Deodorant Roll-On 100ml
124,80 €/1l
12,48 €
Predajca: somnia24

Mitchum | Dezodoračný gél - Powder Fresh - 96 g - 48-hodinová ochrana - Dermatologicky testované
72,81 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies

Duhome sada 2 stoličiek do jedálne čalúnená stolička látka zamat stolička retro kovové nohy, farba: béžová, materiál: zamat
143,99 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Duhome

Lorelli UNI mantinel do detskej postieľky 4 ks 60x120 CM PINK
77,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mitchum Ženy Antiperspirant Roll-On Sprchová Sviežosť 100 ml
90,00 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
95,08 €/1l
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Mitchum Ženský Antiperspirant Roll-On Čistá Sviežosť 100 ml
130,00 €/1l
13,00 €
Predajca: Bugelo

Mitchum Women gélový antiperspirant Powder Fresh 63g | Dámsky antiperspirant | Bez alkoholu
54,90 €/1l
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Mitchum Ženy Čistá Sviežosť Tuhý Dezodorant Antiperspirant pre Ženy 41g
346,34 €/1l
14,20 €
Predajca: somnia24

Mitchum Pokročilá Kontrola Prášková Sviežosť Dámsky Dezodorant 200 ml
62,40 €/1l
12,48 €
Predajca: somnia24

Mitchum Dámsky Antiperspirant v Tyčinke Neparfumovaný 41g
329,27 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
149,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g
85,39 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
123,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
Použité
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yorbay vianočný stromček Vianočný stromček so stojanom 120 cm, s umelým snehom
32,15 €/1kg
263,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yorbay Umelý vianočný stromček 210 cm jedľa so stojanom a skutočné borovicové šišky pre vianočné dekorácie opakovane použiteľné ( vianočný stromček so snehom)
30,98 €/1kg
346,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

školský batoh dievčatá školská taška chlapci školská taška s ergonomickým dizajnom batoh kampus batoh nylon vodotesné deň batohy dámy batoh pre voľný čas teenager batohy módne školský batoh
34,24 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: odsellingaaa

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
40,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Gosh DNA 3 For Women Dezodorant, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
73,27 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
23,50 €
Predajca: Exporgin
470,00 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Mitchum | Dezodorant pre mužov SPORT - 63 g - 48-hodinová ochrana - bez alkoholu - dermatologicky testovaný
7,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Rexona | Antiperspirant v spreji - 150 ml - 72-hodinová silná ochrana - antibakteriálny a účinný proti zápachu - povzbudzujúci a svieži
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l

Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,40 €
Predajca: PerfumTraders
269,33 €/1l