4,8



Na základe 24 hodnotení
Clean Warm Bavlna (Reserve Blend) parfumovaná voda 100ml
91,91 €
919,10 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pánska parfumovaná voda GREEN1 440,00 €/1l
72,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda ARUGAMBAY1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Opera parfémovaná voda unisex 50 ml2 925,00 €/1l
146,25 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Reserve Blend Warm Bavlna Woda perfumowana, 50ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Clean Warm Bavlna parfémovaná voda pre ženy 60 ml
593,33 €/1l
40,69 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,60 €
Predajca: Glamperfeu

ZarkoPerfume The Muse EDP 100 ml W
960,30 €/1l
96,03 €
Predajca: somnia24

Clean Classic Warm Bavlna Edp sprej
1 144,67 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Classic Cool Bavlna parfumovaná voda pre ženy 60 ml
615,33 €/1l
36,92 €
Predajca: Glamperfeu
![Obrázok produktu pre Clean Reserve Rain [Reserve Blend] parfémovaná voda unisex 100 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/74020bf08d1390bb7f22253fea6d8e54.webp)
Clean Reserve Rain [Reserve Blend] parfémovaná voda unisex 100 ml
602,00 €/1l
60,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clean Skin parfumovaná voda pre ženy 100 ml
868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Clean Acqua Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
555,10 €/1l
57,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,51 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Reserve - Radiant Nectar, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
510,50 €/1l
51,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clean, Cool Bavlna, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
988,67 €/1l
29,66 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Reserve - Sueded Oud, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
531,60 €/1l
55,02 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,16 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Clean Solar Bloom parfémovaná voda unisex 100 ml
615,70 €/1l
61,57 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Classic Rain parfumovaná voda pre ženy 60 ml
708,00 €/1l
43,61 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,48 €
Predajca: PerfumTraders

Clean, Fresh Linens, Eau De Parfum, Unisex, 60 ml
599,17 €/1l
35,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Clean Reserve Warm Bavlna, vydaná v roku 2015, je svieža a citrusová vôňa Clean Ginger, ktorá sa mieša so zmesou ozónových vrchných tónov v ľahkom a osviežujúcom úvode. Srdcové tóny mäty piepornej sa čoskoro spoja a vytvoria jedinečnú strednú vrstvu kvetinových a korenistých tónov s prídavkom oboch
UNISEX Eau de Parfum
aldehydy, ozónové tóny, vodné tóny, zázvor
zelené tóny, kvetinové tóny, mäta, korenie
pižmo, vetiver, kadidlo
Objavte nezameniteľnú vôňu jedinečnej parfumovanej vody Clean Reserve Blend Warm Bavlna s objemom 100 ml. Táto vôňa zachytáva esenciu čerstvo vypranej bielizne a sprostredkúva pocit čistoty a sviežosti. Harmonická kombinácia jemného pižma a kvetinových tónov vytvára útulnú atmosféru, ktorá je uvoľňujúca a zároveň povzbudzujúca. Táto vôňa je ideálna na každodenné použitie a podčiarkuje vašu prirodzenú eleganciu a pôvab. Nechajte sa zahaliť vôňou Warm Bavlna a vychutnajte si pocit čistoty a sviežosti, ktorý vydrží po celý deň. Ideálna pre tých, ktorí ocenia jemnú, ale dlhotrvajúcu vôňu.
Parfumovaná voda Clean Reserve Blend Warm Bavlna 100 ml je kvetinová aldehydová vôňa pre ženy a mužov, ktorá navodzuje absolútny pocit pohody. Akordy zázvoru a ozónových tónov sa stretávajú s kvetinovými tónmi, zelenou mätou a akordmi korenia, ako aj s hrejivým základom z vetiveru, kadidla a pižma. Povzbudzujúca vôňa stanovuje svieže akcenty, ktoré sú ideálne pre teplé počasie a možno ich nosiť v ktorýkoľvek deň. Vôňa oslavuje pocit čistoty čerstvo vypranej bielizne pri každom postriekaní.
Parfumovaná voda Clean bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Clean Eco Warm Bavlna parfumovaná voda 100 ml sprej
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Clean Reserve Blend Warm Cotton Woda parfumovaná, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8740340074850874034007485
- Číslo od výrobcu
- 80330720000
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Clean Reserve Blend Warm Cotton Woda parfumovaná, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8740340074850874034007485
- Číslo od výrobcu
- 80330720000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Clean Warm Bavlna parfémovaná voda pre ženy 60 ml
593,33 €/1l
40,69 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,60 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Clean Reserve Blend Warm Bavlna Woda perfumowana, 50ml
1 044,60 €/1l
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,00 €/1l
19,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elektrické masážne kreslo s funkciou vstávania, s masážnou a vyhrievacou funkciou, relaxačné kreslo s držiakom na poháre, diaľkovým ovládaním a bočnou vreckom, televízne kreslo, čierna farba
335,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Prada Infusion d'Iris Parfumovaná Voda, 100 ml
1 166,90 €/1l
116,69 €
Predajca: Glamperfeu

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
696,00 €/1l
69,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6490
103,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
504,44 €/1l
45,40 €
Predajca: Sykz

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Súprava na čistenie zubov, odstraňovanie zubného kameňa a škvŕn na domácu starostlivosť o zuby, s 5 nastaviteľnými režimami a 4 čistiacimi hlavicami
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
800,90 €/1l
82,18 €
-2,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,09 €
Predajca: PerfumTraders

Intex 64136NP, Madrac, Obdĺžnik, Vnútorný, Vstavaná vzduchová pumpa
59,81 €
Predajca: Sedco

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
539,63 €/1l
43,17 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
368,00 €/1l
36,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Juliette has a Gun Not a Perfume, Ženy, 100 ml, Sprej
622,60 €/1l
62,26 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Clean Classic Cool Bavlna parfumovaná voda pre ženy 60 ml
615,33 €/1l
36,92 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
507,87 €/1l
38,09 €
Predajca: Parfumtoi

Clean Classic Warm Bavlna Edp sprej
1 144,67 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako prací prášok s príchuťou zázvoru
Objem 0,1 l
Spočiatku som bola skeptická, pretože mi bolo povedané, že parfém vonia ako čerstvé prádlo, ale zároveň je veľmi citrusový (ako prací prášok). To sa mi veľmi nepáči. Našťastie to vôbec nebol ten prípad. Vonia len ako prací prášok s veľmi jemným nádychom zázvoru. Je taká lahodná - neuveriteľná!
Hodnotenie z 9. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako čerstvo vyprané oblečenie
Objem 0,1 l
Parfum som už poznala, ponuka z Kauflandu bola bezkonkurenčne dobrá, tak som si ho kúpila opakovane. Parfém je super príjemný, ľahký a jemný, vonia ako čerstvá bielizeň a pôsobí ako bezpečné objatie. Navyše spoločnosť venuje veľkú pozornosť udržateľnosti a parfémy sú vegánske.
Hodnotenie z 7. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čistý teplý parfum
Objem 0,1 l
Toto je presne moja vôňa. Je to veľmi ľahká, jemná a zároveň osviežujúca vôňa bielizne. Na svetri alebo blúzke ju ucítite aj po dni strávenom vonku. Veľmi príjemná vôňa.
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako vždy, som nesmierne spokojná. Je to proste svieža vôňa, ako keby som sa práve osprchovala. Milujem ju.
Objem 0,03 l
Skvelé rozhodnutie... tento produkt milujem
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle odoslanie
Objem 0,1 l
Milujem túto čistú vôňu
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega
Objem 0,1 l
Veľmi pekný parfum
Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega rýchle dodanie!
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa ako vždy
Hodnotenie z 16. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Milujem túto vôňu čerstvej bielizne
Objem 0,1 l
Skvelá, nevtieravá vôňa, ktorá pripomína čerstvo vypranú bielizeň. Používam ju už mnoho rokov a vždy ma poteší.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l