4,5



Na základe 26 hodnotení
Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
41,41 €
414,10 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový1 571,00 €/1l
78,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray 30Ml1 731,67 €/1l
54,54 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Un Jardin Sur Le Nil, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl..., 1 kusov1 205,60 €/1l
60,28 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Burberry London, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Koža, Citlivka, Tabak, Sprej
764,20 €/1l
76,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry London, Muži, 100 ml, Bergamot, čierne korenie, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, port wine, Konárnik slivkový, Opoponax, Tabak
354,90 €/1l
35,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry London, Muži, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
972,67 €/1l
32,32 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 218,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
643,90 €/1l
64,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 50 ml, 1 kusov
1 420,20 €/1l
71,01 €
Predajca: Katomix

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 125 ml, Bergamot,Mandarin, Lavender,Pepper,Sage, Céder, Tabak, Tonka, Cedar,Tobacco,Tonka bean
419,60 €/1l
52,45 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry London, Muži, 50 ml, Bergamot, čierne korenie, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, port wine, Konárnik slivkový, Opoponax, Tabak
564,80 €/1l
28,24 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Škorica, Levanduľa
- Poznámky k srdcu vône:
- Koža, Citlivka
- Poznámky k základu vône:
- Dub, Tabak
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- alcohol denat. (sd alcohol 39-c) - parfum (fragrance) - aqua (water) - ethylhexyl methoxycinnamate - hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde - coumarin - ethylhexyl salicylate - butyl methoxydibenzoylmethane - limonene - bht - eugenol - linalool - citronellol - citral
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
BURBERRY
Burberry London Muži
Orientálno-korenistá vôňa pre mužov, uvedená na trh v roku 2006.
Nóty vône:
Vrchné tóny: levanduľa, bergamot, škorica
Srdcové tóny: mimóza, koža
Základné tóny: opoponax, tabakové listy, guajakové drevo, dubový mach
Pánska toaletná voda
levanduľa, bergamot, škorica
mimóza, koža
myrhovník, tabak, guajakové drevo, slivková vetvička (dubový mach)
Pánsky parfém
London For
MenBurberry
EDT (100 ml)Nechajte sa prekvapiť a definovať svoju osobnosť týmto 100% originálnympánskym par fémom London For Men Burberry EDT (100 ml) s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Burberry!
- Objem: 100 ml
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Pohlavie: muži
- Názov parfému: London For Men
Burberry London Pánska toaletná voda v spreji 100 ml
Burberry London Men Woda toaletowa, 100ml
[b]Tóny vône:[/b] korenistá, drevitá[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] bergamot, levanduľa, čierne korenie, škoricový list[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] koža, mimóza, portské víno[br][br][b]Základné tóny:[/b] dubová kôra, guajakové drevo, opoponax, tabakový list[br][br][br]Burberry London For Men je ideálna pre mužov, ktorí sa chcú pohybovať so štýlom a eleganciou. Zaujme svojou korenistou a drevitou vôňou a zdôrazňuje silu príťažlivosti.[br][br][br][b]Informácie:[/b][br][br]V súčasnosti sú na trhu rôzne dizajny značky Burberry. Preto sa môžu vyskytnúť rozdiely medzi predchádzajúcim a novým dizajnom. br]Zaručujeme, že sa nejedná o falzifikát!
Burberry London pre mužov - toaletný sprej
Vrchné tóny: Škorica, bergamot, levanduľa: Stredné tóny: Základné tóny: koža, mimóza: Dubový mach, guajakové drevo, tabakové listy, opoponax
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
LONDON FOR MEN edt vape 100 ml
- Model
- London for Men
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Burberry London Men Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3614226905215
- Číslo od výrobcu
- 10000007526
- Model
- London for Men
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Burberry London Men Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3614226905215
- Číslo od výrobcu
- 10000007526
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
500,00 €/1l
45,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Ma Vie parfumovaná voda 50 ml
705,00 €/1l
35,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

HP OfficeJet Pro 8730 Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Obojstranná tlač, Atramentový, Farebná tlač, 2400 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, Farebné skenovanie, A4
2 129,58 €
Predajca: Technology-Germany

Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, 1 kusov
778,90 €/1l
77,89 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Burberry London Eau de Toilette, Muži, 50 ml, Bergamot, Škorica, Levanduľa, A sophisticated scent with top notes of bergamot, lavender and warm cinnamon, Koža, Citlivka, Artfully balanced heart notes of mimosa flower and rich leather
614,00 €/1l
30,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Bottled Infinite Woda perfumowana, 50ml
761,20 €/1l
38,06 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Braun 81705165, Čierna, Šedá, 0,5 mm, 2,1 cm, Brada, Ucho, Nos, LED, Striedavé napájanie / batéria
162,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Burberry London, Muži, 100 ml, Bergamot, čierne korenie, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, port wine, Konárnik slivkový, Opoponax, Tabak
354,90 €/1l
35,49 €
Predajca: BRASTYGroup

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Burberry Touch Pre Mužov - Toaletná Voda 100ml
378,00 €/1l
37,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace The Dreamer - Toaletná voda 100ml
362,10 €/1l
36,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Pour Homme, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
390,10 €/1l
78,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,00 €/1l
34,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme Men Edp 100ml
337,60 €/1l
33,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml
408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dávam mu 5 hviezdičiek
Veľmi pekne vonia a pomer cena/výkon je dobrý. Bohužiaľ, vôňa dlho nevydrží...
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny parfém
Som veľmi spokojná, odporúčam ho a určite si ho kúpim znova!
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pánsky parfum
Je to vianočný darček, ale poznám túto veľmi príjemnú vôňu.
Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Veľmi príjemná vôňa. Nie príliš silná
Hodnotenie z 3. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Za rozumnú cenu, rýchle dodanie
Veľmi dobrá mužná vôňa, ktorá dlho vydrží.
Hodnotenie z 28. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa pre mužov.
Príjemná vôňa za rozumnú cenu.
Hodnotenie z 24. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Burberry, vôňa pre mužov
Veľmi príjemná vôňa!
Hodnotenie z 2. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
5
Super parfum
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l