5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml161,25 €/1l
32,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme sprchový gél, 200 ml213,60 €/1l
43,74 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dsquared2 Red Wood sprchový gél pre ženy 200 ml101,00 €/1kg
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dsquared2 Green Wood sprchový gél unisex 250 ml101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Wood for Him SG 250 ml M
49,52 €/1l
13,26 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
75,75 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 Icon Pour Femme SG 200 ml W
75,75 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man SG 200 ml M
72,80 €/1l
15,39 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,56 €
Predajca: PerfumTraders

L'Occitane Barbotine SG 250 ml W
107,00 €/1l
26,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss The Scent For Him SG 150 ml M
181,80 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard Casmir SG 150 ml W
77,27 €/1l
11,59 €
Predajca: Bugelo

Diptyque Eau Rose SG 200 ml W
277,75 €/1l
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Eau Sauvage, Żel pod prysznic, 200ml
262,60 €/1l
52,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood SG 200 ml UNISEX
83,00 €/1l
16,60 €
Predajca: somnia24

Billie Eilish Eilish SG 150 ml W
134,00 €/1l
20,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Fragrance Originale SG 250 ml UNISEX
93,33 €/1kg
28,00 €
Predajca: TotesMeerProdukte

Avril Lavigne Wild Rose SG 50 ml W
35,20 €/1l
1,76 €
Predajca: Glamperfeu

Pink Sugar Pink Sugar SG 150 ml W
37,87 €/1l
5,68 €
Predajca: Glamperfeu

MARBERT Man Classic Bade Duschgel 200 ml
70,70 €/1l
14,14 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vysokokvalitný telový prípravok Wood Pour Femme od Dsquared² jemne vyhladzuje a čistí vašu pokožku. Po použití je veľmi jemná a pružná. Medzitým Wood Pour Femme Body Wash od Dsquared² poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť. Zároveň dodá vašej pokožke živú ženskú vôňu. Urobte niečo dobré pre seba a svoju pokožku a vyberte si kvalitný sprchový gél od Dsquared²!
Poskytuje cennú hydratáciu
Gél je nielen príjemne voňavý, ale má aj hydratačné vlastnosti, ktoré dodajú vašej pokožke upokojujúcu starostlivosť. môžete ho používať pri každodennej starostlivosti o telo, napr. v sprche alebo vo vani. Pre komplexnú starostlivosť môžete gél kombinovať s ďalšími výrobkami z radu Wood Pour Femme.
Konvalinka, magnólia, malina, mandarínka, jazmín, osmanthus, ambroxan, céder, drevité tóny
Kúpte si Dsquared2 Gel Dsquared2 Wood Pour Femme Charming Kúpeľový a sprchový gél teraz na Beauty Plaza.
Sprchový gél Wood by Dsquared2. Balenie, ktoré ste si vybrali, má objem 200 ml.
- Model
- Wood for Her
- Hmotnosť
- 340 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 x Duschgel
- EAN kód
- 8011003845606
- Číslo od výrobcu
- 5A48
- Model
- Wood for Her
- Hmotnosť
- 340 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 x Duschgel
- EAN kód
- 8011003845606
- Číslo od výrobcu
- 5A48
Hodí sa k tomu

Dsquared2 Wood telové mlieko pre ženy 200 ml
156,55 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Dsquared2 - Wood for Her EDT 100ml
498,60 €/1l
49,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dsquared2 Wood Pour Femme Woda toaletowa, 30ml
875,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Femme Woda perfumowana, 100 ml
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 095,00 €/1l
62,85 €
Predajca: PerfumTraders

Oscar de la Renta Alibi parfumovaná voda pre ženy 100 ml
292,40 €/1l
29,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Armand Basi Uniform Build Your Self - toaletná voda v spreji 100 ml
193,90 €/1l
19,39 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
211,30 €/1l
21,13 €
Predajca: Katomix

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dsquared2 Green Wood sprchový gél unisex 250 ml
101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ser Al Malika EDP 100ml
166,00 €/1l
16,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
239,30 €/1l
23,93 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Jasoor, Ženy, 100 ml
271,00 €/1l
27,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dsquared2 Wood Pour Femme Woda toaletowa, 50ml
924,80 €/1l
46,24 €
Predajca: somnia24

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
436,20 €/1l
43,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Salvatore Ferragamo Signorina Libera parfémovaná voda pre ženy 100 ml
438,00 €/1l
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
934,00 €/1l
28,02 €
Predajca: MANADA

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
44,84 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Rochas Eau Sensuelle, Ženy, 100 ml, Bergamot, Med, Mango, Jazmín, Oranžový kvet, biele pižmo, Sprej
474,80 €/1l
47,48 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
150,00 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Asdaaf Atlantis Coral parfémovaná voda unisex 100 ml
184,40 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Korloff Paris Cuir Mythique parfémovaná voda unisex 100 ml
893,00 €/1l
89,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Liam Blue Shine Parfumovaná voda, 100 ml
449,50 €/1l
44,95 €
Predajca: Ramadan24_de
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mega by som si objednával znova a znova
Je to presne moja vôňa! Mám ju aj ako parfum!
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
313,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33 320,00 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,03 €
Predajca: PerfumTraders
205,15 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l